Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam.

Witam. Skończył mi się w ostatnim czasie PS + na trzy miesiące. Obecnie nie mam zytnio funduszy na jego przedłużenie, a samej karty kredytowej również nie. Czy znalazłby się jakiś miłosierny samarytanin?

1. Ja dam hasło i email do mojego konta, aby ta osoba mogła się zalogować.

2. Następnie osoba wpisze swoje dane karty kredytowej, aktywuje kod, usunie swoje dane karty kredytowej z mojego konta.

3. Ja odwdzięczę się jakimś kluczem steam do jakiejś gry na PC.

Bardzo proszę o pomoc, mam wielką ochotę na Hitmana Absolution. Fajne byłoby, gdyby była to jakas zaufana osoba, nie jednopostowiec. Z góry dzięki.

PS Oczywiście mam swój kod na 30 dni.

Błagam Was o pomoc. Miałem robić tę kartę, ale kontaktowałem się z nimi przez maila i jest parę problemów. Odwdzięczę się super kluczem na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zawsze staram się pomagać innym w miarę możliwości, więc TYM RAZEM POMOGĘ DOBRĄ RADĄ :P

Człowieku skoro nie masz funduszy a masz jakiś steam gift czy co tam to zamiast płakać i żebrać (rodzice nie dali $$ być może nie mieli - życie to nie bajka , a jeśli jesteś dorosły to twe zachowanie jest poniżej krytyki :P jak dla mnie. Do młodzież może jeszcze nie ogarniać priorytetów w życiu więc ich rozumiem...)

A DOBRA RADA TO TAKA:

- Zamiast płakać i pie..... albo sprzedaj ów "coś czym chcesz się odwdzięczać" na jakimś portalu aukcyjnym i kup zdrapkę lub na allegro kod....

BO CO JAK CO ALE NIE MA TAKICH kodów STEAM na tym świecie za które nawet na chwilę GDZIEŚ KOMUŚ wpiszę dane mojej karty...

Pomyśl nad tym... Szybciej sprzedasz coś niż się tego doprosisz... A w większym mieście to idź poroznosić trochę ulotek to na pewno dorobisz do Hitmana :P

I ja się tu ani nie śmieję ani nie zgrywam TYLKO szczerą prawdę Tobie przekazuję... Życie Ciebie nauczy, że jak nie masz to albo oszczędnie składaj i dąż do celu albo zakasaj rękawy i rusz dupę...

PS: a i założenie karty abyś miał co klepnąć do PLUSA nie jest trudne, szybciej zrobisz to "w terenie" niż siedząc i pisząc te posty...

Edytowane przez Lambert PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, no dobra, po prostu kupno plusa na 3 miechy dla jednej gry nie za bardzo mi się podobało. Mimo wszystko dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, no dobra, po prostu kupno plusa na 3 miechy dla jednej gry nie za bardzo mi się podobało. Mimo wszystko dzięki za pomoc.

Nie dla jednej :P Ja jak z rok temu dostałem od żony PS3 :) to "po tajniaku" bo ona tego nie zrozumie na próbę kupiłem PLUSA... I co?? i chwilę później subskrypcja na rok poleciała :) A i żona się przekonała bo pograła ze mną w Ratcheta, to w Shanka 2 to w Trine i sama widzi, że za te 190 zł (a ja dałem 160) na rok mam TYLE RADOŚCI, że i nie protestuje :)

Więc to tak jest, że 3 miesiące to początek... Dla osoby takiej jak ja co nie ogrywa wszystkiego w dniu premiery bo mam rodzinę, żonę i inne priorytety PLUS TO MEGA fajna sprawa :)

Kup na 3 miesiące nie pożałujesz!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już plusa na 3 miesiące, w marcu mi się skończył, ale szczerze mówiąc mało gier mnie porwało. Może faktycznie przedłużę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz przedłużał to bierz zdrapki na ps+ z allegro...wychodzi taniej niż od sony...ja ostatnio zdrapkę na rok za 140zł wyrwałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@c0r a nie możesz założyć karty bzwbk, kosztuje 5 zł niczym nie ryzykujesz bo jest to karta intenetowa i wpłacasz tam kasę ze swojego normalnego konta, nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta itp. Z tego co wiem nikt z tym nie miał żadnych problemów a jeśli mieli to udało się wszystko rozwiązać i byś mógł wykorzystać ten kod na Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to konto...i dalej mi nie działało :( ponieważ sony odrzucało numer karty :(

@ExVitallin na alledrogo jakoś dwa tygodnie temu jak nagle skończył mi się plus to od razu chciałem kupić zdrapki i wykupić ps+ ale nie chciałem płacić 250-270 złotych monet. No i przypomniałem sobie że przeca są kody na plusa też więc zobaczyłem na allegro i była promocja jakiegoś sklepu przed zamknięciem ( albo po prostu czystke robili ) i opychali za 140zł rocznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prepaida internetowego z bzwbk i śmiga bez problemu.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@c0r odezwij się do mnie na pw albo od razu na psn to Ci wklepie ten kod.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to konto...i dalej mi nie działało :( ponieważ sony odrzucało numer karty :(

doładowałeś to konto jakąś kwotą czy próbowałeś wbić puste, bo puste konto nie przechodzi (przy promocji TWD puste mi nie przechodziło, dopiero jak było zapełnione ceną TWD +1zł (ponoć podczas pierwszej rejestracji, ta zł jest zabierana celem weryfikacji danych, a po czasie zwracana na konto), psn zaakceptował kartę i zrealizował zakup;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buckle up PS Plus people! We'll be revealing your games for May at midday. 3 for PS3, 2 for PS Vita. Any guesses?

Jedna z nich to Hitman, to już wiemy. Czekamy na 13:00.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie jesteśmy UTC/GMT +2 czyli o 14

edit:

a sorry jednak 13, oni operują czasem BST czyli GMT+1

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 na PS3 i 2 na Vite...

Wybaczcie ze pierdo*ne w tym momencie truizm ale dla kogos kto ma PS3 i PS Vita jest to na prawde przegenialna oferta, mam nadzieje w przypadku PS4 nie przekombinuja za bardzo sprawy i zostawia to w jak najmniej zmienionej formie.

Na PS3 chcialbym obok Hitmana zobaczyc Dark/Demon's Souls, chociaz te gry spokojnie obronilyby sie tytulem miesiaca kiedy indziej wiec watpliwe, ale chcialbym :), z takich bardziej prawdopodobnych, chcialbym Shadows of the Damned albo Folklore.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny miesiąc:) Malicious może ktoś coś napisać o tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tylko Hitman dla mnie, ale Malicious też skosztuję.

Może ktoś powiedzieć czy Hitman będzie z napisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super szkoda że czasu mało na granie już pisali że będzie polska wersja , ja kupiłem w świątecznej wyprzedaży i była full pl

Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem Catherine kupić dla dziewczyny ;D a tutaj taka miła niespodzianka XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozpiska kozak, obawiam się tylko jednego: Catherine to gra nietypowa, zaraz zaczną się gorzkie żale...

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please...zawsze są żale...ale jakby nie było nikt nie zmusza nikogo do grania..a poza tym ps+ ma być dobry dla wszystkich graczy a nie tylko dla jakiejś tam grupki więc kilka osób narzekających na catherine nic nie zmieni ponieważ więcej będzie tych cieszących się z oferty...

Tak czy siak na ten miesiąc oferta kozak...hitmana pewnie nawet nie ruszę ale i tak fajnie że dali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozpiska kozak, obawiam się tylko jednego: Catherine to gra nietypowa, zaraz zaczną się gorzkie żale...

Dowiedziałem się, że będzie Catherine i wszedłem do tematu, żeby napisać dokładnie to samo, ale mnie ubiegłeś :) Zaraz marudy się zlecą, że zbyt nietypowa gra jak na PS+ albo że nie ma PL... i będzie awantura jak z Okami...

Rozpiska mistrz. Catherine co prawda mam już i jest fantastyczna gra, choć trudna w ch*j, ale Malicious i Hitmana sprawdzę sobie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska dla mnie jest ok, nie ma co narzekać. Każdy lubi co innego. Może też spróbuję Catherine, ale na to trzeba mieć czas, którego ostatnio brakuje.

Ponawiam pytanie. Hitman z napisami PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×