Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klucz do skrzyni w dz..biegam z nim od jednej do drugiej (znalazłem 5 w różnych częściach dz) i żadnej nie mogę otworzyć..nic się nie podświetlana itp..level dz mam 12 normalny 7..ktoś coś wie ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć sie nie chce co czytam , czyżby Ubi w końcu wstało z kolan ? :)

Kodu mi nie dali /:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz do skrzyni w dz..biegam z nim od jednej do drugiej (znalazłem 5 w różnych częściach dz) i żadnej nie mogę otworzyć..nic się nie podświetlana itp..level dz mam 12 normalny 7..ktoś coś wie ma podobnie?

Podobno bug, w alphie te skrzynie w ogóle nie działały, także dobrze ze tutaj chociaż raz je można otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogień !!, kupiłem tego obsranego plusa i wpadłem dziś do DZ. Niesamowita sprawa, znalazłem dwóch typków i przez trzy godziony robiliśmy tłustą jatkę. Zakończyłem na 13 poziomie DZ. Muszę się przyznać bez bicia że było to moje najlepsze multiplayowe doświadczenie w życiu. Akcje jakie tam się dzieją są nieprawdopodobne, miałem np. taką piękną wymianę ognia z za osłony z innym teamem rouge zaraz przy wejściu do DZ, sytuacja patowa bo nikt nie ryzykował bezpośredniego ataku, wreszcie team leader dał znak do szturmu, wyskoczyliśmy zza osłon i natarliśmy na nich na pełnej k.. i została z nich tylko mokra plama, coś pięknego. Do tego takie cuda jak wymiana ognia we mgle i padającym śniegu...toż tam totalnie nic nie widać. Spodobało mi się jak cholera.

 

PS. Głupie pytanie na koniec. Jak działa system wydobywania ekwipunku z DZ ??, podwieszam pod heli i pojawia się w plecaku czy jak, bo mam wrażenie że podwiesiłem sporo sprzętu który mi gdzieś poznikał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was wygląda podsumowanie? 

 

12650834_1051214668233850_68896644348351

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta za mną. Spędziłem w niej dobre 10 godzin, grając zarówno solo, jak i ze znajomymi i myślę, że mogę już co nieco o tej produkcji napisać.

 

Zacznę może od tego co mi się nie podobało. Nie wymienię skromnej zawartości, bo to jednak beta, która miała zademonstrować podstawowe mechaniki i sprawdzić, czy serwery wytrzymają. Mimo wszystko mam pewne obawy dotyczące tego, jak wiele aktywności zaserwują nam twórcy. Fabuła zapewne nie będzie dłuższa niż standardowe 10-12 godzin. Urozmaicając ją misjami pobocznymi i bieganiem po mapie bez większego celu mamy, noooo niech ci Ubisofcie będzie, 25 godzin. Co dalej? To jest dobre pytanie... Zastanawia mnie jeszcze jakość samej opowieści. Nie obraziłbym się, gdyby została nam zaserwowana historia zapadająca w pamięć. Póki co bez odpowiedzi. Wracając jednak do tego, co uważam za minus. Tyczy się to głównie zasad panujących w Dark Zone. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ekipa rogue stała przy wejściu i po prostu polowała na nieświadomych graczy, którzy w tym momencie nie mają najmniejszych szans. Czysta złośliwość wystarczy. Dalej mamy system przyznający nam rangę bandyty. Czasami wystarczy, że nieświadomie postrzelimy cymbała, który w ferworze walki nawinie nam się pod lufę i już wiemy, że będziemy celem ludzi na serwerze. Domyślam się, że nie za bardzo jak jest z tego wybrnąć. Druga sprawa to fakt, że ranga rogue nie pojawia się od razu po wystrzeleniu w kierunku innego gracza, co promuje atakującego. Jak w Polsce, gdzie zachodzi konieczność obrony własnej, ale i tak trafiamy do paki. A niby Ameryka. 

 

CaKhwu_WEAAh7lH.jpg

Może się to wydać dziwne, ale nie znalazłem więcej wad. Bardzo podobało mi się to, co zobaczyłem. Cholera, jak można narzekać na grafikę? Gra wygląda moim zdaniem bardzo dobrze. Początkowo tego nie zauważyłem, ale z czasem dotarło do mnie jak wiele pracy Szwedzi włożyli w swoje dzieło. Są miejscówki, które za sprawą oświetlenia wyglądają kapitalnie. Klimat jest tak gęsty, że można by go kroić nożem. Mnóstwo tu detali które wpływają na całościowy obraz. Samochody uginają się pod naszym ciężarem, gdy na nie wejdziemy, nasza postać oddziałuje na głupi dym z racy, laser z celownika rozchodzi się po materiale kurtki osoby, w którą celujemy, po śnieżycy jesteśmy obsypani białym puchem.... Można wymieniać dalej. Kapitalne są zmienne warunki pogodowe. Nie można opisać emocji związanych z oczekiwaniem na przylot helikoptera w czasie burzy śnieżnej, gdy z dwóch stron nadciągają wrogo nastawieni rogue, a Ty poza oślepiającą bielą nie widzisz za wiele. W takich chwilach granie w pojedynkę jest równie satysfakcjonujące, jak w gronie znajomych. Zawsze jest szansa, że obca osoba pomoże, ale może tylko po to, by zaraz później wpakować Ci magazynek w plecy i zabrać łup...

 

CaKhUkDWAAAEB3h.jpg

CaKFsKCWcAABjUP.jpg

Właśnie, Dark Zone. Na samym początku wyraziłem moje obawy z nim związane, ale nie zmienia to faktu, że może dostarczyć masę świetnej zabawy. Dzika pogoń za uciekającym bandytą w kilka osób, niepewność, gdy na ulicy mijasz drugą drużynę, wspólne oczekiwanie na możliwość podczepienia lootu... Jasne, bieganie dla samego biegania szybko może się znudzić, dlatego liczę, że Ubi również zdaje sobie sprawę i w porównaniu z betą Dark Zone będzie wypełniony różnymi misjami. Może nawet takimi, które będą wymagały większej liczby graczy. Zaangażowanie dwóch ekip, kiedy nie można nikomu do końca ufać. Na ten moment polowanie na rogue'ow sprawia sporo frajdy, dla mnie większej niż bycie po złej stronie barykady. Ten element najbardziej przypadł mi do gustu i trzymam kciuki, by został w pełnej wersji odpowiednio poprowadzony i by gracze nie zostali pozostawieni przez twórców sami sobie. Misje, losowe wydarzenia.... Tego chcę i będę spełniony. Wcześniej pisałem i byłem przekonany, że bez swojego teamu nie widzę tej gry, ale dzisiaj pobiegałem po Nowym Jorku samotnie przez około 2 godziny i muszę zmienić zdanie. W dalszym ciągu jest dobrze. Ale. Nie mówię o singlu. Tam jednak nie ma mowy o dreszczyku emocji, który jest za bramą, gdy każdy napotkany agent może być Twoim wrogiem. 

CaKf3UJWkAgQezn.jpg

Wiele było narzekań dotyczących obranej przez twórców drogi. Murzyn w kapturze potrzebuje przyjąć magazynek na czoło by paść? I wiecie co? Wcale to nie przeszkadza. Wymiany ognia z przeciwnikami na wysokim poziomie są efektowne i wymagają czegoś więcej niż wbiegnięcia bez ładu i składu w sam środek akcji. To jednak trzeba przeżyć na własnej skórze, bo YouTube tego nie odda. Model strzelania? Zwykły, najzwyklejszy, niewyróżniający się z tłumu, ale jednocześnie dający satysfakcję. Przeskoki pomiędzy osłonami bardzo intuicyjne, może nieco za dużo w nich samograja, ale nadaje to akcjom dynamiki i efektowności. A może być tylko lepiej, gdy 8 marca dojdzie mnóstwo zablokowanych do tej pory funkcji. Talenty, perki, crafting.... Ubisoft nie zrewolucjonizuje za pomocą The Division rynku, ale może przekonać do siebie wielu graczy, którzy tak jak ja wyczekiwali porządnej gry w kooperacji, która zapewni masę dobrej zabawy. Proszę, nie spier#olcie tego!

CaKfeZIWwAM2oPN.jpg

CaKFsHRWcAAx8Sc.jpg

CaKctEoWIAA-RZ6.jpg

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachwycony i przekonany do zakupu premierowego. 18 h spędzone w becie zrobiło swoje. Ubi masz moje piniondze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bany dobrego kozaka wyhodowałeś, ja skończyłem z takim typkiem

 

CaKyn9GW0AAa1jE.jpg

 

ale to co przeżyłem szukając gości w takiej pogodzie to jest nie do opisania.

 

CaKzqwrWIAIPsae.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostałem kod od użytkownika @czeskimaster za który dziękuje i propsuje

Gra podoba mi sié . Można pochodzić po wielkim jabłku i widać że coś tu się wydarzyło wydaje się że pan Clancy's byłby ukontentowany skalą zarazy :) Fajny jest klimat nie ma klasycznego singla ale miasto robi swoje , fajny jest cover w tpp który Ubi zawsze umiało zrobić w poważniejszym sosie (gearsy to jednak s-f ) niefajny jest hud i te cyferki nad głowami murzynów całe strzelanie i te obrażenia są imo przy tak realistycznej oprawie średnie mimo wszystko .... ale cała reszta zwłaszcza miasto super i jak najbardziej spróbuje na premierę coś pograć jak da się to przejść choć symbolicznie :)

No i ogólnie beka skoro niby tak dokładnie odwzorowany jest jakiś wycinek w takiej metropolli , jakoeś muzea hale i drogi między nimi sympatycy isis już pewnie ręce zacierają na treningowe "rajdy" :) dwójeczka zapewne w europie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość została już napisana wyżej, ale napiszę tylko krótko. U mnie Day1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas na mnie.

Przed premierą a w zasadzie od słynnego E3 gdzie pierwszy raz ukazał się moim oczom the division byłem zachwycony no ale wiadomo to jest ubi ;) oglądając Alphe pomyślałem hmmm no dobra poczekajmy z ocenami. Wybił dzień bety i czas na mnie. Pierwsze 30minut ładna grafika. Od piątku do poniedziałku rozegrałem 13 godzin. Tyle w kilka gier na półce nie przewaliłem.

Na początek baza taki twój typowy dom z możliwość rozbudowy o dodatkowe piętro ;)

Arsenał broni oraz ich modyfikacje całkiem całkiem przyznam się nigdy nie byłem takim fanem modyfikacji ale tu jakoś mi się to podobało.

NY idealnie pasuje na miejsce gdzie rozegrana jest akcja. Co do misji hmm zapewne będzie odbij znajdź,doprowadz i zniszcz. Powiem tak w tym tytule miałem ogromne ciśnienie aby zdobywać doświadczenie co za tym idzie aby ranga rosła do góry mimo że kręciło się to w kółko. Za pierwszym razem pogralem chwilę znajomy powiedział po pierwszych minutach że chyba lipa będzie. Minęło kilka godzin i informuję że zmienił zdanie i gra zapowiada się ciekawie. Myślę hmm jego już przekonała a mnie jeszcze nie to razem zaczęliśmy działać po 2 godzinach grania w tym przejściu szpitala dotarliśmy do dark zone i tu nie miła niespodzianka na starcie przy wyjściu ekipa 4 gości która nawalała w każdego kto wyszedł. Od razu skojarzyłem z opowiadań z alphy że w DZ każdy wali w każdego. Myślę to co tu ja pogram nie na moje nerwy. Na szczęście okazało się że to był wypadek przy pracy i można było tam spokojnie pobiegać.

Minusy które widać to doczytywanie tekstur które mnie chyba najbardziej wkurzają oraz to co ktoś wyżej pisał o prowokowaniu przez przeciwnika strzałami do mojej osoby aby ktoś o słabych nerwach nie wytrzymał. To na bank do poprawy. W dark zone czuć fajny klimat i oczy trzeba mieć wszędzie ale co po dłuższym działaniu w nim? Jeśli nie wprowadzą jakiś trybów to niestety ale się to znudzi i jestem tego pewien. W poniedziałek to już tylko z nudów atakowałem ludzi bo więcej opcji nie widziałem. Co do pisaniu że to tylko tytuł że znajomymi... Nie prawda grałem z nimi i bez nich w każdej opcji było spoko. Wiele osób się dołącza do kogoś i razem latają po dzielni ;)

Gra przynajmniej dla mnie to coś nowego mam dość fifek, BF oraz Cod. Kupuje na premierę i nie ma się coś szczypac. Nie kminie ludzi co piszą niezła gierka ale na premierę nie wezmę bo nie będzie dopracowana albo 2 tygodnie po premierze może kupię używana (9zl taniej) wywalić lepiej konsole na hasiok i po sprawie. Nie wiem może dziwny jestem ale jak tak patrzę na różne bóle dupy ludzi to się zastanawiam że chyba lepiej by było jak by internetu nie było bo ludzie chyba tylko tu wywalaja swoje niezadowolenie w każdym aspekcie życia... ale to wiadomo temat na inną rokmine.

Moja ocena bety mimo kilku ale 8/10 wyższa ocena zwłaszcza za klimat i grafikę.

Na premierę kupuje w tyłku mam co piszą ludzie jestem pewien że spędzę parę dobrych godzin przy w/w tytule

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i powiem że gra naprawdę mile zaskoczyła , szczegóły szczególiki naprawdę dają frajdę , przy wystrzelaniu całego magazynka z AK-47 lufa gazowa karabinu zrobiła się czerwona , ptaszki podczas przemierzania ładnie uciekają przed naszymi krokami , pogoda potrafi zaskoczyć , śnieg , czasami gęsta mgła że widoczność spada do 50 metrów i nic widać. 

Misję w dark zone potrafią zgrać się z innymi agentami i wtedy nie wiadomo z kim walczyć czy z botami czy agentami , albo dać dyla.

Graficznie jest ładnie , fotek na trzaskałem sporo bo miejscówki naprawdę dają radę , jeżeli jak wszyscy mówią będzie co robić gra będzie naprawdę miodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i troche dluzszy montazyk z wczorejszego PvP, szczegolnie mocarna akcja w sniezycy. Dla takich chwil GRA SIE W TE GRE fsg.png

 

 

Choc przyznam troche ze jak na to patrzalem klejac to jakos spektakularnie to PvP nie wyglada, ale w grze gdy na linii stoi twoj loot, exp czy kaska jest fes intensywnie i bardzo emocjonujaco banderas.png

 

Nie jest moze tak cudowne jak zabijanie na 2 strzaly w codzie, ale na pewno jest wieksza satysfakcja z fraga i tego ze to jemu cos zakosiles, szczegolnie jak mam status Rogue'a [na co potocznie mowie status rogala].

 

Alez bedzie Day One Collector's Edition obama.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mógł bym pierdyknąć elaborat na A4 ale wiecie, że wolę nagrywać filmy :)

Gra stworzona do grania w grupie i każdy kto sądzi, że będzie bawił się dobrze sam... szybko się zorientuje, że się mylił :D

Edytowane przez Kenet
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I niech teraz wszystkie osoby piętnujące długa wymianę ognia podniosą rękę. Gdyby wszyscy padali od 4 kulek, to byłby dopiero Meksyk :)

Ogólnie mam kilka watpliwości. Najwieksza, to brak zaufania do oddziału odpowiedzialnego za produkcje, jakby nie patrzeć to po przejęciu przez Ubisoft pracowali oni tylko przy AC:R oraz FC3.

Cały czas biorę jednak pod uwagę cała serie AC i FC; podejrzewam, ze Ubisoft dobrze przypilnuje Massive i będzie tyle tych popierdułek na mapie, ze będzie co robić po Endgame. Oby, no ale i tak masa interesujących tytułów w tym roku wychodzi wiec dla mnie zakup obowiązkowy na max. kilka dni po premierze, bo jednak istnieje szansa, ze spotka The Division symptom Destiny. (Ktory mega mi sie podobał, do czasu, gdy nie zrobiłem sobie przerwy) :)

Ogólnie, te wszystkie te detale Manhattanu.. szkoda, gdyby ten tytuł był na 50-100h :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, będzie otwarta beta dla wszystkich na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oficjalnie jeszcze nie wiadomo, ale nieoficjalnie tak, od 17 lutego bodajże ;)


Mógł bym pierdyknąć elaborat na A4 ale wiecie, że wolę nagrywać filmy :)

Gra stworzona do grania w grupie i każdy kto sądzi, że będzie bawił się dobrze sam... szybko się zorientuje, że się mylił :biggrin:

 

Bardzo fajny materiał. Nie tylko dlatego, że się tam pojawiam ;)

Mam podobne odczucia do twoich. Jednak ja po becie jestem bardzo na tak i mam nadzieję, że otwarta beta tylko utwierdzi mnie w tym przekonaniu ;)

Edytowane przez Nisshin
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co żaden z moich znajomych nie określił się co do zakupu division ani na premiere ani po niej. Więc narazie jeśli nikt się nie zdecyduje to będe samotnym wilkiem.. Szukam spoko ekipy ale nie 11+ tylko już takich poważnych ludzi.

PSN: Fasol_85

Headset: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się zbiera konkretna ekipa. Jest tylko jeden haczyk - musisz mieć Xbone :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt nie pekaj i kupuj. Mam 5 znajomych którzy biorą Dywizje a wszyscy są w przedziale 35-40, więc jak nie będziesz miał z kim to uderzaj ;)

Oczywiście nadkonsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również udało mi się zebrać drużynę, ale po becie nie było to trudne. Bardzo przypadła znajomym do gustu. Przedział wiekowy 26-28, więc nie wiem, czy można nas brać za poważnych ludzi.

Ale się klimat w temacie zmienił. Jeszcze tydzień temu mieliśmy do czynienia z crapem od Ubisyfu, a teraz zabraknie miejsca na serwerze jak się wszystkie forumowe ludki zbiorą.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, kupię w grę na premierę. Wiek 32 lata więc wydaję mi się, że spełniam warunki do wspólnej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podrzucac jakies fajne oferty preorderowe, bo widze ze spora grupka sie nas tu zebrala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×