Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

a z tego co widzę to na czerwiec zmienią te roczne gry na wakacje będzie w co grac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że będzie Catherine i wszedłem do tematu, żeby napisać dokładnie to samo, ale mnie ubiegłeś :) Zaraz marudy się zlecą, że zbyt nietypowa gra jak na PS+ albo że nie ma PL... i będzie awantura jak z Okami...

Rozpiska mistrz. Catherine co prawda mam już i jest fantastyczna gra, choć trudna w ch*j, ale Malicious i Hitmana sprawdzę sobie na pewno.

Platynka trudna czy do ogarnięcia?

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś wspominałem, niestety nie ma szans( na razie) na Dishonored,

Unfortuantely Dishonored is not available in quite a few territories at present so unless we can find a solution to that and the publisher wishes to participate in Plus we won’t be getting it anytime soon

Good update nice to see range of genre’s

Is there any chance you can add Demon’s Souls to ICG. It was given in the states and is a great game.

Posted on 17 April, 2013 at 12:38 pm by Chris Howe

Maybe….

Czyli TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać coś więcej o tych dwóch grach (Catherine i malicious)?

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu dla mnie tylko Katarzynka, ale w sumie to AŻ.

Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka trudna czy do ogarnięcia?

Platynka jest bardzo trudna, zdecydowanie ponad moje siły, nie znoszę się frustrować w grach. Myślę, że trochę trudniejsza od Demon's Souls, trochę łatwiejsza od Vanquish / Ninja Gaiden Sigma 2. Ogólnie cała gra jest dość trudna, od razu rzuca na głęboką wodę (nie wiem jak to powiedzieć po polsku, po angielsku powiedziałbym "steep learning curve"). Zręcznościówka i puzzle, ale tak rzeźnickie że hej.

A tak bardziej w temacie - czy Hitmana czasem nie wydało Square? Teraz newsy się czyta, że firma mocno pod kreską, że restrukturyzacja itp... a tu gry za friko dalej dają. Naszło mnie na zastanowienie się, czy Sony musi coś płacić wydawcy za taki bajer czy po prostu uzyskać zgodę na wrzucenie gry do oferty, od tak.

Ogólnie ostatnio w PS+ sporo japońszczyzny. Jeśli o mnie chodzi, im więcej tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze sony cos tam placi bo tak rownie dobrze mogli by zrobic z tej gry free to play i juz, a nie bawic sie w plusa i pytac sie sony o zgode

Edytowane przez medium12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Catherine bendzie gópie, jakies hinskie bajeczki, nawet chinek w to nie gra a ja polak i nie bedne gral

:wub: :wub: :wub:

Tak na serio, to jestem zadowolony

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!!

jak zapowiedzieli hitmana, to stwierdziłem, że szykuje się bdb miesiąc po kwietniowym wysypie pierdół i starocia w HD ale widząc pełną rozpiskę cieszę się jeszcze bardziej.

Like it :biggrin:

cathrene- gra, którą chciałem kupić ale odpuściłem z uwagi na odmienność tytułu co skutkuje ciężką odsprzedażą potem i proszę, opłaciło się poczekać...

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze sony cos tam placi bo tak rownie dobrze mogli by zrobic z tej gry free to play i juz, a nie bawic sie w plusa i pytac sie sony o zgode

Jak za abo plusa sony ma roczne wpływy pewnie grubo ponad 1 mld $ to dziwne żeby wydawcy im dawali za darmo gry które sprzedają tą usługę ;). Na bank mają udział w tym torcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się okresy wakacyjne zeszłego roku jak Plus z nową ofertą dopiero zaczął podbijać rynek. Wtedy były wątpliwości czy Sony nie rzuca dużych tytułów na start żeby potem dawać jakieś popierdułki. Wielki szacun dla Sony, że tak nie zrobiło i można powiedzieć że z miesiąca na miesiąc Plus jest coraz lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gry wrzucają , na pewno każda będzie warta uwagi, zacieram ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że wrzucają też te "inne japońskie" gry, bo większość takich hitów jak Hitman czy Mass Effect 3 mam ograne, a w gierki jak Catherine i Okami od dawna chciałem zagrać, ale cięzko było niektóre z nich wyrwać po rozsądnej cenie (w przypadku Catherine). Kupiłem plusa we wrześniu tego roku i już mi się zwróciło z nadwyżką :)

Btw, wie ktoś kiedy pojawi się Thomas Was Alone na Vite? Miało być dzisiaj, jest już po updacie a gry nie można znaleźć w wyszukiwarce PSS.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumiem, czemu odsyłacie do wątków o poszczególnyc grach - ten dotyczy oferty ps+ i o aktualną oferte zapytałem, catherine i malicius to mało znane gry dlatego zapytalem, czy mógłby ktoś przyblizyc o czym są i czy warto im poświęcić troche czasu ? Z tego co piszecie, to jakość oferty na ten miesiac jest wysoka, ale dla jakiego targetu są to gry ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko mi uwierzyć jakie miałem szczęście, już chciałem kupować Catherine, a tu mi w plusie dają :biggrin:

@adams1001 podobno dopiero w przyszłym tygodniu ma być

Edytowane przez vonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo erotyki w tej grze? Bo jeszcze młody jestem, nie chcę by złe siły opętały moje młode, chrześcijańskie (-maca) serce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Boże kolejne gry.... nieeee tylko nie kolejne gry :P ;)

Jeszcze tych nie ograłem, coraz "większą górkę gier z PLUSA" mam do ogrania... Kiedy się pytam? kiedy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catherine to ta platformówka w gaciach i z poduszką, w której kiedy chcemy iść w lewo to postać idzie w prawo? Dziękuję, mam nowego pada.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadowolony :) PS+ mógłby zmienić tempo na 2-miesięcznik a i tak bym miał zaległości ;) Zatem czekamy na gry i zacieramy rączki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny miesiac po bylejakim kwietniu,w koncu wyszlo slonce i sypneli porzadnymi grami.Akurat mi sie skonczyl plus na kwiecien i czekalem zeby odnowic go w maju,swietne gry,tak jak przypuszczalem sony daje jeden miesiac mega dobry a drugi slaby na przemian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest odwrotnie ten miesiac jest byle jaki a kwiecien byl ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejną licytację na to który miesiąc w ps+ lepszy - czas zacząć...jak dzieci...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mogliby mniej tej japońszczyzny dać, a w zamian Jak i Daxter HD xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×