Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Odblokowania sa po to, aby zachecac gracza do dalszej gry. To tak samo jak trofea, niektorzy graja tylko po to zeby strzelic platyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest sztuczny sposób przyciągania gracza. Jeśli gra jest dobra to obroni się sama ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mechaniki itp to nie natomiast jedną rzecz ma wspólną - wychodzi za szybko i pełnowartościową będzie najszybciej za pół roku tak jak w Destiny po wyjściu The Taken King.

przecież te dodatki do Destiny nie wypełniały a niszczły grę; ogólnodostępny sprzęt od vendorów (którego zodbycie to nie był żaden problem) był lepszy od sprzętu z pierwszego raidu;

 

wymień ten dowolny fps;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Gwiezdne Wojny były zajebiste te nowe to już słabe głównie przez te 2 części gdzie Christiansen grał Anakina. Dramat.

To jest oczywiste twoje prawo tak uważać. Ja Zemstę Sithów uważam za 2. najlepszą część - po Powrocie Jedi. Co osoba to opinia :).

Co do gry - pamiętajcie, że zaraz dojdą mapy z Jakku więc sytuacja tutaj nie wygląda aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną przyjemniej mi się gra w multi w SW niż w CoD BO 3 ale zostawiam obie gry gdyż CoD jest świetną grą z fajną jak dla mnie kampanią oraz zombie mode :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w cod to najcześciej dźwigam swoje zwłoki :) Rownież chciałbym dać szanse bo3 & sw, bo to co dzieje sie w tym roku w fifie to juz nie na moje nerwy.

Bardzo przyjemnie sie gra, bez stresu + element skradania :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciezko kogos zabic w tej grze.

Ale dla mega fanow, szczegolnie starej trylogii, to dzwieki ryja beret. Szczegolnie tie fightery, lub odglosy w lasach Endoru. Bajka.

Imo wręcz przeciwnie ,wyjątkowo prosty fps dla wszystkich graczy. Zabija się łatwo w porównaniu z BF czy COD.

Gra bez spiny . Klimat starej trylogii niepowtarzalny .W/g mnie gra sie obroni, Oczywiście hardcorowcy będa omijać łukiem , ale pozostaje cała inna rzesza graczy ,którym gra i sosób rozgrywki bedą odpowiadać..

Niech moc będzie z Wami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam wiele ludzi juz jest znudzon np BF i Cod,bf ma juz chyba 3 lata a Cod to papka ta sama co roku jak dla mnie.Takie star wars nawet dla prosow moze sie okazac dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest (kolejny) reskinowany BF z mniejszą jak na BF'y ilością zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest (kolejny) reskinowany BF z mniejszą jak na BF'y ilością zawartości.

 

Nie, nie jest to klon BF'a, wie to każdy kto spędził przy tej grze chociaż kilka godzin i popróbował trybów które nie mają żadnych odpowiedników w innych fpsach.

 

A teraz wracając do tematu: spodobała mi się rozgrywka Bohaterowie vs Złoczyńcy - nie da się bezmyślnie biec bohaterem naprzód tylko nalezy podpiąć się pod zwykłego piechociarza i na spółkę próbwac wykosić przeciwników.

 

Najfajniejszą postacią specjalną wydaje się Bobba Fett, ale żeby go dobrze opanować trzeba chyba pograc trochę dłużej.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 mapy za te pieniądze, po 30-40h gry nie będzie co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 4 mapy tylko 4 światy. W ramach światów w niektórych trybach mamy też mini-mapki ;). Piąty świat (Jakku) dojdzie 1/8 grudnia. Chociaż nie zaprzeczam, że np. w trybie AT-AT 4 mapy (5 kiedy dojdzie Jakku) to trochę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrze, ze pozostałe tryby tez sa dobre :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się bardzo przyjemnie ale nie ma co mydlić oczu - map jest za mało. Co do Endor - nie ogarniam tej mapy wypatrzenie rebelianta pomiędzy krzakami graniczy z cudem.

W kwestii zarzutów ze mamy do czynienia z klonem BF. W mojej opinii są to dwa całkiem odmienne tytuły które przede wszystkim odróżnia tempo rozgrywki

Edytowane przez sihill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mało deczko.

Pogon za droidem - 6

Supremacja - 4

AT-AT - 4

Eskadra - 4

Potyczka - 9

Ładunek - 4

Strefa zrzutu - 6

Łowy na bohatera - 9

Bohaterowie i złoczyńczy - 9

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście hardcorowcy będa omijać łukiem

Hardkorowcy nie graja na konsolach tylko cisna na piecach w nieco powazniejszy tytuly ;) Ale z reszta sie zgadzam - lajtowa gra ktora sprawia radosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że w tych mniejszych trybach są inne mapy i zmienia się trochę rozgrywka, fajnie się lata w eskadrze tylko szkoda że nie ma gwiazdy śmierci ale mimo to zrobili to na plus można się dobrze wczuć, nie wiem jak latać Sokołem Millenium, raz zabiłem jakiegoś chłopa i mnie wrzuciło ale nie wiem jeszcze jak to się stało czy coś zebrałem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardkorowcy nie graja na konsolach tylko cisna na piecach w nieco powazniejszy tytuly ;) Ale z reszta sie zgadzam - lajtowa gra ktora sprawia radosc :)

yhym:)Mozesz rozwinac temat co masz na mysli mowiac cisna w powazniejsze tytuly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym:)Mozesz rozwinac temat co masz na mysli mowiac cisna w powazniejsze tytuly?

 

pewno mu chodziło że grają w Simsy :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno mu chodziło że grają w Simsy :)

Albo o miliony dolarów w csa :)

Pocisnalem dzisiaj kilka godzin w SW i dla mnie ten tytuł naprawdę jest dobry. Praktycznie wszystkie tryby mi podeszły, co w moim przypadku jest rzadkością :) Czuć jednak, ze jest to pół produkt, zwłaszcza, ze wiemy do czego zdolne jest Dice.

Zobaczymy co z ta nuda bedzie. Imo z kredytami jest co robić, bo oprócz zakupu pukawek, perkow te ostatnie można sobie ulepszać. Niech tylko jakieś czołgi i helikoptery dadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach spędzonych z SW gra ma dla mnie dwa oblicza.

Z jednej strony jest przede wszystkim klimat, ciekawe i zróżnicowane tryby gry, grafika co tu dużo mówić - jest piękna.

Z drugiej strony nijakie strzelanie, stworzone by maksymalnie pomóc casualowym graczom. Skill gracza odgrywa to drugorzedną rolę a ja tego nie lubię w grach. Nawet nie chce mi się liczyć sytuacji 1vs1 gdzie zbijam prawie cały pasek przeciwnika po czym gra nie odnotowuje kolejnych hitmarków i ginę.

Ogólnie uważam że Battlefront jest niezłą grą ale granie w nią będę sobie ograniczał bo czuję że szybko mi się znudzi :/

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac wasze opinię wynika, że gra się nudzi, a co za tym idzie - gra szybciutko umrze ;)

Wg. mnie battlefront jest to BF okrojony tak, by płatne DLC zrobiło z tego pełną grę. Kupić grę + obowiązkowo przepustkę sezonową ;)

Dla mnie to pomyłka i zdzierstwo ze strony EA ;)

Wysłane z Meizu M2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym skillem to faktycznie. Za mną dwóch leciało, zostało 1hp z którym schowałem sie za drzewem, po czym wyskoczyłem i pojechałem obu :) w cod mógłbym pomarzyć o tym. Druga sprawa to podchody. Nos do ściany i czekamy :) Gucio79, pewnie jesteś hardcorem fpsow i dlatego? Ja w sumie tez miałem pomysł z ograniczeniem długości sesji.

No dla tej wojny totalnej, a'la podbij to 4 mapki to w cholerę mało. Musza coś z tym zrobić, ale bardzo wątpliwe aby spotkał ja identyczny los co Evolve. Po prostu SW jest kierowany do zupełnie innych osób, niz pozostałe fps dostępne na rynku. Dla mnie SW fps-em na pewno nie jest :p

SW odpalasz na 1-2h i idziesz w kimę :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj tak z godzinkę. 
Odkrycie: Bohaterowie i Złoczyńcy. Fantastyczny tryb i super zabawa. Myślę, że z tych małych przyjmie się najlepiej.
​Łowy na bohatera - pomysł dobry, ale jak dla mnie to bieganie w kółko po mapie jest. Wolę BiZ.

Pogoń za droidem się potrafi zbyt wydłużyć jak na lajtowy tryb - wolę już Strefę zrzutu.

Eskadra jest fantastyczna. Prosta? Tak. Za to daje tonę zabawy i szczęścia! 

W ładunek i potyczkę nie grałem. Supremacja... teoretycznie standardowy tryb Battlefielda a tu jakoś chyba na razie wolę tego AT-AT. W Supremacji zbyt duży chaos jest. Z drugiej strony nadal mam wrażenie, że w trybie AT-AT rebelia ma za łatwo... No i niestety muszę się zgodzić, że w Supremacji myśliwce nie mają sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj tak z godzinkę. 

Odkrycie: Bohaterowie i Złoczyńcy. Fantastyczny tryb i super zabawa. Myślę, że z tych małych przyjmie się najlepiej.

​Łowy na bohatera - pomysł dobry, ale jak dla mnie to bieganie w kółko po mapie jest. Wolę BiZ.

Pogoń za droidem się potrafi zbyt wydłużyć jak na lajtowy tryb - wolę już Strefę zrzutu.

Eskadra jest fantastyczna. Prosta? Tak. Za to daje tonę zabawy i szczęścia! 

W ładunek i potyczkę nie grałem. Supremacja... teoretycznie standardowy tryb Battlefielda a tu jakoś chyba na razie wolę tego AT-AT. W Supremacji zbyt duży chaos jest. Z drugiej strony nadal mam wrażenie, że w trybie AT-AT rebelia ma za łatwo... No i niestety muszę się zgodzić, że w Supremacji myśliwce nie mają sensu.

 

A wczesniej nie bylo narzekan ze to Imperium ma za latwo ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×