Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania kolegi wyżej ? I czy aby zagrać w Festival of blood potrzebna jest podstawka czy ten dodatek działa autonomicznie ? Jakby ktoś był chętny na kupno to pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest KZ1 (HD edition) i nie, full Inf nie jest potrzebny aby grac w FoB

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 1 jest do kupienie w pudełku,ale nie w Polsce.Nie opłaca się kupować pudełkowej wersji,bo jest cholernie droga

Ten dodatek do infamousa nie wymaga podstawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exVit trochę pomieszałeś

w trylogii jest killzone 1 w pudełku z napisem "nie sprzedawać osobno" oraz wersja PL tylko że jest full ENG :)

oczywiście można kupić z drugiej ręki, ale to przysłowiowy biały kruk więc o okazję nie łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o samego K1 w pudełku,a nie o trylogię

Tak samo jak Okami w pudełku.Na aukcjach chodzą za ponad 100 dolców.Tylko dla prawdziwych kolekcjonerów

Ta promocja na K1 i Infamousa trwa do jutra

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z tym moim The Walking Dead ?

Wychodzi taniej kupując pojedyncze odcinki...nic nie wiadomo, aby season pass miał przynieść w przyszłości jakiekolwiek dodatkowe korzyści, więc po co przepłacać? Innymi słowy: bierz pojedynczo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten season pass nie jest jakiś czasowy przypadkiem ? Bo po nazwie tak mi się kojarzy jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...chodzi o to że przez cały czas wychodzenia dodatków, Ty dostaniesz je za darmo...SP nie traci ważności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...chodzi o to że przez cały czas wychodzenia dodatków, Ty dostaniesz je za darmo...SP nie traci ważności.

A będą jakieś dodatki do TWD? Bo nigdzie nie widziałem żadnej informacji na ten temat.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się,żeby season pass działał w 2 sezonie.Jeśli z góry zakładali by takie coś,to powinien kosztować ponad 100zł,a nie ok 10zł więcej niż odcinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niemających plusa odcinki kosztują 19 czyli trzeba dać 76 , ale jest ta wolność wyboru i można sobie kupić jeden lub dwa , natomiast SP kosztuje 59 zł , a wiadomo że w pakiecie taniej i w tym przypadku ma to sens . Natomiast dla plusa jest 9,50 / 38 za wszystkie lub 44,25 za SP , więc można by się zastanawiać czy działa to na tej samej zasadzie , byłoby głupio pożałować 6 złotych i ewentualnie później czegoś nie dostać , teraz jest wszystkie 5 odcinków + motyw premium . Zagrałem w ten pierwszy darmowy i muszę przyznać , że się całkiem zajarałem :D . Promocja jest do 3 kwietnia , można się jeszcze zastanowić . Szkoda natomiast , że dalej rąbią nas na wersjach językowych , nie rozumiem takiej polityki , że nie można wrzucić tłumaczenia z pc na konsole , zwłaszcza że za gry płacimy więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania kolegi wyżej ? I czy aby zagrać w Festival of blood potrzebna jest podstawka czy ten dodatek działa autonomicznie ? Jakby ktoś był chętny na kupno to pw ;)

Nie trzeba podstawki.Pobrałem pograłem skasowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Szkoda natomiast , że dalej rąbią nas na wersjach językowych , nie rozumiem takiej polityki , że nie można wrzucić tłumaczenia z pc na konsole , zwłaszcza że za gry płacimy więcej .

Dokladnie, to jest zenujace. Zwlaszcza w przypadku takich duzych gier jak nowy Bioshock, chcialoby sie lokalizacje kinowa .. Niestety, nie kazda gra moze pochodzic od Sony i byc lokalizowana.

--

A ja wlasnie kupilem te 4 epizody Walking Dead oddzielnie, swietnie sie gra. I nic wiecej juz do SP nie wyjdzie, to na pewno zamkniety temat. Czekam na drugi sezon.

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD nie posiada oficjalnego tłumaczenia na język polski na żadną platformę, na PC'tach dostępna jest tylko i wyłącznie łatka z nieoficjalnym tłumaczeniem.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do TWD ma wyjśc coś pomiędzy 1 a drugim sezonem tylko nikt nie wie czy będzie to dostępne w ramach season pass czy trzeba będzie osobno kupic. a co do lokalizacji kinowych to wszystkie gry powinny taką miec i miejmy nadzieję że na nowej generacji tak właśnie będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD nie posiada oficjalnego tłumaczenia na język polski na żadną platformę, na PC'tach dostępna jest tylko i wyłącznie łatka z nieoficjalnym tłumaczeniem.

Nie wiem , widzialem tylko filmik na youtube'ie , gdzie gra byla z polskimi napisamj , natomiast nie chodzi o samo TWD , tylko ogolnie o kilkadziesiat innych gier , ktore na pc sa po polsku ,a na PS3 juz nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMINAM ŻE TEMAT PS+ TO NIE HYDEPARK

o grach dyskutujemy w temacie o poszczególnej grze, od promocji jest odpowiedni temat, tak samo jak od wersji językowych

różne rzeczy na forum nie działają, ale warny tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w twj nowej promocji na tomb raidera sa jakies dodatkowe zniżki dla plusowiczów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w twj nowej promocji na tomb raidera sa jakies dodatkowe zniżki dla plusowiczów???

Nie, nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie wiadomo, co będzie w kwietniu dla plusowiczów ?

już wiadomo: okami hd, władca pierścieni wojna na północy i the cave

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Mam dziwny "błąd" w PS + związany z testowaniem pełnych wersji gier. Normalnie one są dostępne gdzieś na 2 h a ja za to mam je dostępne na cały rok i mam trofea do tego ( w sumie fajnie :biggrin: ) Może to ktoś wytłumaczyć ???

EDIT: Dodam że pobrałem wszystkie triale pełnych wersji jakie były dostępne jakoś pare miesięcy temu ale miałem je tylko na pare h, dopiero jak je znowu pobrałem mam taki wydłużony okres czasu.

Edytowane przez Siwy96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×