Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

kto mi powie o co chodzi w tym OKAMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie o co chodzi w tym OKAMI ?

Na początku jest opowiedziana historia. ;) Ale w skrócie: był jeden wielki zły potwór, który został pokonany i zapieczętowany przez wilka(którym my gramy) i pewnego człowieka. Los chciał, że pieczęć została naruszona i my jako wilk, który już go raz powstrzymał, musimy temu potworowi znów przeszkodzić w czynieniu zła. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku znowu będzie milion pięćset sto dziewięcet przerywników? Gram w grę, żeby sobie pograć, a nie czytać książki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest opowiedziana historia. ;) Ale w skrócie: był jeden wielki zły potwór, który został pokonany i zapieczętowany przez wilka(którym my gramy)

Błąd. Nie gramy wilkiem z opowiedzianej historii, to przodek o imieniu Shiranui

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biegam wilkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku znowu będzie milion pięćset sto dziewięcet przerywników? Gram w grę, żeby sobie pograć, a nie czytać książki...

To je gra z domieszką rpg'a panie...ale takich długich przerywników już nie ma. A ogólnie o Okami jest osobny temat, bo zaraz czuję w kościach wpadnie zły moderator i nas wyprosi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań dotyczących PS+ ;)

1. Jeśli minie okres subskrypcji, lub dany miesiąc to czy trofea z gier "miesięcznych" zostają dalej przypisane do konta?

2. Czy jeśli pogram w daną gre "miesięczną" i potem postanowie kupić ją w pudełkowej wersju to czy postępy w grze/trofea będą zsynchronizowane z pudełkową wersją?

Z góry dzięki za odpowiedź ;>

2. Musisz kupić tą samą wersje regionalną , bo różne niekoniecznie muszą wspólpracować , tak samo save'y jak i trophy , przez co niektorzy robia 3 platyny w tej samej grze , tylko w wersji z usa i skads jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - też macie tak jak ja, że odkąd w PLUSIE są gry za free to jest taki wybór, że nie wiadomo w co grać? Mam nieograne w ogóle jakieś 10 gier z plusa, a ciągle dokładają nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - też macie tak jak ja, że odkąd w PLUSIE są gry za free to jest taki wybór, że nie wiadomo w co grać? Mam nieograne w ogóle jakieś 10 gier z plusa, a ciągle dokładają nowe.

Haaaa....

A myślałem że to ja tylko taka lama ,że TYLE mam gier do ogrania... :P

A tu inni też tak mają... Oj będę miał co robić :P

U mnie to żona, dom i w ogóle... I jakoś nie mam aż TYLE czasu aby ograć wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, ciągle zamierzam sie zabrać za Batmana i DX'a ale jakoś nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co przejmowac, ale fakt-kupka wstydu dzieki PS+ rosnie w zniewalajacym tempie! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - też macie tak jak ja, że odkąd w PLUSIE są gry za free to jest taki wybór, że nie wiadomo w co grać? Mam nieograne w ogóle jakieś 10 gier z plusa, a ciągle dokładają nowe.

Ano kupka tytułów do ogrania rośnie; a tu jeszcze praca, rodzina, a na granie czasu coraz mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś nie zagrałem w RE5, Bioshocka, Mortal Kombat, Crysis 2, Borderlands, Deus Ex i jeszcze kilka.

Grałem u kolegi, ale na swojej konsoli jeszcze nie tknąłem Red Dead Redemption.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tych gier trochę, to fakt ale powoli ogrywam po razie to co mnie interesuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony część tych gier nie będzie nigdy ogranych bo są dla danej osoby słabe lub nie ciekawe. A przechodzenie każdej gry z ps+ na siłę bo jest to trzeba jest w takim przypadku głupotą. Gry które się samemu z siebie chce przejść a nie wyrabia się z czasem do następnego miesiąca nie przepadną i kiedyś na każdą przyjdzie czas. Bym chyba zwariował jakbym w każdym miesiącu miał presję ,że muszę 3 gry przejść do początku następnego bo będą kolejne gry. A lepiej mieć ponad normę gier niż żeby w jakimś momencie nagle brakło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No wiesz bez przesady z tą presją :P ale dobrze, e kupiłem 750 GB dysk :) Ja tam ogrywam tylko to co chcę a nie wszystko, np. Crysis 2 nie tknięty bo na PC całego rozpykałem, ale WSZYSTKIE gry dodaję do listy pobieranych tak na wszelki wypadek :P

Castiel - RDR gra wymiata graj, graj!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - też macie tak jak ja, że odkąd w PLUSIE są gry za free to jest taki wybór, że nie wiadomo w co grać? Mam nieograne w ogóle jakieś 10 gier z plusa, a ciągle dokładają nowe.

10? Co to jest 10 :P Ja zrobiłem sobie listę z grami z Plusa... Od sierpnia dostałem 42 gry, a przeszedłem... 9! Fakt, że w niektóre pewnie nie zagram wcale, parę rozpocząłem, ale jeszcze nie skończyłem, a parę innych gier (nie z plusa) też ograłem, ale generalnie to masakra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy Władca Pierścieni jest po polsku?

Jak najbardziej jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przechodzenie każdej gry z ps+ na siłę bo jest to trzeba jest w takim przypadku głupotą.

Nie wyobrazam sobie czegos takiego. W plusie daja tez slabe rzeczy, albo gatunki ktorych nie ruszam. jezeli jest ktos kto gra we wszystko to serio musi miec duzo czasu.

Ja teraz gram w gry pudelkowe, troche szkoda kasy na abonament ale coz, GOW III wkreca ; )

Edytowane przez tyciu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrazam sobie czegos takiego. W plusie daja tez slabe rzeczy, albo gatunki ktorych nie ruszam. jezeli jest ktos kto gra we wszystko to serio musi miec duzo czasu. Ja teraz gram w gry pudelkowe, troche szkoda kasy na abonament ale coz, GOW III wkreca ; )

tyciu - i pieknie podsumowales temat.

Konsole mam rowne 3 miesiace, plus zakupilem w szale nowosci zabawki a i nie ukrywam ze swiateczna promocja byla a i gry mi przypasowaly te ktore byly na start.

Teraz wkrecilem sie niemilosiernie w GT5, probuje dzielic czas miedzy gry z plusa i GT5 ale marnie mi to idzie.

Czy cos jest slabe to subiektywna opinia wiec raczej, powiem jak ty w drugiej czesci tego zdania - moze byc cos co sproboje pobawie sie godzine, czasami i 3h i mi nie podejdzie (a moze to byc naprawde dobra gra tylko po prostu ze mna jakos niekompatybilna albo obsluga pada mnie przerasta - 20lat przy PC i duecie mysz klawiatura (lub sama klawiatura) zrobilo swoje). Ale doprawdy wiele jest gier z tych co mam w ktore chce pograc, ale czasu jakby brak lub jesli jest to zle go dziele miedzy GT5 a pozycje plusowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też doświadczam braku czasu ja oprócz pracy życia codziennego mam jeszcze treningi przynajmniej jeden dziennie no i na granie mało zostaje ale jakoś sobie człowiek radzi. Jak robie cardio na rowerze stacjonarnym odpalam fife gram 3 mecze online i godzina na rowerze zrobiona :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×