Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

@Castiel

Tak, jeśli teraz przedłużysz Plusa to będziesz miał dodatkowy rok + 3 miesiące, licząc od końca obecnego abonamentu, czyli do sierpnia 2014.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja, jeśli gra waży rzeczywiście 16GB jak pisał ktoś wyżej to trzeba się ostra brać za zaległości i zrobić miejsce na dysku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nowego Hitmana to bym się nie spodziewał. Fajnie, bo zamierzałem go kupić.

Zaległości mam straszne, ale to przez Dark Souls...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oby na pewno Hitman to taki Hit ? ocena według gametrailers 6.9, czyli jedna ze słabszych ocen gry jakie dodali w PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

83% na metacritic więć gra dobra ale nie wybitna.

W sam raz żeby dostać ją za free w ramach PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi Hitmana, ten się nawet nie powinien zastanawiać a i niedzielniaki będę się dobrze bawić. Cyferki z rankingów to nie jest żadna wyrocznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocena oceną a przynajmniej gra w miarę nowa a nie staroć w ładniejszych teksturach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy żeś się uwziął, czy sobie jaja robisz z okami. Nie pasuje, nie graj :). Oprócz plusa jest jeszcze jedna fajna alternatywa na kolekcję samych hitów - wbijasz magiczne cyferki wytłoczone na plastiku i kupujesz co się żywnie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocena oceną a przynajmniej gra w miarę nowa a nie staroć w ładniejszych teksturach :biggrin:

Jeżeli nowością nazwać odgrzewanego kotleta...miłego maja, wracam do Okami ^^ Czyli w skrócie: "dla każdego coś miłego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Okami jest lepsze od Hitmana więc to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogratulować uczciwości, bo nie raz wrzucali coś w promocji a potem za chwilę dawali to do plusa.

Tu może w grę wchodzić jeszcze jedna rzecz: zdaje się do dziś jest promocja na roczny PS+ więc "ujawnienie" dużo wcześniej gry miesiąca w maju ma po prostu zachęcić do przedłużenia lub kupna nowej subskrypcji PS+. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jest to jakaś duża przecena ale Hitmana i tak przecenili na 94zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział czy też napisał " jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził". Popatrzcie sobie rok wstecz w tym samym okresie za taką samą cenę jakie ludzie w Plusie otrzymywali gry i porównajcie sobie z ofertą z ostatnich miesięcy ? Mało ? Jednemu nie pasuje Okami, drugiemu Hitman to chyba logiczne ale bawią mnie komentarze typu " ten miesiąc jest słabszy od poprzedniego". Każdy lubi inne gry i to chyba dobrze że jest jakieś urozmaicenie. Dla mnie osobiście Hitman to świetna wiadomość, osobiście czekam jeszcze na najnowszego Assasyna albo Far Cry 3 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wątek, którego się podjąłem, ja się cieszę zarówno z okami, jaki i z hitmana, jednak mortala czy wielu innych z plusa, których nigdy nie ruszę nia nazwałbym słabymi, tylko dlatego, że mi nie odpowiadają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możemy dyskutować, która gra komu się bardziej podoba. Wiadomo, że mało kto będzie chciał zagrać we wszystkie podarunki. Ale przypominam, że Plus kosztuje tylko 200 złotych. Tylko, bo choć nie jest to mała kwota, to content jaki Plus dostarcza jest niesamowity. Choćby ktoś leciał tylko na używkach to obawiam się, że nie przebiłby opłacalności tego abonamentu. Jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który Hitman Cię ciekawi ?

Jest ich tam całkiem sporo.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak, nie widze powodow zeby mialo byc inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Hitman nie podchodzi, natomiast czekam na drugą gierkę na PS3.

Oby jakaś platformówka, wyścigi, albo FIFA Street :D

Edytowane przez crix15
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie gry wymienią w czerwcu - chodzi mi o te gry, które były dostępne cały rok.

Tak myślę, że na rok SONY da jakieś swoje exy. Jak bym miał się dziś bawić w typera to może LBP Karting i Uncharted 3 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Hitman nie podchodzi, natomiast czekam na drugą gierkę na PS3.

Oby jakaś platformówka, wyścigi, albo FIFA Street :biggrin:

FIFA Street? bym się ucieszył, bo od dawana mnie korci na zakup :happy: ale na razie obiecuje sobie nic nie kupować bo i tak gry z PS+ zalegają :laugh:

Co do postu wyżej, to na roczną wymianę też bym stawiał na LBP Karting, bądź PlayStation All-Stars Battle Royale. Uncharted 3 albo 1 i 2 raczej nie, bo to są gry dla których właśnie kupuje się PS3 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All-Stars Battle Royale bardzo chętnie bym przyjął :D

Może też być coś typu SSX.

Albo Ratchet Q-Force ;D

Dobra, koniec OT, bo modzi obsypią nas ostrzeżeniami ;D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie karting bo go kupiłem za stuwencjusza jak była promocja gwiazdkowa :] Obstawiam jako pewniaka Playstation All-star battle royale, a drugie podejrzewam że jakiś odgrzewany kotlet HD (nie jestem zwolennikiem odmładzania starych tytułów), albo coś typowo pod multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a drugie podejrzewam że jakiś odgrzewany kotlet HD (nie jestem zwolennikiem odmładzania starych tytułów)...

Witam

Nie wiem ile masz lat :P Ale skoro nie lubisz tak odgrzewanych kotletów HD to pewnie ciebie nie zainteresuje taki FLASHBACK HD...

Dla mnie MIAZGA!! Gra młodości powraca :) Już mają moje pieniądze...

http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a472249/flashback-hd-officially-announced-by-ubisoft-trailer.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×