Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem pasy w grze tlumaczone filmowoscia tytulu to sciema i tyle, jezeli tak to powinno byc do wyboru kto chce niech w opcjach ustawi pasy kto nie chce ten niech gra normalnie. Pasy sa bo po prostu konsola nie uciagnela by tego w normalnej rozdzialce i tyle;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie wywiadu pokazany urywek nowego gameplayu

 

 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay właśnie uświadomił mi że Sony ma hit w lutym,składam preorder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplay, mimo słabej jakości nagrania widać, że gra będzie wyglądać obłędnie. Może najładniejsza z aktualnie dostępnych- o ile nie zaliczy downgrad'u  :P . W to jednak wątpię, bo dzięki tym małym lokacjom i liniowości konsola jest w stanie to uciągnąć ;d Sama liniowość mi absolutnie nie przeszkadza, będzie oparta na kapitalnej fabule. Jednak przy jej okazji pojawia się moja pierwsza obawa- ilość tych przerywników 'filmowych'. Zdaję sobie sprawę, że właśnie tak to ma wyglądać, ma być filmowo. Tylko, że na przykład w pierwszej części gameplayu to przez dobre kilka minut miałem wrażenie, że więcej jest cut-scenek niż faktycznej gry, a nasze działanie ogranicza się do kliknięcia 2-3 razy w określony przycisk. Druga sprawa to strzelaniny- no dla mnie to na ten moment wygląda naprawdę drętwo. W tej scenie w kuchni pierwsze moje skojarzenie to była Mafia II (z bodajże 2010 roku ;d), przy której zresztą świetnie się bawiłem (również przez filmowość i fabułę). No ale jednak od tego czasu powstało mnóstwo gier, w których strzelanie prezentuje się znacznie lepiej.
Pewno od razu sobie pomyślicie, że kolejny malkontent- absolutnie nie. Bardzo mocno czekam na tę grę, wygląda przepięknie, klimat jest kapitalny. To co wymieniłem wyżej to tylko moje osobiste obawy do pewnych jej elementów. Sam jestem bardzo ciekaw jak gra się z nich obroni. Czy poza wyglądem i świetnie poprowadzoną historią będziemy po którejś godzinie grania czerpać z niej taką samą przyjemność  :thumbsup: 
 

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie, jedynie co martwi to że to może być zabawa na 2 wieczory.

Brak multi, brak co-opa , korytwarzowość.

Jedynie fajne trofea mogą podratować sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos-Napewno będą jakieś NG+ i inne rzeczy do oblokowania,stroję,bronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy rain stawiam w top 10 gier jakie grałem i tam było podobnie ze scenkami i animacjami np. naciskało się odpowiedni przycisk i  Etan otwiera lodówkę, zabawa z dziećmi podobnie i tak dalej w czasie gry. To wciągająca fabuła jest czymś najważniejszym, co sprawia że gra jest dobra. Mimo że wiele ludzi narzekało na to i jednak gra jest znana każdemu posiadaczowi PS3 Myślę że jak fabuła będzie w the Order naprawdę dobra to nikomu takie scenki filmowe nie będą przeszkadzały .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gampelay tym razem w dobrej jakośći 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pokazuja wilkołaków i dobrze, bardzo mnie denerowało w innych produkcjach zbyt mocne nadużywanie przeciwników potworów, ja chce żeby ich było mało, ale żeby starcia były niezapomnianym przeżyciem grozy ... no i ciekawe czy pokażą jakieś lokacje większe niż te tunelowe, jakaś ulica londynu by się przydała, i trochę cywilów, no i jeszcze jedna sprawa - długość czasu grania ... oby więcej niż 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na fabułę trwającą przynajmniej tyle, co w The Last of Us. I równie charakterystycznych bohaterów. Trochę się o to obawiam, bo do tej pory nasza wąsata ekipa przypomina roboty wykonujące rozkazy. Oby znaleźli im tam miejsce na jakieś rozterki moralne, głębokie dialogi i inne rzeczy, które zbliżą historię do dobrego filmu, na czym twórcom tak zależy. Mam już nieco dość fabularnej bryndzy na PS4. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazywali pierwszy trailer ten z karocą we mgle to klimatem byłem zmiażdżony jak T800 w pierwszym terminatorze.  Jak pokazali gameplay nagle stało się dla mnie jasne, że to kolejny tunel. Ja na pewno na premierę nie kupuję, czekam na recenzję i odczucia tych co kupią. Zapewne klimat będzie bardzo fajny ale mechanika gry i AI wrogów na gameplayach cały czas wygląda tak jak wyglądała te 5 lat temu. Do tego dochodzą QTE. Fabuła musiałaby być fenomenalna żeby ta gra się obroniła. Ja tam czuję grę taką jak Killzone, pograć się da ale zachwytu wielkiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OST będzie rewelacyjne ;) w końcu coś świeżego,ostatnio zauważyłem że jest moda na krytykowanie gier liniowych nie wiem czy to po premierze GTA5 gdzie wszystko teraz musi mieć otwarty świat,ale prawda jest taka że najlepsze gry fabularne zawsze były liniowe,jakoś przy premierze Heavy Rain i Beyond nikt na to nie narzekał tylko teraz na niektórych forach i youtube pod gameplayami z The order ludzie się o to plują,czyżby gorzkie łzy PCtowych i Xboxowych graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie może i wygląda super, ale gameplay to jakaś tragedia. Klaustrofobiczne lokacje, oskryptowane sekcje skradankowe czy te nieszczęsne czarne pasy. Dla mnie ta gra to będzie samograj. Pewnie zagram, ale jak zdąży grubo stanieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra to będzie samograj. 

"Samograjem" bylo rowniez Beyound Two Souls, a byla to jedna z lepszych gier w jakie gralem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumiem bólu dupy o "korytażowość" - po prostu nie każda gra to Deus Ex czy System Shock, zresztą powiedzmy sobie szczerze - zarówno Uncharted jak TLoU to niby co? Sandboxy? ;) Ładne i pozornie szerokie ale jednak korytarze. Wizualnie jest rewelacyjnie - abstrahując od aspektów technicznych mnie pasy specjalnie nie bolą. Jeśli będzie fajny scenariusz to może być bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na punkcie tych pasów macie obsesję? po 5 minutach grania zapominasz o nich, poza tym w nowych tv można to wyłączyć o czym pisałem wyżej. Sprawa QTE wolał bym atak oraz unik pod przyciskami jak w TLoUS, niestety ludzie od tej gry zdecydowali inaczej, jezeli chodzi o strzelanie z TPP to dziwne że nikt nie mówi o dwóch rzeczach ... 

 

A. jak chowamy się za osłonę, kamera ustawiasię tak  żebyśmy nie widzieli przeciwników - to jest nowość w tego typu grach, do tej pory w tych wszystkich produkcjach można było popatrzeć skąd idą więc tutaj mamy to bardziej realistycznie rozwiązane ... 

B. wymiana ognia, faktycznie shootgun zamiata wszystko, i widać oderwane ręce, głowy czyli jest gore, podoba mi się max payne tryb do lugera ... natomiast martwi mnie że wymiana ognia jest prowadzona na bliski dystans, 10 -15 metrów od przeciwników, oczywiście to wina małych lokacji ale nie wyobrażam sobie strzelać z karabinu sniperskiego do chłopa który stoji 10 metrów ode mnie ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumiem bólu dupy o "korytażowość" - po prostu nie każda gra to Deus Ex czy System Shock, zresztą powiedzmy sobie szczerze - zarówno Uncharted jak TLoU to niby co? Sandboxy? ;) Ładne i pozornie szerokie ale jednak korytarze. Wizualnie jest rewelacyjnie - abstrahując od aspektów technicznych mnie pasy specjalnie nie bolą. Jeśli będzie fajny scenariusz to może być bardzo fajnie.

 

Zaczne od konca - jesli fabula bedzie na bardzo wysokim poziomie to dodam te gre  do listy zakupowej (takiej przyszlosciowej jak juz w koncu kupie PS4). Zrobie tak dlatego, ze klimat i fabula moga wiele wynagrodzic (choc nie wszysko).

Co do bolu pupy - zwroc uwage, ze korytarz korytarz korytarzowi nie rowny. Owszem zaryzykowalbym stwierdzenie, ze wiekszosc gier to korytarze - BioShocki, TR jak  i gry wymienione przez Ciebie. I takie podejscie nic tym grom nie ujmuje. Ale dla przykladu takie Remember Me mimo iz dobre, niestety u niektorych wywolywalo poczucie klaustrofobii tym, ze byla jedna jedyna sluszna sciezka, ze chcialbys zajrzec w jakis kąt ale nie da sie i juz.

Tak wiec bol zadku wynika z tego, ze ludzie ktorych o niego podejrzewasz boja sie i nie koniecznie lubia klaustrofobiczne korytarze, ci sami ludzie mogli lubic lizanie scian w BioShocku (w 2ce bardzo fajne bylo zastawianie pulapek) ale tutaj ich obawa jest to ze bedzie to gra nie tyle z waskim korytarzem co wrecz na szynach. Wiec moze to wyjasnienie pozwoli Tobie nieco przychylniej spojrzec na osoby ktore wyrazaja pewne obawy.

Bo i to powiem jasno - na krytyke tej gry jest za wczesnie - toz ona sie jeszcze nie ukazala.

Ujme to tak - nie jest to gra na ktora wyczekuje ale jest to gra ktora jestem zainteresowany o ile  nie zamierzam ogladac wiecej gamplayów o tyle z mila checia po premierze poczytam recki ktore mam nadzieje pozwola mi podjac decyzje.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer wypuścił na youtube wideo pod tytułem "5 powodów dlaczego nie kupić albo złożyć preordera na The Order 1886" wszystko to uzasadnione po 30 minutach na Playstation Experience,możecie sobie wyobrazić jaki hejt poleciał na nich,nie dziwi mnie to nawet krytykują Uncharted 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer wypuścił na youtube wideo pod tytułem "5 powodów dlaczego nie kupić albo złożyć preordera na The Order 1886" wszystko to uzasadnione po 30 minutach na Playstation Experience,możecie sobie wyobrazić jaki hejt poleciał na nich,nie dziwi mnie to nawet krytykują Uncharted 4 :)

 

Coz akurat vlogerzy, magazyny, serwisy ktore pokazuja ze preordery to nie jest dobry deal a zakup kota w worku i szerza ta swiadomosc wsrod graczy uwazam za godne nasladowania. 

 

Co do nie kupic - to troche zbyt ostre sformulowanie wiec nie dziwota ze bedzie hejt. 

Zeby to opisali to bym przeczytal ale film dopiero po pracy bede mogl obejrzec. 

 

Co do krytyki - ot wolnosc slowa a gracze i tak zrobia jak uwazaja. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot tez krytycznie wyraza sie na temat gry. Chwala grafika, strzelanie i widowiskowosc .. jadą po liniowosci, waskich korytarzac, mikro lokacjach i braku swobody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma co się dziwić, szykują festiwal QTE w ładnej oprawie, być może fabułą się obronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×