Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

@Gucio Jakim cudem tak szybko dobiłeś do 100lvl ? Powiedziałbyś jaki ty tryb grasz ? :biggrin:

Ja gram Unicestwienie na "Operacji Blokada" najczęściej i za grę dostaje po 40-50k expa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gucio Jakim cudem tak szybko dobiłeś do 100lvl ? Powiedziałbyś jaki ty tryb grasz ? :D

Przeważnie gram podbój, od czasu do czasu jakiś szturm lub dominację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, noobskie pytanie. Dostałem na battlelogu jakieś pakiety: złote, brązowe i bojowe. Jak z tego korzystać ? to trzeba aktywować bezpośrednio w grze czy jakoś teraz w internecie? Proszę o wytłumaczenie łopatologinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz na battlelogu lub w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szturm jest totalnie niezbalansowany, a mapki zle zaprojektowane;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem na podboju grało się wyśmienicie.. Jak nigdy żadnych lagów po prostu strzał góra dwa z RFB i koleś padał plackiem.. ciekawe czy serwery modyfikowali czy miałem po prostu fart..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki z pakietów bojowych ; 25% wiecej EXP, 100% itp po otwarciu pakietu aktywują się same ? Bo otwarłem pierwszy złoty pakiet i mialo byc +100% i jakos to nie dziala jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że nie widać żadnego paska postępu. Nawet nie wiem ile pkt potrzeba na kolejny level. Dzisiaj pogram to oblookam :)

Edit. Zdobyłem prawie milion punktów od wbicia 100 levelu i ranga nic nie wzrosła.;

ja co prawda na kompie teraz, i jestem dopiero w połowie drogi do 100, ale widzialem na score boardach już 101 lvl, liczba była taka fioletowa bodajże

Pierwsze lepsze widejo z jutuba

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPM i skill pewnie też. Chyba wszyscy tak mają. Nie zbadane są wyroki boskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skill i kdr są chyba takie same (małe różnice wynikające z zaokrągleń), natomiast spm różni się masakrycznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kdr też się różni i chyba to z BL jest prawidłowe. Dla tych co nie wiedzą to pojawiła się już aplikacja Commander na tablety z androidem. Muszę stwierdzić że fajnie się gra (lepiej niż odpalając commandera z konsoli). Zauważyłem za to że strasznie spada wskaźnik skill w statykach. Pograłem że 3 rundy na tablecie i ze skilla ponad 500 zrobiło mi się 320!?

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno jako ze wstrzymalem sie z zakupem gry ktora zakupie z PS4 mam pytanie jak to mozliwe ze w miesiac ludzie maja 100lvle?Czy potrzeba do tego mniej punktow jak w bf3 czy poprostu siedza 24h i graja?.Drugie pytanie przegladalem filmiki z BF4 na PS4 i nie widzialem nigdzie zeby bylo tam 64 graczy,czy jest jakis nowy tryb tylko do tego czy na kazdym moze byc tyle graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno jako ze wstrzymalem sie z zakupem gry ktora zakupie z PS4 mam pytanie jak to mozliwe ze w miesiac ludzie maja 100lvle?Czy potrzeba do tego mniej punktow jak w bf3 czy poprostu siedza 24h i graja?.Drugie pytanie przegladalem filmiki z BF4 na PS4 i nie widzialem nigdzie zeby bylo tam 64 graczy,czy jest jakis nowy tryb tylko do tego czy na kazdym moze byc tyle graczy?

 

 

W trybie Conquest jest 64 graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak na początku grało mi się świetnie i szło mi dość dobrze to teraz jakoś nie moge się odnaleźć jakbym nie umial celować XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno jako ze wstrzymalem sie z zakupem gry ktora zakupie z PS4 mam pytanie jak to mozliwe ze w miesiac ludzie maja 100lvle?Czy potrzeba do tego mniej punktow jak w bf3 czy poprostu siedza 24h i graja?.Drugie pytanie przegladalem filmiki z BF4 na PS4 i nie widzialem nigdzie zeby bylo tam 64 graczy,czy jest jakis nowy tryb tylko do tego czy na kazdym moze byc tyle graczy?

Zdecydowanie szybciej wpadają pkt w bf4, dostajemy też paczki z dodatkami i boostem 25,50,100 i 200%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś coś się dzieje z serwerami bo lagują strasznie.. Co chwila klatki lecą na łeb na szyje.. ~15fps to jeszcze hitmarkery nie wchodzą.. Strzelam do typa z RFB 21 pestek + 16 z pistoletu a ten nic nawet nie draśnięty po czym odjeb*ł mnie jednym strzałem z REX'a.. I tak cały wieczór a na dodatek jak przez ostatnie 2 dni zero zwiech to dziś jak na złość już byly 3..

P.s. Zapewne pierwszy poważny patch wyjdzie wraz z DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś coś się dzieje z serwerami bo lagują strasznie (...)

Również dzisiaj zauważyłem wzmożoną aktywność problemu "netcode".

Do tego zwisy konsoli w rekordowej ilości.

Po jednym ze zwisów postanowiłem że aż strzelę fotkę telefonem. Freez nastąpił akurat w momencie gdy w niczego niespodziewających się przeciwników leciał,mój granat Uderzeniowy RGO :)

gxbe.jpg

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę powoli ogarniam, dziś pierwszego tbaga dostałem. Więc chyba komuś zalazłem za skórę ;) . Denerwują tylko kamperzy na dachach.

Zwisów miałem może z pięć na 10godz grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię BF4 na PS4, ale nie przez kod na upgrade tylko normalnie to statystyki się przeniosą?

Gram na płycie pożyczonej od znajomego i jakoś nie uśmiecha mi się granie od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ch.. mnie dziś strzeli. Postanowiłem sobie podnieść K/D ratio na normalu, i k... na 6 setów 5 zwiech. WTF? W tym 3 na Flood Zone.

Ku... na hc tego nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, naprawdę nie wiem od czego to zależy. Jak gadałem z ziomkami na blogu to ludzie mówią o freezach ale jako sytuacje marginalne. Co innego spadki fps, to częste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tematu maksymalnego levelu w grze to faktem jest że od setnego awansu nic więcej się u mnie nie dzieje ALE... Po filmiku Entliczqa z awansem na 101 na PC zaczęłem drążyć temat i jedna rzecz na Battlelogu mnie zaciekawiła a mianowicie w zakładce pakiety bojowe w rubryce Najbliższe odblokowania mam złoty za 101, złoty za 102, złoty za 103.. Pasek postępu pod nimi jest maksymalnie wypełniony a w opisie ile brakuje do kolejnego pakietu jest -951190 kolejny -751190 i kolejny -551190 (normalnie nie ma znaku minus przed liczbą) Czyli awanse i złote pakiety co 200 tyś. których to oczywiście nie dostałem. Idąc tym tropem aktualnie powinienem mieć 105lvl czyli orzełka i liczbę 5 pod nią Wygląda mi to na kolejny błąd do poprawienia na długiej liście poprawek dla DICE.

i9ud.jpg

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×