Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pobieram Okami jakieś 1,3h i dopiero 22%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi o 16 w jakieś dwadzieścia minut ściągnęło.. Zanim się zainstalowało miałem już 70 parę procent władcy ściągniętego. Tu jest kolejny powód trzymania gier na dysku, strasznie długie instalowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi o 16 w jakieś dwadzieścia minut ściągnęło.. Zanim się zainstalowało miałem już 70 parę procent władcy ściągniętego. Tu jest kolejny powód trzymania gier na dysku, strasznie długie instalowanie.

No wlasnie tez zauwazylem ze instalowanie troche trwa - owszem mozna zapuscic sciaganie na noc - ale co jesli wywalilismy tytul mamy 3h wolnego i akurat na niego ochote. To przemawia za trzymaniem gier na dysku.

Zauwazylem 2 rzeczy jesli gram w gre ktora laczy sie z siecia a potem chce wejsc do sklepu wyskakuje mi blad :( zazwyczaj przetestowanie polaczenia internetowego (choc wiem ze dziala) powoduje ze pozniej moge wejsc do sklepu bez problemu.

Sciaganie czasami muli. W moim wypadku pomaga wstrzymanie zadan pobierania a potem uruchomienie ponowne (po jednym). Sciaganie odbywa sie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi o 16 w jakieś dwadzieścia minut ściągnęło.. Zanim się zainstalowało miałem już 70 parę procent władcy ściągniętego. Tu jest kolejny powód trzymania gier na dysku, strasznie długie instalowanie.

Bo się nie pobiera i nie instaluje jednocześnie , tylko zatrzymuje się inne pobierania przed instalacją i jest kilka razy szybciej .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie już ja ok.13 JUŻ pobierałem :P

moja wina że chodzę do szkoły :D:D:D:D:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie pobiera i nie instaluje jednocześnie , tylko zatrzymuje się inne pobierania przed instalacją i jest kilka razy szybciej .

Bez kitu, muszę Ci przyznać rację! Kiedyś o tym już czytałem ale zupełnie wyleciało mi z głowy. Aż sprawdziłem empirycznie z ciekawości: Tokyo Jungle instalowało się przy ściąganiu w tle ok 30 min, a bez ściągania 10.. Jest różnica spora. Nie wnikałem jednak czy oszczędza się na czasie stopując pobieranie, czy jednak dając się ściągać innym grom w tle. Przez te pół godz ściągnęło mi 30% mass effecta, chciałem zobaczyć ile ściągnie przez 20 min bez instalowania, ale coś transfer zaczął się sypać więc stwierdziłem, że nie będzie miarodajne i odpuściłem już na dzisiaj:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten miesiac jakos zupelnie mi nie przypadl do gustu... mam nadzieje ze w tym miesiacu byly malo kasowe tytuły i zaoszczedzili na jakies hity na maj :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych godzinach z Okami stwierdzam, że ten miesiąc jest lepszy od poprzedniego ^^ Sami sprawdźcie jak mało kasowe tytuły kładą na łopatki mega produkcje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się całkiem dobrze bawię przy Władcy Pierścieni.

Nieskomplikowane wyzynanie hord wrogów i całkiem przyjemne zbieranie pucharków.

Jest trochę bugów ale w szale rozczłonkowywania oponentów jakoś się o tym zapomina szybko.

Potem jeszcze Jaskinia i Okami, więc pewnie w tym miesiącu trochę przy plusowych grach posiedzę w porównaniu do marcowej rozpiski.

I też czekam na jakiś hit na maj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odziwo bawie sie dobrze z nowy Łotrem, jest klimat, system w miare walki fajny, nawet dialogi normalne sa, male miasteczko, no i co-op dobry. Nie jest to tytul z najwyzszej polki, ale ciesze sie ze wyladowal w plusie, inaczej bym pewnie po dzis dzien nie tknal tego tytulu, a tak, to mamy co z kumplami ograc teraz razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem pierwszy raz The Cave i z całego serca polecam szczególnie ludzią którzy nie boją sie troche pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w okami jest sis questow i czy wgl jest cos takiego ?

Zły temat na tego typu pytanie.

Ale tak jest w jednej z zakładek pod :start: - nie pamiętam dokładnie nazwy, bodajże "Log Book".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań dotyczących PS+ ;)

1. Jeśli minie okres subskrypcji, lub dany miesiąc to czy trofea z gier "miesięcznych" zostają dalej przypisane do konta?

2. Czy jeśli pogram w daną gre "miesięczną" i potem postanowie kupić ją w pudełkowej wersju to czy postępy w grze/trofea będą zsynchronizowane z pudełkową wersją?

Z góry dzięki za odpowiedź ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ad2. Niestety w niektórych tytułach save'y z wersji cyfrowej nie działają z pudełkowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mnie jedna rzecz nurtuje :D Na przykład kończy mi się abonament i nie zdąrzyłem przejść gry X. Koniec abonamentu i chciałbym ją kupić pełną, cyfrową wersję. Nie mogę tego jednak zrobić, bo mam napis ZAKUPIONE. Grać też nie mogę, bo nie mam abonamentu.

Mogę to jakoś kupić cyfrowo?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to w ogóle jakieś jaja bo swego czasu założyłem nowe konto na którym kupiłem Okami i od tamtego czasu na głównym koncie przy Okami mam napis Zakupione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można na starym, nie raz tak było o tym niestety

Np ktoś ma miał abonament na 30 dni za free którego nie zamierzał przedłużać a np deus był w promocji za ok 20 zł i nie można go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja okami wyłączyłem po 10 minutach.. czytania historii na początku.

Ehh nie lubię takich gier, nie lubię :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem ok 2 godzin i jak na razie mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja okami wyłączyłem po 10 minutach.. czytania historii na początku.

Ehh nie lubię takich gier, nie lubię :biggrin:

A co nas to obchodzi? Twoja strata i tyle...dla mnie PS+ (jak już gdzieś pisałem) w kwietniu stoi na wyższym poziomie niż w marcu, a Okami jest dużo lepszą produkcją niż wiele innych z dużo większym budżetem. Dodam, że gdyby nie PS+ to pewnie nigdy bym tej gry nie kupił i po dziś dzień nie wiedziałbym co tracę, tym bardziej że nie należę do fanów jRPG, ba nawet nie przepadam za kulturą japońską, ale ta gra ma po prostu to "coś" które nie pozwala się od niej oderwać...i proszę Was nie oceniajcie gry po "okładce", najpierw zagrajcie...

PS. Cholera, znowu daję się podprowadzić do odpowiedzi w nieodpowiednim temacie...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×