Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Najtańsze zdrapki obecnie na alledrogo są po 115zł...niestety zanim wszystko wróci do normy pewnie minie jeszcze miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są normalnie, ale w sklepach już ich nie dostaniesz ponieważ nasze ukochane sony zawaliło z dostawą zdrapek i prawie nigdzie ich nie było...Największe szanse mimo wszystko masz w SonyCenter..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać w Hitmana, który pojawi się w plusie i mam odnośnie tego jedno pytanie.

Najpierw na swoim koncie odpalę kod na darmowe 30 dni plusa. Jeśli w ciągu trwania subskrypcji nie uda mi się skończyć gry, to czy jest możliwość kontynuowania postępów w grze, jeśli plusa będę miał na innym koncie, czy będę musiał grać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie...ale chyba musisz mieć plusa na swoim koncie chyba że jestem opcja przenoszenia save;ów między kontami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to można się "podzielić" abonamentem z plusa i używać go na dwóch konsolach. Na chłopski rozum to trzeba by ściągnąć grę jeszcze raz (w grach z plusa widać do kiedy jest aktywna). Teraz tylko pytanie czy będzie widział save'y. Ktoś próbował takiej zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to można się "podzielić" abonamentem z plusa i używać go na dwóch konsolach. Na chłopski rozum to trzeba by ściągnąć grę jeszcze raz (w grach z plusa widać do kiedy jest aktywna). Teraz tylko pytanie czy będzie widział save'y. Ktoś próbował takiej zabawy?

To wygląda tak, że na jednym koncie masz PS+ i możesz maksymalnie na dwie konsole ściągnąć grę logując się na to konto. Jeżeli save'y masz umieszczane w chmurze to raczej wątpię żeby je widział bo są przypisane już do konta, ale jeżeli zapisujesz je fizycznie na konsoli to chyba nie ma problemu, chociaż ręki nie dam sobie uciąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo dokładniej kiedy w tym tygodniu reszta gier bedzie ogloszona? Bo zastanawiam się, czy kupić coś pudełkowego czy nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że pod koniec tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taka sprawa, jak obnizali ceny darksiders i innych to mialo byc na stałe prawda? Czy arkham asylum nie mialo tez byc taniej, czy to byla jakas znizka dla plusowiczów itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu wykupiłem PS+ na 3 miesiące, w styczniu kolejny kwartał i mam ważnego Plusa do 06.06.2013.

W międzyczasie pozasysałem wiele gier i dziś wpadłem w lekkie zdziwienie przy próbie odpalenia

- Motorstorm Apokalipsa

- Batman Arkham City

- Crysis 2

Informacja wyskoczyła, że limit na te gry minął.

Więc jak to jest? Mam aktywnego Plusa, a w powyższe gry już nie mogę grać. Dlaczego?

Konkretne gry są tylko wersjami trial na 2-3 miesiące czy jak?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie to zrobiłeś? Może dlatego że robili coś z serwerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, gry zassałem gdy były dostępne, wtedy je tylko uruchomiłem, ale pudełkowe wersje miały priorytet i dopiero dziś postanowiłem odpalić tamte ponownie około 18:00.

We właściwościach gier w pozycji "Traci ważność" mam: "limit upłynął".

W przypadku Batmana zassanego 05.12.2012 limit mam we właściwościach do 03.03.2013 i mimo odnowionego wcześniej i nadal aktywnego Plusa mam już status "limit upłynął".

Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Było kilka razy wałkowane to jeżeli chodzi o wyświetlany termin... Jeżeli zassałeś grę mając np. miesięcznego PLUSA i kupiłeś później na rok, to po miesiącu będziesz miał TERMIN UPŁYNĄŁ... Jeżeli chcesz to zmienić musisz wejść w listę pobieranych w PS STORE i jeszcze raz ZACZĄĆ POBIERAĆ, po czym możesz usunąć ów pobieranie. W momencie startu pobierania danego tytułu odświeży Tobie datę tego co masz na konsoli... I JUŻ MA NOWY TERMIN WAŻNOŚCI :P

Ale to nie zmienia faktu, że to tylko odświeżenie terminu a czy będzie działać PEWNIE nic się nie zmieni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja, że okres gry upłynął wyskoczyła ci 03.03.2012 czy może jakoś niedawno?

EDIT: nieważne zdublowałem się z Lambertem, a on wszystko już wyjaśnił :P

Edytowane przez vonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambert dzięki za sprostowanie, w wolnej chwili sprawdzę.

Ale swoją drogą według mnie jest to lekkie niedopatrzenie ze strony Sony.

Skoro PS+ oferuje automatyczny update, save'y etc. to taki aspekt też powinien ulec update'owi...

vonde, nie jestem w 100% pewien ale wydaje mi się, że po zassaniu gry w grudniu miałem limit do marca i mimo przedłużenia w późniejszym terminie PS+ ten limit nie uległ zmianie [co powinno nastąpić z automatu].

Najważniejsze, że wiosna idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnłaem za free Virtue's Last Reward. Japońszczyzna, przygodówka, dobre oceny. Nie wiem czy jescze jest - ale rzućcie okiem.

http://www.niezgrani.pl/2012/12/12/zero-escape-virtues-last-reward-recenzja/

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to przeciez jest w plusie na vite w ofercie to jak ma byc jak nie za darmo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! I to by mogło być u nas. Z chęcią bym kupił Chinatown Wars na Vitke :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to przeciez jest w plusie na vite w ofercie to jak ma byc jak nie za darmo ?

Sorry, moje niedopatrzenie - odruchowo ściągnąłem. Nasz rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×