Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Okami wcześniej kupiłem, ale w tym miesiącu bardzo z The Cave jestem zadowolony, W następnych miesiącach nawet nie wiem czego bym chciał, może jakiś exclusive Sony byłby miły?

Ja tam jestem wdzięczny za edycje HD, bo PS2 kompletnie mnie ominął, a tak mogłem zapoznać się z okami, mgs2, mgs3 i wieloma innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem ile masz lat :P Ale skoro nie lubisz tak odgrzewanych kotletów HD to pewnie ciebie nie zainteresuje taki FLASHBACK HD...

Dla mnie MIAZGA!! Gra młodości powraca :) Już mają moje pieniądze...

http://www.digitalsp...ft-trailer.html

Granie zaczynałem od Segi Saturn mimo iż dostep do gier był utrudniony szczególnie w małym mieście całkiem sporą kolekcje zebrałem, potem PSX i też wszystko co tylko się dało. Playstation 2 przegrałem tylko to co uznałem za must-have od jakiegoś pół roku mam PS3 i bardzo nie podobają mi się gry w HD collection. Przegrałem troche w GoW HD ale skończyłem po paru godzinach bo w ogole mi nie podchodzi taki rodzaj rozgrywki, a i grafika zupełnie nie daje rady. Okami również mi się nie spodobało niestety.

Mysle że GoW 3 nie dadzą na roczne gry, te co są w tej chwili to raczej gry które nie są na raz Motorstorm, LBP i Infamous to raczej gry w które można grać cały rok, dlatego dla mnie pewniakiem jest Playstation All-star i coś pod multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ,że za niedługo dojdzie do ps+ Demon Souls skoro na US PS+ już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy jak już miałem PS+ na 3 miesiące, to czy kod na 1 miesiąc zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skończył mi się w ostatnim czasie PS + na trzy miesiące. Obecnie nie mam zytnio funduszy na jego przedłużenie, a samej karty kredytowej również nie. Czy znalazłby się jakiś miłosierny samarytanin?

1. Ja dam hasło i email do mojego konta, aby ta osoba mogła się zalogować.

2. Następnie osoba wpisze swoje dane karty kredytowej, aktywuje kod, usunie swoje dane karty kredytowej z mojego konta.

3. Ja odwdzięczę się jakimś kluczem steam do jakiejś gry na PC.

Bardzo proszę o pomoc, mam wielką ochotę na Hitmana Absolution. Fajne byłoby, gdyby była to jakas zaufana osoba, nie jednopostowiec. Z góry dzięki.

PS Oczywiście mam swój kod na 30 dni.

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś, czy jak już miałem PS+ na 3 miesiące, to czy kod na 1 miesiąc zadziała?

Nie zadziała. Pan z PlayStation Polska mi kiedyś to napisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oby na pewno Hitman to taki Hit ? ocena według gametrailers 6.9, czyli jedna ze słabszych ocen gry jakie dodali w PS+

Od kiedy to ocenu decyduja gry gra jest hitem ? Cytujac " Liczy sie tylko moje zdanie " , nie obchodza mnie opinie i oceny innych , duzo lepiej gralo mi sie w Piłę z marnymi ocenami , niz we wszelakie batllefieldy czy cody , ktora maja wysokie oceny , a dla mnie sa mega slabe i nudne . Nie wiem jak mozna kierowac sie opiniami z internetu , rozumiem jeszcze obejrzec gameplayi sie wypowiadac , ale oceny ? Hitman jest swietny , przedlem na pc , chetnie splatynuje , chociaz jest super duzo zbierania wszelkich przedmiotow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to ocenu decyduja gry gra jest hitem ?
Od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to ocenu decyduja gry gra jest hitem ?

Co?

Od kiedy to oceny decydują gry gra jest hitem?

Chodziło Ci o: Od kiedy to ocena gry decyduje,że gra jest hitem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziała. Pan z PlayStation Polska mi kiedyś to napisał

Zadziała. Pan z Playstation Polska się nie zna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo oczywiscie o " Od kiedy to oceny decyduja czy gra jest hitem ? " , a nie " Od kiedy to ocenu decyduja gry gra jest hitem ? " , sorry za literowke i zamyslenie sie , ale idea jest ta sama , mam kolege ktory nie kupi gry o interesujacej go tematyce i gatunku , bo ma srednie oceny , ale kupi cos , co go nie interesuje , ale ma ocene 9+ i zupelnie nie rozumiem takich ludzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś, czy karta internetowa podana przez Substraty może być założona na nieletnią osobę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego hitmana juz sie doczekac nie moge :D mialem go kupic a tu w plusie bedzie ;) super niespodzianka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podajesz PESEL, a tam masz dzień, miesiąc i rok urodzin ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak nie przejdzie, załóż na kogoś pełnoletniego, to prepaid nikt niczym nie ryzykuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś, czy karta internetowa podana przez Substraty może być założona na nieletnią osobę?

Jak już zarejestrujesz sie to daj znać czy przyjęło Ci kartę czy tak jak mi odrzuciło przy wklepywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o tych zdrapkach. Byłem w mediaexpert i miły pan kazał przychodzić i się dowiadywać...

A w jakim kiosku znalazłeś te doładowania ?

Edytowane przez EmptyHeartPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×