Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Też doświadczam braku czasu ja oprócz pracy życia codziennego mam jeszcze treningi przynajmniej jeden dziennie no i na granie mało zostaje ale jakoś sobie człowiek radzi. Jak robie cardio na rowerze stacjonarnym odpalam fife gram 3 mecze online i godzina na rowerze zrobiona :)

Ja jak ujeżdżam rowerek to czytam sobie książkę; ot mam trening ciała i umysłu w jednym czasie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wam też wyskakuje błąd przy wpisywaniu się do PS+?

Kod: 8002A308

No toż mnie wkur... zirytowali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić reset routera. Też mi czasem wyskakuje błąd, że nie można wpisać do Playstation Network :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz internet z multimedii to u mnie też były dzisiaj problemy z netem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wam też wyskakuje błąd przy wpisywaniu się do PS+? Kod: 8002A308 No toż mnie wkur... zirytowali :P

U mnie bledy przy wspisywaniu sa losowe (czasem jak gram w gre, ktora laczy sie z siecia i z niej wyjde to mnie wypisze i potem nie moge sie wpisac).

Znalazlem myk ktory u mnie dzialal za kazdym razem:

W ustawieniach wybieram test polaczenia internetowego (choc wiem ze dziala - sprawdzam na innych urzadzeniach pracujacych pod tym samym routerem), czekam az przetestuje, proboje sie wpisac, wejsc do sklepu - dziala bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr_lxas5tNu1M1r0xwga.jpg

No to zaszaleli.

Z tego co piszą na twitterze - reszta tytułów następnym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman nie jest w moim typie (tzn. gra :D), ale i tak jestem zdumiony, że taki świeżak dają. ;}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Jak tu nie kochać Sony? :D

Przypominam, że do dzisiejszego update'u można skorzystać z 15 miesięcy za 12 w Playstation Plus. Ja już przedłużyłem, mam teraz spoooory zapas abonamentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pier... Szok. No to piękny rewanż za słaby (w moim odczuciu - nie bijcie) kwiecień. Cóż z tego, że Hitmana kupiłem, przeszedłem, sprzedałem :biggrin: SCEE zadziwia. Pół roku po premierze! Ogień! W takim razie po co kupować gry podczas premiery, skoro prędzej czy później i tak wylądują w PS+? W sumie w maju spodziewałem się Maxa Payne'a 3 :) pasowałby rok po premierze. No nic, jestem pod dużym wrażeniem :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w stecz na to co wyszło w plusie dam sobie głowę uciąć że w tym roku wyjdzie Hitman.

Gratulacje dla tego pana, że w styczniu to przewidział :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cieeee chudy bocian... :pinch: Kupiłem Tomb Raidera, przeszedłem, chciałem sprzedać. Dostawałem w sumie oferty wymiany na Hitmana. Zastanawiałem się, ale jednak wziąłem gotówkę i jak widać był to strzał w 10 :happy: Jestem w szoku! Przecież premiera Hitmana była nie tak dawno. Dla sony chyba nie ma rzeczy niemożliwych!

ps. też na początku uważałem, że gry z kwietnia są słabe, do czasu odpalenia Okami :)

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Frizelle ‏@ADF86 1godz.

@playstationeu Hitman to #PsPlus is very welcome. I wonder why you announced it so early into the mouth?

Rozwiń Odpowiedź Podaj dalej Ulubione Więcej

PlayStation Europe ‏@PlayStationEU 1godz.

@ADF86 It's also on sale this week - we wanted to make sure our Plus members didn't buy it without knowing it's coming free in a few weeks.

Pogratulować uczciwości, bo nie raz wrzucali coś w promocji a potem za chwilę dawali to do plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień nie był słaby, starają się urozmaicać. Ja tylko nie wiem, jak te 16 giga Hitmana zaciągnąć przy moim necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji:

Można już ściągać Virtue's Last Reward na Vitę. Cena w sklepie zaktualizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogratulować uczciwości, bo nie raz wrzucali coś w promocji a potem za chwilę dawali to do plusa.

A powód jest taki że tylko w Polsce tacy ludzie jak Ty przyzwyczajeni do bycia dymanymi (vide nc+ czy inne afery) mówiły że to w porządku że wrzucają w promocji a potem dają w ramach ps+. Na zachodzie na szczęście ludzie nie dają sobie w kaszę dmuchać i szybko to załatwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień nie był słaby, starają się urozmaicać. Ja tylko nie wiem, jak te 16 giga Hitmana zaciągnąć przy moim necie.

Ja się też męczę przy łączu 1/1 ;) Innej opcji nie mam nie narzekam nauczyłem się być cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, mogę Hitmana wykreślić z mojej listy gier do zakupu, dobra robota Sony, mama nadzieje że z Tomb Raiderem będzie to samo :happy: :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitman: rozgrzeszenie- można rzec, że Sony wraca do normalności (czyli dawanie jako gier miesiąca porządnych gier a nie staroci dla fanatyków) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też męczę przy łączu 1/1 ;) Innej opcji nie mam nie narzekam nauczyłem się być cierpliwym.

To jaki masz z ciekawości ten transfer? Ja do końca umowy w sierpniu muszę się męczyć z 2 Mb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa z tym Hitmanem, brawo dla Sony. Nie żałuje zainwestowania w PS+, jestem pewna że za rok przedłużę subskrypcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że śmiece, ale mam pytanie które pojawiało się pierdyliard razy...

Mój PLUS kończy się 15 maja więc jak teraz go przedłuże to będę go miał do przyszłego roku + te extra 3 miesiące?

Czyli koniec końców mój PLUS wygaśnie 15 sierpnia 2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Castiel

Tak, jeśli teraz przedłużysz Plusa to będziesz miał dodatkowy rok + 3 miesiące, licząc od końca obecnego abonamentu, czyli do sierpnia 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×