Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Itemow zanjdujesz sporo, mozesz tez je kupowac.. tak wiec zabraknac raczej nie zabraknie. 

 

W takim razie po co w ogóle te "kopiowanie" ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo trudno dostac naprawde fajny item, a co dopiero dorzucic do niego 'ulepszacze' ktorych az tak duzo nie ma ;) Jednak kopiowanie itemow to zuuuo ... odradzam .. niszczy frajde z gry. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ten system "psucia sie i brak mozliwosci naprawy" jest .... do pupy.

Czlowiek znajdzie jakas swietna bron, dorzuci do niej upgrady i po ... pol godzinnej rozgrywce bron nadaje sie do smietnika?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ na każdym kroku znajdujesz wariant broni, który jest mocniejszy od poprzedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie do końca. Miałem kozik ze świetnymi ulepszeniami i do momentu całkowitego zniszczenia, nic lepszego ani podobnego nie znalazłem.

A unikanie walk mnie nie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo trudno dostac naprawde fajny item, a co dopiero dorzucic do niego 'ulepszacze' ktorych az tak duzo nie ma ;) Jednak kopiowanie itemow to zuuuo ... odradzam .. niszczy frajde z gry. 

Nie jest trudno... takie kosy jak expcalibur i kork maczeta są śmieciowe (może na początku gry dają rade). Ja spokojnie znajduję kosy z damage ponad 1500 przy 70% gry i mam kilka takich do oddania, a sam chodzę z kosą ponad 2000 damage. Trzeba wiedzieć gdzie szukać. Otwieram tylko skrzynie/wozy z bardzo trudnym zamkiem i praktycznie ciągle coś wypada ciekawego. Po dodaniu ulepszenia mistrz jeśli mamy 3 sloty, to wtedy jest 5 napraw i jeszcze mamy umiejętność 50/50 trafienie darmowej naprawy, co wpada dość często i spokojnie można wykonać 7-9 napraw na jednej broni. 

 

Najlepszą opcją jeśli ktoś chce się nawalać z zombiakami jest na początku gry zabijać i zdobywać poziom siły. Im wyższy, tym lepsze bronie. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku tylko monotonia jest, bo wali sie rurka lub mlotkiem. Z czasem im wyzszy lvl, tym lepsze zabawki znajduje sie w wozach policyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pokochałem tę grę od momentu, w którym trafiłem na tasak. Pierwszy dłuższy kontakt mnie trochę odrzucił właśnie ze względu na monotonię i schematyczność, ale teraz już bawię się świetnie i zdecydowanie polecam, zwłaszcza jeśli ktoś lubi klimaty z zombie na pierwszym planie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie co się zalicza do wszystkich misji pobocznych? Mam 100% gry i trofik za misje poboczne nie wpadł, a na mapie nie ma już żadnych misji. Zostały same wyzwania i eskorty. Może strefy kwarantanny się zaliczaja, bo jeszcze nie mam wszystkich zrobionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej co do duplikowania itemów to po patchu nie działa, bo możemy rzucić item i odpalić inventory lecz nie ma tam juz opcji upuść..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym napisałem wcześniej. Ale to nic nie zmienia bo można sobie usunąć łatkę, potem narobić sprzętu i wgrać ją ponownie.

Jest jeszcze jeden glitch, który całkiem zabija zabawę i podejrzewam że też go szybko załatają. Czytając komentarze, widzę że ciągle działa. Oczywiście, tego już nie popieram, ale link wrzucę ku przestrodze :). Proszę nie krytykować mnie za umieszczenie tego. Jak się nie podoba to po prostu nie zaglądać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie po usunięciu patcha nie da się wczytać sejwa jeśli grało się na patchu. Bardzo dobrze, że poprawili to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej co do duplikowania itemów to po patchu nie działa, bo możemy rzucić item i odpalić inventory lecz nie ma tam juz opcji upuść..

Ja mam tylko patch z 29 stycznia- nic innego nowego gra mi nie wykryła

I duplikowanie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie zacznijcie grać, a nie wielka Debata o kopiowaniu. Gra ma prostą koncepcje, a cudujecie jakby to był very hard mmo połączone z high rpg :-)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam tylko patch z 29 stycznia- nic innego nowego gra mi nie wykryła

I duplikowanie działa

Bo musisz zalogowac sie do PSN...

 

 

 

Weźcie zacznijcie grać, a nie wielka Debata o kopiowaniu. Gra ma prostą koncepcje, a cudujecie jakby to był very hard mmo połączone z high rpg :-)

TO

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie duplikuje tylko ciesze sie gra. Z poczatku troche nudnawa ale jak sie zdobedzie katane... Chce sie wiecej. Nawet pobiegać po mieście i ciachac bez celu :-D. Po co sobie psuc gre duplikowaniem jak co rusz coś leci lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weźcie zacznijcie grać, a nie wielka Debata o kopiowaniu. Gra ma prostą koncepcje, a cudujecie jakby to był very hard mmo połączone z high rpg :-)

Ale dlaczego nie możemy o tym pogadać. Lubimy to i gadamy, a ty sobie graj i nie przeszkadzaj :P

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi Sakosusz'a , czy katana zużywa się tak samo szybko czy coś dłużej,czy może wcale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi Sakosusz'a , czy katana zużywa się tak samo szybko czy coś dłużej,czy może wcale?

Kazda bron sie zuzywa ale masz do tego specjalne plany ulepszen ktorymi mozesz wzmocnic trwałosc i porecznosc. Jak to zrobisz to wszystko pada na hita :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też perki, którymi możesz zwiększyć trwałość broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz zalogowac sie do PSN...

 

 

 

TO

Jestem zalogowany non stop -wersje mam polska gry ale nic mi nowego nie wyskoczyło

Z ciekawości sprawdzę pózniej bo widzę ze wersja 1.3 jest od 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić pięć misji z przypadkowymi trzema graczami, lecz dałem sobie spokój. Albo ktoś zwieje z gry, albo biegają po całej mapie i nie chcą zakończyć zadania. Będzie trzeba umówić się z chlopakami z forum bo nie mam cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako ze duzo w nocy nie chodzilem -boje sie ;p-a bez latarki nic nie widac...oh jak jest klimatycznie wtedy!

Mam pytanie: czy zombiaki w nocy reaguja na swiatlo z naszej latarki, czy to pic na wode i mozna beztrosko hasac z flashlight on all the time?

 

 

 

@Down. Dzieki troszke szkoda. Bo klimat bez latarki w nocy jest poprostu nieziemski. 

 

Erkhm laratka UV dziala tez na NPC? Oh glupi ja myslem ze to tylko na graczy jak wejda do naszej gry... No teraz zycie moze byc troszke latwiejsze hie hie ;p

Dzieki jeszcze raz ;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegam z latarką między zombiakami i rybka, czy mnie widzą. Takie same tumany jak za dnia. Ale za to jak punkty siły rosną. Trochę szkoda, że można zabić te nocne bestie. Na obecnym etapie gry wystarczy je strzelić latarką UV po gałkach ocznych i dwa razy machnąć moją kochaną kataną pod napięciem. Wolałbym, aby emocje z początku, gdy mając w ręku nogę od stołu mogłem się jedynie pomodlić i spierniczać, towarzyszyły do końca. Co nie zmienia faktu, że jak ekipa brzydali powiększy się do trzech to już można odpalać nogi i wiać. 

 

Mogę z czystym sumieniem pogratulować Techlandowi świetnej gry. Fabuła niedomaga, mimika postaci na poziomie PS2, sporadyczne błędy, ale kogo to obchodzi, kiedy produkt daje tyle frajdy. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×