Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@up nie naprawił tego, a patch 1.02 jest od 2 dni. Mi właśnie brakuje tego pucharka i czekam na patcha aż wpadnie. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Police baton'em w nogi i później but na twarz jak zombiak leży na glebie...piękna ta gra jest ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę nową grę na plusie i jest całkiem spoko. Zachowuje się sprzęt i umiejętności, a wrogowie są jakby twardsi o czym gra informuje kiedy chcemy zagrać od nowa na plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest miodna. Wczoraj o 19 włączyłem po raz pierwszy,skończyłem o 3 nad ranem :)  Postępu mam 2% kilka godzin samego biegania i tłuczenia zombie i nic się nie nudzi. Brawo Techland! zasłużyliście na tą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wlaczam sobie dzisiaj DL, ładuje się checkpoin i zniknęły mi wszystkie bronie jakie miałem, cały hajs, przedmioty, i co najważniejsze drzewka umiejętności. Wszystko mam na poziomie pierwszym. Miał ktoś tak?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał
http://www.pssite.com/news-39377-uwaga__w_dying_light_jest_blad_niszczacy_caly_postep_gracza_.html

wczoraj skończyłem, ostatnia walka przy otwartości całego świata była niemiłym rozczarowaniem dla mnie. 
Sam pomysł niby trzymał się kupy bo inaczej tak zaplanowanej końcówki zrobić by się nie dało, ale miałem nadzieję na coś ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze patcha nie ma do tego problemu? Nie wiem kto tą grę tetował przed wydaniem, a jak lepiej sprzedać wadliwy produkt i łaskawie go łatać, niż dać więcej malpom bananów i wydać grę pozbawionych poważnych problemów, czyli z zapisem stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie, czy macie patcha 1.02. Jeśli tak powtórzcie misje od wcześniejszego punktu w zaawansowanych opcjach zapisu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wlaczam sobie dzisiaj DL, ładuje się checkpoin i zniknęły mi wszystkie bronie jakie miałem, cały hajs, przedmioty, i co najważniejsze drzewka umiejętności. Wszystko mam na poziomie pierwszym. Miał ktoś tak? :sad:

Masakra, współczuję ci. Ja z kolei przez głupotę straciłem save, który miałem przesłać na dysk internetowy a zrobiłem odwrotnie. Teraz mam zapis z siódmym levelem przetrwania i reszty po pięć. Także muszę lecieć prawie od początku, ale nie czuję znudzenia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do tych, którzy są w Starym Mieście. Czy da radę później wrócić do Slumsów albo jakoś zaliczyć resztę misji pobocznych? Czy też trzeba zaliczyć je przed "transportem"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Da rade w każdej chwili. W głównej wieży masz szybką podróż patrząc na plakat gdzie jest sklep, Lub można cisnąc z buta, o ile masz odblokowane. 

 

Tu masz ocb:

Edytowane przez seba842005
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jest jeszcze blueprint (plan) ułatwiający skakanie o nazwie Payza Suit.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do cholery z ta gra? Save robię w skrytce a rzuca mnie przed market po odpaleniu ponownie gry w środek zombiakow

Tez tak macie? Bo ja za kazdym razem zastanawiam sie gdzie wyładuje po następnym odpaleniu:)

To chyba dodatkowy smaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wczytać wczesniejsze save(PS4)? Bo pieprzony bug mi całe drzewko skasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach zaawansowanych zapisu gry jest możliwość powtórzenia od wcześniejszego momentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach zaawansowanych zapisu gry jest możliwość powtórzenia od wcześniejszego momentu.

Wytlumacz proszę, gdzie znaleźć te opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ekranie tytułowym wejdź w ROZEGRAJ KAMPANIE, następnie w zaawansowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z dodatkiem zombie. Chce do kogoś dołączyć to mnie wywala albo jest napisane ze gracze opuscili sesje. Wiecie o co biega? W coopie moge normalnie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam :( Jak już się podłącze to ok i sam tryb świetny :) Ale u mnie to 1 na 20-30 prób może skutkuje... A szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wczytać wczesniejsze save(PS4)? Bo pieprzony bug mi całe drzewko skasował.

Gra ma poważne problemy -system save jest spierdolony

Wczoraj grałem cały wieczór i pół nocy w tym nocy gdzie polowałem na świecące świry bo chciałem podnieść xp

Dzisiaj włączam a sejw z piątku cała sobota znikła

Pierwszy raz nie wrzuciłem w chmurę bo sie rozleniwilem tym patchem i mnie pokarało

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Jak w tej grze się w ogóle zapisuje postęp? Oczywiście nie mówię tu o autozapisie, który pojawia się po każdej zakończonej misji. Po prostu robię sobie free run między misjami, zbieram przedmioty, bronie, kasę i chcę skończyć grę i zapisać. W bezpiecznych strefach nic nie ma. Wkładanie i wyjmowanie ze skrytek nie powoduje pokazania się ikony autozapisu. Podobnie kupienie/sprzedanie 1 sztuki obojętnie czego u handlarza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, gra zapisuje się przy wyjściu z gry do menu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy wyjściu się zapisuje, dzisiaj znalazłem excalibura :D jest wbity w taką wysepkę. Kosi zombiaki jak szalony :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na początek gry jest bardzo dobry, tylko szkoda, że się szybko psuje  ;) później przy broniach jakie się znajduje, to jest śmieciem. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×