Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się, chociaż jak przy większości rzeczy sprawa mocno indywidualna. Ja fanem Star Wars też jestem od dzieciaka ale ta gra mi kompletnie nie podeszła, pomęczyłem trochę a teraz jestem w trakcie wymiany na Fallout'a 4.

Mnie chyba zraziła ta arcade'owa rozgrywka, bardziej przyzwyczajony jestem do mechaniki np Battlefielda. Zresztą po dość krótkim czasie w Battlefronta grałem już tylko z kamery 3-cio osobowej bo grało mi się tak lepiej, mimo tego że przy graniu z widoku tpp momentami totalnie wnerwiało mnie to że celownik miałem na przeciwniku a strzelałem w skały :P O ile kojarzę to np w Metal Gear Solid V takie rzeczy się nie zdarzają, że celownik wskazuje nam na wroga a pocisk trafia w jakąś przeszkodę. Zresztą podobny problem z celowaniem na kamerze tpp występuje w Sniper Elite 3 czyli grze robionej pod tpp...

Generalnie cały czas coś mi nie leżało w tej grze, a to balans (i nie myślę tu tylko o tym że w niektórych trybach grało się łatwiej Imperium bądź Rebelią), a to coś z broniami, czasami z hit markerami miałem dziwne rzeczy typu: widzę że przeciwnik ma pasek życia mniej więcej w połowie, ładuję do niego z EE-3, widzę jak każdy pocisk z kilku serii trafia go w klatę a koleś stoi dalej jak stał, co więcej ładuje do mnie dwa strzały z DL-44 i to ja padam :biggrin: Tak myślę że wszystkie takie czynniki bardziej i mniej denerwujące wpłynęły na to że zdecydowałem się Battlefronta pozbyć, a że znajomy który kupował ze mną na premierę również sprzedał grę trochę wcześniej to już nic mnie przy niej nie trzymało :P

Tak podsumowując to w sumie ani nie żałuję że dałem grze szansę ani też nie żałuję że już jej nie mam :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mtzwrn -ostrzegam, battlefront to moja pierwsza strzelanka ale w miarę ogarniam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes sam ;) Kiedys fakt, namietnie gralem bo jest to moje mega hobby (widac karte;). Ale od kilku miesiecy rodzinka sie powiekszyla wiec koniec z noł lajfienia i raczej jak uda mi sie zagrac z 2h co drugi dzien to jest GIT. Chociaz teraz mam urlopa wiec staram sie nadgonic jak tylko jest mozliwosc ;) Takze dodawaj do znajomych i moze uda sie cos pyknac;) Chociaz ja glownie to łowca trofeów... Ale jakby zebrala sie banda z forum to mozna sie zgrac by pokazac Polska sile ;)

Hahaha, znam ten ból z narodzinami dzieciaków - człowiek po pracy myśli o zagraniu a tu: mleko, pampersy i nie przespane noce ale wszystko jest do ogarnięcia. Dziś dzieciaki mają po 14 lat i grają razem ze mną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj rebelia ma u mnie dlug wdziecznosci ;) Heh i tak to jest, mozna nie miec zadnego Killa a zdecydowac o wygranej zespolu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już takie akcje. Problem w tym, że punkty za to nie lecą, a przynajmniej nijak w porównaniu do zasługi dla drużyny. A inna sprawa, że powinni coś zrobić z tymi snowspeederami. Obecnie walcząc Imperium to żeby nie wiem jak się dobrze ekipa ogarniała to na koniec walkery i tak są ściągane kablami. Powinno być albo trudniej użyć tego sposobu albo łatwiej powinno się dać je zestrzelić. Niestety potrzeba cięższego sprzętu jak np torpeda jonowa albo ATST. Tylko, że pierwszego używa się raczej po stronie Rebelii więc nikt tego nie ma, a ATST często jest gdzieś w polu i nie ma opcji żeby wspomógł. Lipka się ogólnie zrobiła, tydzień po premierze nikt nie ogarniał, że w ogóle jest taki motyw do zrobienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipka sie zrobila bo nie ma tie fighterow. Torpeda nie jest latwo namierzyć bo co jakiś czas ścigacz chowa sie za atat, no i trzeba stal daleko a zwykle jest sie blisko, ścigacz, ma jeszcze maskowanie. Jak się ograło samouczek to się umiało. Tej grze ogólnie to brak balansu to ja niszczy. Nie wiem jak jest teraz bo zagrałem tylko bitwy bohaterów po tych drobnych poprawkach, fett stracił naprowadzane i już pewnie nie taki efektywny na innych trybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuje jak wbije komuś CELNA serie w plecy/klate a on się obraca, pif paf i leżę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest parę spraw wymagających poprawy. Są drobiazgi ale są też sprawy kluczowe. Trzeba mieć nadzieję że jednak będą wychodzić patche co jakiś czas i balans będzie się wyrownywac. Może dodatki będą wynosiły coś co pozwoli na wzmocnienie jednej czy drugiej strony.

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem mega zadowolony. Dobrze wydane 150 zł. Battlefieldem odbija mi się po bf3 premium na PC gdzie przegralem z 1,3k godzin. (za kawalera :)) . Uwielbiam uniwersum sw i lubię postrzelac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to dzisiaj jestem ostatni raz online przed Świętami także wieczorkiem tak circa 21 jak ktoś chętny na wspólne cioranie to dawać znać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yach tak jak gadasz, punktow lipa za takie akcje...W sumie to rzadko bawie sie w takie akcje, wole byc RAMBO na ziemi ;) To robilem tylko na potrzeby trofika ktory akurat wpadl ;) Ale powiem wam ze gralem troche potyczek zeby to zrobic i kilka razy gralem z taka ekipa ze ciezko bylo to zrobic bo zawsze pilnowali powietrza i mieli mysliwce ktore bronily z gory. takze  balans nie jest az taki tragiczny tylko trzeba poprostu miec ekipe i strategie ktora pilnuje z kazdej strony z ktorej mozliwy jest atak.

@Yach powinienem tez byc dzis tak jakos takze moze uda sie spiknac i zawalczyc razem :)

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mysliwcach juz wspominalem: jesli w powietrzu sa juz jakies A-Wingi/X-Wingi to nie ma w sumie sensu wzbijac sie w przestworza, bo doslownie nie jestes w stanie doleciec nawet do srodka mapy. Dwa mysliwce idą na solo, zaczynają strzelać do siebie z naprzeciwka tylko, ze jeden w tym samym momencie odpala sobie osłony. Dziekuje, do widzenia. Jedyna opcja IMO to 3 ogarnietych pilotw od razu na poczatku starcia wsiada do mysliwcow i w ogole nie zajmuja sie atakiem na cele naziemne tylko sledza czy nie pojawia sie cos na niebie. 2,3 na 1 daje jakies szanse, jesli zaczyna byc porowno dla obu stron to praktycznie na bank za chwile latac bedzie tylko Rebelia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tpp nad fpp. DLaczego?

Strzela sie tak samo (celnosc), a widzisz wiecej .

Dodatkowo jak gram z trzeciej osoby, "feeling" z uniwersum sw jest dla mnie o 100x wiekszy=[]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No feeling to się ma jak się widzi coś z perspektywy żołnierza a nie drona który za nim podąża. Dla mnie tpp ma jeden minus prócz tego: żadna broń nie ma tam lunety. Znaczy nawet te co mają to jej nie mają. Mimo wszystko przekładam klimat nad FOV itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem przygodę z SW. Z chęcią z kimś pogram. Pdn: marcinn06. Od czego na poczatek najlepiej zaczynć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry ze wstecznej kompatybilności, co były w pudełku w postaci kodu, da radę jakoś pobrać?

Dobra, pokazały się w bibliotece do pobrania. Dziwna sprawa, bo kody dostałem kiedyś jak brałem zwykła wersje star Wars battlefront, a wczoraj jak brałem jeszcze raz to już kodu nie było.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz zrobiĺem :)

No to jedziesz dalej MISJE. Ja odrazu probowalem na poziomie Mistrzowskim az do skutku ;) Tam mozna fajnie poznac jak sie gra np. BOHATERAMI i ogolnie nabrac wprawy w walce. No ale egzamin z zywym przeciwnikiem to inna baja, wiadomo trudniejsza dlatego ja sobie tryb WIELU GRACZY zostawilem na koniec jak juz wszystko zrobilem z OFFLINOWYCH misji. Teraz juz tylko dobic do 50lvl i platynka wpada ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa battlefront? Bo FIFA down dzięki Lizard squad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa battlefront? Bo FIFA down dzięki Lizard squad.

 

Nie. Całe serwery EA GAMES chyba padły xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×