Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to wypowiem się merytorycznie. Jestem zawiedziony BF4. Nie chodzi mi o grafe czy inne techniczne aspekty. Chodzi mi o miod i chec grania. Mysle, ze w mojej ocenie, najlepsza czescia serii byl Bc2. Niestety, mega mi sie znudzilo BF. Licze na jakiś fajny multiplayer na next gena, Dlugo dojrzewałem by to sobie powiedziec. Ale mimo tego, iż tyle tam zabawy, to jest to po prostu nudne. Te mapy są jakieś dziwne. 

Brakuje mi takich z BC2, nie pamietam nazw, bo causal ze mnie straszny :) Byla taka mapa potezna piaskowa z budynkami, czołgami :)  ogromna. Byla też  mapa ze sterowanymi helikopterami taka w lesie :) i te mapy jakieś takie większe były....i jakies takie inne :)

Ja powiem tak... 24 graczy, słaba grafika i błędy... To wszystko sprawia że czegoś zaczyna brakować... Myślę że na nextgenie 64 graczy zmieni ta grę nie do poznania, tchnie w nią życie... Nowe stare mapki z second assault robia pozytywne wrażenie... Myślę ze na PS3 po prostu ta gra juz nie daje rady... Twórcy trochę olali starą generację :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to wypowiem się merytorycznie. Jestem zawiedziony BF4. Nie chodzi mi o grafe czy inne techniczne aspekty. Chodzi mi o miod i chec grania. Mysle, ze w mojej ocenie, najlepsza czescia serii byl Bc2. Niestety, mega mi sie znudzilo BF. Licze na jakiś fajny multiplayer na next gena, Dlugo dojrzewałem by to sobie powiedziec. Ale mimo tego, iż tyle tam zabawy, to jest to po prostu nudne. Te mapy są jakieś dziwne.

Brakuje mi takich z BC2, nie pamietam nazw, bo causal ze mnie straszny :) Byla taka mapa potezna piaskowa z budynkami, czołgami :) ogromna. Byla też mapa ze sterowanymi helikopterami taka w lesie :) i te mapy jakieś takie większe były....i jakies takie inne :)

Wydaje mi się że taka ocena wynika z tego że bc2 było jednym z pierwszych dobrych fps i wtedy była ogromna fascynacja, potem przyzwyczajenie do pewnych standardów (bf3), i z czasem oczekiwania na coś co nas znów pozytywnie zaskoczy. W nowej odsłonie bf4 dostajemy zupełnie nową grę, możemy teraz prawie wszystko zburzyć, czego tak bardzo wszystkim brakowało w trójce, i nie jest to odgrzewany kotlet jak niektórym się wydawało, nowe tryby, dla mnie gra spełniła oczekiwania, a błędy występują w każdej nowej grze. Kupiłem premium bez namysłu bo właśnie 10 map to mało a inne fpsy typu Kał Na Druty nie jest dla mnie i na ten moment bf4 jest jedyną gra tego typu która daje mi rozrywkę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw to niech naprawią tą gre,a nie częstują nas nowymi(starymi) mapami.DICE FIX THIS F'''''' GAME!!!


a 64 graczy to jest dobre jedynie do szybszego nabijania punktów,statów(pub pro gamers),bo zapomnijcie,że jakikolwiek portal,strona zorganizują turniej,ligę CQ 64 players


a najlepsza część seri to KZ2:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno i tak :)  W bc2 mega frajde dawalo mi bieganie ze snajpa :) a tutaj, kurcze, jakoś tak odnależć się nie mogę. Jedyna klasa jaka mi daje radosc to technik. Tylko ten odwieczny problem - czy G-A czy G-G wyrzutnie.

 

Najbardziej mnie wkurza to, ze za duzo tu walki w pojazdach. Wkur mnie to niemilosiernie, wysadzanie snajperow na wysokich budynkach i po temacie. To irytuje. Czekam na next gena, bo naleze do tych szczesliwcow, ktorzy beda mieli ten sprzet w dniu premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF "za dużo walki w pojazdach"?hehehe.To jest battlefield,ale zawsze możesz włączyć domi,sqd,td,albo kupić CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu przy zapowiedziach BF4 na PS4 obiła mi się o uszy plotka lub fakt , że PREMIUM z BF3 , przechodzi do BF4 również na PS4. Więc chciałem się zapytać czy ostatecznie jest ktoś w tym temacie zorientowany? Ostatnio się pytałem to kolo się wkurzył na mnie i zwyzywał , że jak można tak myśleć. Pozdro Trąbo*. Tak więc jak ktoś wie z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu przy zapowiedziach BF4 na PS4 obiła mi się o uszy plotka lub fakt , że PREMIUM z BF3 , przechodzi do BF4 również na PS4. Więc chciałem się zapytać czy ostatecznie jest ktoś w tym temacie zorientowany? Ostatnio się pytałem to kolo się wkurzył na mnie i zwyzywał , że jak można tak myśleć. Pozdro Trąbo*. Tak więc jak ktoś wie z góry dzięki za odpowiedź.

zamiast pytać i się irytować można trochę poszukać, mi zajęło minutę znalezienie odpowiedzi

Czy na nową platformę zostanie przeniesiony mój dostęp Battlefield 4 Premium?

Tak, w momencie premiery będziesz mógł przenieść swój dostęp Premium z obecnej na nową generację sprzętu.

http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/playstation-4-upgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast pytać i się irytować można trochę poszukać, mi zajęło minutę znalezienie odpowiedzi

http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/playstation-4-upgrade

Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź. Jednak cały czas nie ma odpowiedzi czy chodzi o premium za który zapłaciłem przy kupnie BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież premium to osobny produkt, zwykła usługa. Nie ma żadnej różnicy czy kupiłeś to przy zakupie BF3 czy 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium z bf3 nie przechodzi na bf4 .

Premium z bf3 nie przechodzi na bf4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... EA to obok Microsoftu moim zdaniem najbardziej zachłanna na pieniądze graczy firma. Nie przepuszczą okazji do wydarcia dodatkowej kasy z naszych portfeli. Proponuję by najpierw połatali grę jakimiś patchami a dopiero później skupili się na dodatkach.

ps. Wbiłem dziś orzełka! :)

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartulacje Gucio ze zdoybcuia orla. Napie*&lasz na Ea, ze to zachlanna firma, ale mimo tego zdobywasz maksymalny level, i molesutujesz non-stop Bf4. Nigdy takich ludzi nie zrozumiem. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartulacje Gucio ze zdoybcuia orla. Napie*&lasz na Ea, ze to zachlanna firma, ale mimo tego zdobywasz maksymalny level, i molesutujesz non-stop Bf4. Nigdy takich ludzi nie zrozumiem. 

 

Serce nie sługa. Rodziny się nie wybiera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zauwazylem, ze weterani BF3 olali Bf4, i bardzo slusznie. Natomiast ci, nie radzacy sobie w BF3 oraz lubiacy Cod'a czy MOh'a, sa wniebowzieci. Ja tam pie&^ole ten syf w Bf4. Dostawalem ostrego lupnia w Bad Company 2, ale to jak dla mnie najlepszy BF. Potem przyszedl Bf3. Ciezko bylo sie przestawic, ale z runde na runde fun byl coraz wiekszy, i stawiam ja na piedestalu tuz obok Bad Company 2. Teraz mamy Bf4. Od premiery minelo trocch czasu, a na liczniki mam tylko 5 godzin. Albo wypalil mi sie fun ta gra, albo to nazjwyczajniej w swiecie crap dla casuali. Prawda chyba jest blizsza opcji nr.2. Nie mam sil w to grac, licze na dobre multi w Killzone:Shadow Fall na Ps4.

Może i niektorzy olali BF4 ale nie powiedziane że ci którym podoba się BF4 nie radzą sb w BF3  troche zbyt ogólnie to napisaleś bo znam Hooliganów którzy nadal męcza bf4 a oni raczej nie są n00bkami  :) Moim zdaniem gra się przyjemnie sa bugi ale nie takie żeby nie dało się grać i nie rozumiem twojego narzekania może chodzi po prostu o to że nie idzie ci za dobrze w tą odsłonę BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie spora grupa Polu też ciśnie w bf4. Niektórzy odpuścili granie bo po prostu sprzedali ps3 i czekają na ps4. Mi gra się podoba, wczoraj pograłem pierwsze dwie godziny i mimo że jeszcze niczego nie ogarniam fajnie się bawiłem. Gra jest jaka jest, wiele po niej nie oczekiwałem( doświadczony wiecznymi patchami do bf3). Jedyne co drażni to zyebany netcode. Walisz do gościa a on się odwraca i zdejmuje na hita. Ale to wszystko do poprawienia. Jeszcze będą z tego ludzie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartulacje Gucio ze zdoybcuia orla. Napie*&lasz na Ea, ze to zachlanna firma, ale mimo tego zdobywasz maksymalny level, i molesutujesz non-stop Bf4. Nigdy takich ludzi nie zrozumiem. 

Widzę zazdrość wśród graczy :)

IMO bardzo dobrze, że narzeka bo gra jest niedopracowana i ma masę bugów. Nie można być bezkrytycznym nawet jeśli pomimo błędów gra się podoba i wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gartulacje Gucio ze zdoybcuia orla. Napie*&lasz na Ea, ze to zachlanna firma, ale mimo tego zdobywasz maksymalny level, i molesutujesz non-stop Bf4. Nigdy takich ludzi nie zrozumiem.

To że EA jest zachłanna nie zmienia faktu że lubię ich grę, krytykuję firmę a nie ich produkt.Pomimo tego że czasami gra doprowadza mnie do białej gorączki głównie przez netcode, zwiechy i wqrwiający mnie autoaim to daje mi masę frajdy z gry a o to chyba chodzi? Z BF3 było podobnie na początku, masa błędów które z czasem udało się wyeliminować, choć na przykład taka sekwana wieszała mi się do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio mam pytanie, czy po dobiciu do 100lev zdobywa sie orzelka i finisz, czy dopiero to poczatek do 100orzelkow :)

Gucio mam pytanie, czy po dobiciu do 100lev zdobywa sie orzelka i finisz, czy dopiero to poczatek do 100orzelkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że EA jest zachłanna nie zmienia faktu że lubię ich grę, krytykuję firmę a nie ich produkt.Pomimo tego że czasami gra doprowadza mnie do białej gorączki głównie przez netcode, zwiechy i wqrwiający mnie autoaim to daje mi masę frajdy z gry a o to chyba chodzi? Z BF3 było podobnie na początku, masa błędów które z czasem udało się wyeliminować, choć na przykład taka sekwana wieszała mi się do końca.

Gucio, teraz wiem o czym mówiłeś wcześniej. Rzeczywiście jest gorzej niż w bf3 , ten netcode kuleje strasznie . Ważne że w obydwie strony. W zasadzie to jedyna wada która mocno mnie irytuje, resztę błędów wybaczam bo przewidywałem że tak będzie i mocno na nic się nie nastawiałem. Dwa trzy patche i będzie się grało aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio mam pytanie, czy po dobiciu do 100lev zdobywa sie orzelka i finisz, czy dopiero to poczatek do 100orzelkow :)Gucio mam pytanie, czy po dobiciu do 100lev zdobywa sie orzelka i finisz, czy dopiero to poczatek do 100orzelkow :)

Chyba 100 i koniec. Pasek levelu jest zapełniony do końca i już nie rośnie. Z tego też wynika że skończyły się korzyści płynące ze złotych pakietów (nie wiem czy wszyscy wiedzą ale po 50 lvlu co level dostaje się złoty pakiet). Zawsze można jeszcze odblokowywać srebrne co ileś tam zabić z danej broni ale wpadają tylko do osiągnięcia mistrzostwa czyli 500 killi. W BF 3 każdą bronią w grze miałem co najmniej 500killi, w BF4 też tak zrobię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegają już ludzie ze 101 orzełkiem takżę można bić dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegają już ludzie ze 101 orzełkiem takżę można bić dalej ;)

Sęk w tym że nie widać żadnego paska postępu. Nawet nie wiem ile pkt potrzeba na kolejny level. Dzisiaj pogram to oblookam :)

Edit. Zdobyłem prawie milion punktów od wbicia 100 levelu i ranga nic nie wzrosła.;

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gucio Jakim cudem tak szybko dobiłeś do 100lvl ? Powiedziałbyś jaki ty tryb grasz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×