Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w trakcie misji próbowałem zabić sprintera w nocy... Normalnie zero efektów. Jakieś pomysły?

Ponadto zapraszam do wspólnej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem patcha po czym w grze zabrało mi wszystkie umiejętności, ekwipunek itd. Wie ktoś co jest grane, dam radę przywrócić jakoś to wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie ściągnęło dopiero przed chwila patcha mimo ze gram codziennie parokrotnie

Przy odpaleniu gry zaktualizowało-wszystko w porządku

Tez macie tak ze zapamiętuje w wieży przed wyjściem z gry a za następnym razem ładuje w innej lokalizacji?

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegam z latarką między zombiakami i rybka, czy mnie widzą. Takie same tumany jak za dnia. Ale za to jak punkty siły rosną. Trochę szkoda, że można zabić te nocne bestie. Na obecnym etapie gry wystarczy je strzelić latarką UV po gałkach ocznych i dwa razy machnąć moją kochaną kataną pod napięciem. Wolałbym, aby emocje z początku, gdy mając w ręku nogę od stołu mogłem się jedynie pomodlić i spierniczać, towarzyszyły do końca. Co nie zmienia faktu, że jak ekipa brzydali powiększy się do trzech to już można odpalać nogi i wiać. 

 

Mogę z czystym sumieniem pogratulować Techlandowi świetnej gry. Fabuła niedomaga, mimika postaci na poziomie PS2, sporadyczne błędy, ale kogo to obchodzi, kiedy produkt daje tyle frajdy. 

 

Otóż to. Dlatego mi najbardziej podobało się pierwsze 5-6 godzin gry, gdy nawet 3-4 zombiaki stanowiły zagrożenie, noc przyprawiała o ciary na plecach, a zapasów było mało. Mój największy zarzut do tej gry to brak prostego wyboru poziomów trudności, hard z wytrzymalszymi zombiakami (jak znajdziemy lepszą broń to truposze padają na hita), mocno ograniczonymi zasobami (nie szperając specjalnie w zakamarkach miałem wszystkiego nadmiar, i kasy po 20-30k) i dopakowanymi przemieńcami w nocy. Też bym nie pogardził trybem hardcore, może na sandboxową grę 1 życie to by było za mało, ale 5 na całą grę, emocje byłyby konkretne. Mechanika zachęca do masterowania, ale poprzeczka niestety zawieszona za nisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować broń z DLC (Buzz Killer)? Ubranie pojawiło się w skrzynce po prologu, a broni ani śladu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności faktycznie szybko spada - przebijesz się przez początek i siepiesz wszystko. Mam może z 20% ukończenia gry, poziomy ponad 20 (czyli zaraz max). W nocy w ogóle nie uciekam tylko robię hałas i sieczkę. Trochę szkoda, że tak szybki przyrost mocy jest. Dużo klimatycznej jest kiedy uciekamy a w nocy strach wyjść :)
Co do kopiowania to też nie popieram. Zwłaszcza, że lepsze bronie można znaleźć bez problemu. Miałem schemat na Korek, wytworzyłem sobie 4 sztuki, ale po 2-3 h znalazłem bronie z damage ponad 500, potem i 800 itd. Ulepszeń może i trochę szkoda, ale bez przesady, że jest ich mało. Wystarczy policyjne wozy przeszukiwać i tak jak pisał, któryś kolega wyżej - skrzynki z bardzo trudnymi zamkami. Do tego w miarę regularnie wpadają w misjach z aplikacji Companion.

Pytanie techniczne - czy u Was też pokazuje w statystykach 0 bezpiecznych miejsc i 0 stref kwarantanny? Zrobiłem wszystkie w Slumsach. Kwarantannę jedną sam a pozostałe z dwoma różnymi osobami w co-opie. Teraz już nawet nie wyświetla mi się możliwość wejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up też tak mam z pokazywaniem ilości stref i bezpiecznych miejsc, a zrobiłem wszystkie strefy i miejsca, bo wpadły trofiki. Po skończeniu strefy KW nie da się już do nie wejść ponownie. 

 

To jest dopiero widok  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zagram na apce bez posiadania gry? Czy trzeba mieć grę? Chodzi mi o to czy będę mógł wysyłać rzeczy teraz, a jak kiedyś tam kupię grę to odbiorę. Czy jest jakiś limit na czas oczekiwania.

Bo gdyby się tak dało, to może sobie fajny start tymi paczkami zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ale bez sensu bo wyślesz tylko jedna paczkę która trzeba odebrać w grze przed wysłaniem kolejnej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w paczce możesz tylko 20 sztuk przedmiotów umieścić. Na pierwszych misjach, które trwają po 3-10 minut natrzaskasz full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram już dosyć długo i jednak koledzy mieli rację, dość szybko dublowanie broni staje się zbędne. Poza tym apteczek jest od cholery i gra nie potrzebuje kombinowana. Dzisiaj chciałem zrobić trofeum za coopa i znowu jakiś cieć opuścił grę i to przed ostatnim zadaniem, why!!!

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinien powstac nowy watek do ustawek w Dying Light. Chętnie pogram w coopie dla trofeum lub funu:-D

W ustawieniach online ustawcie publiczne i atak zombie na w każdej chwili. Dzisiaj inny gracz mnie napadl ktory byl łowca. Oczywiscie 10:1 dla niego. Wtedy zobaczycie i spróbujcie ubic kogos kto mysli a nie porusza sie oskryptowany. Jak traficie na ogarnietego to nawet najlepsza bron wam nie pomoże. Koles naprawde ogarnial i taktyki rozne stosowal. Jak nie z gory to od dołu. Większość razy nawet nie bylem w stanie nic zrobic :-D

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w singlu? Wartą ją brac dla samego singla czy bedzie podobnie jak z Destiny?

Jakaś fabuła istnieje, ciekawa?? Mam ochotę poubijać zombiaki, i zastanawiam się czy lecieć z RE HD czy może brać się za Dying Light :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien powstac nowy watek do ustawek w Dying Light. Chętnie pogram w coopie dla trofeum lub funu:-D

Widziałem że jeden z kolegów zaprasza do gry w temacie WSPÓLNE GRANIE i tam chyba najlepiej się umawiać. Ja dopiero dzisiaj zamówiłem headset :). Tylko u mnie z czasem jest dość dziwnie i ciężko mi się umówić na konkretną godzinę. Dla tego często grywam z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie jak jest u Was z Be the Zombie??

 

U mnie na 20 gier może z jedną się połączę... TRAGEDIA... A dziś jak mi się udało to po minucie maks gościu się rozłączył :(

 

MASAKRA :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widziałem że jeden z kolegów zaprasza do gry w temacie WSPÓLNE GRANIE i tam chyba najlepiej się umawiać. Ja dopiero dzisiaj zamówiłem headset :). Tylko u mnie z czasem jest dość dziwnie i ciężko mi się umówić na konkretną godzinę. Dla tego często grywam z randomami.

Mam tak samo wczoraj udało mi sie poograc z leszko z forum i zostało nam jedno trofeum z coopa za wykon 5 misji w 4 os. Reszta jest w singlu wiec platyna bardzo łatwa. Tez mam ciezko znalezc czas na konkretna godzine. Bywam o roznych porach czasem w nocy czasem rano lub po południu albo przez tydz mnie nie ma. Czyli mam ten sam przypadek ten sam ze wiekszosc czasu gram z randomami :biggrin:

Jak się gra w singlu? Wartą ją brac dla samego singla czy bedzie podobnie jak z Destiny?

Jakaś fabuła istnieje, ciekawa?? Mam ochotę poubijać zombiaki, i zastanawiam się czy lecieć z RE HD czy może brać się za Dying Light :)

Bierz Dying Light Singiel ciekawy duzo rzeczy do porobienia. Dzisiaj jedna misje wykonywałem 3 h bo spotkałem duza grupe zombiakow i ucinałem im głowy do nocy :D pozniej musiałem uciekac do bazy bo 5 łowcow mnie goniło i to raczej pewna smierc by była :D Duzo polskich smaczkow jest. Widziałem plakat w pokoju jakiegos budynku z Magda :D oraz kolesia co miał tatuaz na piersi "Magdalena" . Gre mozesz przejsc sam lub w 4 os grupie z kolegami tak samo mozesz latac z nimi i ciac tasakiem rece lub nogi, co chcesz. Nudzic sie napewno nie bedziesz a co do lootu to musisz szukac non stop nowego bo szybko sie niszcza a naprawy sa ograniczone i jak calkiem zostanie zniszczona to ja wyzucasz albo sprzedajesz w sklepie za grosze :P

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ukryte bezpieczne strefy w tej grze? Bo graliśmy z kumplami koopa i w Starym Mieście wszystkie odblokowaliśmy, a w zasadzie ja odblokowałem, bo reszta wesołej gromady hasała po mieście. Problem w tym, że trofeum za nie dostał jedynie gospodarz sesji. Po powrocie do mojej gry wszystkie strefy mam na zielono, a pucharka nima :(  Podejrzewam, że przepadł i będę musiał grac od nowa w celu wbicia platyny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ukryte bezpieczne strefy w tej grze? Bo graliśmy z kumplami koopa i w Starym Mieście wszystkie odblokowaliśmy, a w zasadzie ja odblokowałem, bo reszta wesołej gromady hasała po mieście. Problem w tym, że trofeum za nie dostał jedynie gospodarz sesji. Po powrocie do mojej gry wszystkie strefy mam na zielono, a pucharka nima :sad:  Podejrzewam, że przepadł i będę musiał grac od nowa w celu wbicia platyny...

sa ukryte np po wykonaniu misji pobocznej jakiejs sie odblokowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre trofea są zbugowane na chwilę obecną. Zwłaszcza jak się robiło w co-opie. Zacznij nową grę na drugim slocie i odblokuj wszystko samemu, wtedy powinno wpaść. To samo ze strefami kwarantanny i znajdźkami - one się kumulują i jak nie wpadnie po znalezieniu wszystkich na jednym slocie, to zaczynając nową grę na drugim slocie powinno wpaść po znalezieniu kilku. Plus platyna jest obecnie nieosiągalna, trzeba czekać na patch odnośnie trofka za wszystkie misje poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mo własnie został ten jeden cholerny pucharek za misje poboczne i byłaby platynka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jestem chętny na trofea w coop, proszę dodawać Przemal_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie wyczytałem że problem z pucharkiem za misje poboczne jest taki że development usunął z gry jeden quest "Bring Anibiotics" ale nie dokonali uaktualnienia tego w wymaganiach trofeum.

 

Więcej: 

http://youtu.be/3Yuhp6WDiP4?t=2m29s

 

Czy dziś wyszedł patch 1.02 i to naprawił??

 

Pytam bo jestem zainteresowany zakupem, ale nie w takiej postaci jak teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×