Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem zrobic wedlug instrukcji i porownac statystyki... jenak na czerwono mam "Dodaj znajomych aby porownac z nim istatystyki" wiec ta gra jest cos nie teges ;/ bo mam kilka osob z ta grai co teraz ? ;/ we flocie zawsze pokazywalo mi ze znajomy imieniem znajomy mnie przyspeiszyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z 50 razy rozlanczalem internet i podlanczalem i ciagle to samo....  nawet jezyk w systemie zmienilem i nic... gra jakby nie widzi moich znajomych nie wiem czym to ejst spowodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Randomowo łączy z serwerami a tylko część poprawnie obsługuje statystyki a jeszcze mniej społecznościowe eventy. Ludzie próbują pi kilka godzin czasem.

Ja miałem fart bo wczoraj pierwszy raz po miesiącu od kiedy nam grę zobaczyłem wieloryba i konwój. Dzisiaj skrzynię znalazłem właśnie tą metodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ja piszę że coś jest sprawdzone to znaczy że sam to sprawdziłem. Trzeba próbować dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugo prubowales ? tyle kasy za gre i same problemy jak nie wchodzace trofea to z netem cos ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając miesiąc przez który nie działało wcale, to wczoraj przypadkiem trafiłem wieloryba a dzisiaj mając koordynaty i czas, widziałem że mam próbować do skutku i udało się. Sposób działa na pewno i jest szybszy niż przechodzenie między singlem a Multi bo można się ustawić dokładnie w miejscu i tylko skoki między serwerami robić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jak się strzela z moździerzy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jak się strzela z moździerzy ???

Przytrzymaj L1 nakieruj marker na statek/fort az zrobi sie czerwony i r2

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym przelogowywaniem ciekawa opcja fajnie że niektórym działa ja spróbowałem dwa razy i daje sobie spokój póki co szkoda czasu na to. Po co siedzieć godzine i klikać ciągle to samo - nie ma opcji. Może kiedyś naprawią to tak jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przelogowaniem na pewno działa, bo sam sprawdziłem, więc potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Gra jest świetna, nie było jeszcze tak dobrej gry o piratach. Jednak mam wrażenie że aby była przystępna dla każdego a nie tylko dla wymagającego gracza wprowadzili dwie rzeczy które w moim odczuciu PSUJĄ dokumentnie grę a są nimi:    Możliwość naprawy statku na pełnym morzu w 100% (nawet w sytuacji gdy walczymy z wieloma okrętami). Mogli chociaż wprowadzić że naprawiamy tylko jakiś procent statku a nie 100%. Przecież to głupota.     Dalej idąc , gdy jakaś misja nam się nie powiedzie, nie zaczynamy ją od początku tylko od czekpointu co skutkuje tym że mnie się staram aby przejść misje za 1 razem. WIELKA szkoda bo zwlaszcza te naprawy psują mi odbiór tej gry....

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir,

 

Masz rację. Gra jest łatwiejsza z części na część, ale:

- nikt nie każe naprawiać

- zawsze można zrestartować wspomnienie a nie tylko checkpoint

- nikt nie każe upgrade'ować czy kupować braków w ekwipunku ;)

 

Ta gra jest zrobiona tak, że każdy sam sobie ustali poziom trudności według potrzeb.

Chcesz grac łatwo, przejdziesz większość gry "na Rambo". Chcesz się pobawić, będziesz się skradał i czaił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sztuczne ograniczenie, mnie nie przekonują. Powinna być opcja. Easy - i gra jest dostępna w formie jaka jest obecnie lub Hard  i wtedy nie jestesmy takim kozakiem, nie naprawiamy statku tak latwo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne iteracje tasiemców od ubi

 

jeśli masz tu na myśli AC4 Black Flag to w większym błędzie nie możesz być.. żadnego innego AC nie ukończylem wcześniej (zaczynałem większość począwszy od pierwszej), ta mnie wchłonęła na amen. mam przegrane z 60-70 godzin i już patrzę jakie DLC można dokupić. dla mnie to jest druga gra ubiegłego roku, po GTA V.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz tu na myśli AC4 Black Flag to w większym błędzie nie możesz być.. żadnego innego AC nie ukończylem wcześniej (zaczynałem większość począwszy od pierwszej), ta mnie wchłonęła na amen. mam przegrane z 60-70 godzin i już patrzę jakie DLC można dokupić. dla mnie to jest druga gra ubiegłego roku, po GTA V.

 

 

Mam tak samo. AC mógłby dla mnie nie istnieć. Blac Flag to najlepsi "piraci" od czasów Sid-a Meyer-a. Ba biją tego staruszka na łeb, szyję i korpus. Dawno się tak dobrze nie bawiłem (od czasów The Last of Us). Story też daje radę - szczególnie od połowy gdzie się ładnie rozkręca. Samo pływanie statkiem, walki na morzu, samo morze, nurkowanie, skarby, polowania na wieloryby/rekiny, szanty - miazga.

Wielce zachwalany Red Dead Redemption mógłby AC:BF buty czyścić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. AC mógłby dla mnie nie istnieć. Blac Flag to najlepsi "piraci" od czasów Sid-a Meyer-a. Ba biją tego staruszka na łeb, szyję i korpus. Dawno się tak dobrze nie bawiłem (od czasów The Last of Us). Story też daje radę - szczególnie od połowy gdzie się ładnie rozkręca. Samo pływanie statkiem, walki na morzu, samo morze, nurkowanie, skarby, polowania na wieloryby/rekiny, szanty - miazga.

Wielce zachwalany Red Dead Redemption mógłby AC:BF buty czyścić :)

haha bingo! piratów sida wypływałem wszem i wobec, kilkukrotnie na pc i na ipadzie jak wyszło parę lat temu. dla mnie AC:BF jest mega wypasioną kontynuacją tamtej gry. na pewno mocno z niej czerpie pomysły i inspiracje. mam nadzieję że powstanie odrębna gałąź AC będąca kontynuacją Black Flag. przecież tyle jeszcze do opłynięcia.. :)

starczy może offtopu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał może problem z migotaniem obrazu? Jest to strasznie denerwujące np. w lasach, gdy tylko się ruszę obraz w tle (drzewa etc.) migocze. Co prawda pomaga zjechanie do zera ostrości obrazu w telewizorze, ale nie jest to chyba rozwiązanie problemu ;/ W kz:sf nie ma jakichkolwiek problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przyzwyczaisz się do tego.

Im bardziej podkręcona ostrość i biel, tym jest to bardziej odczuwalne.

Pomaga również rozjaśnienie gry w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×