Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Może Demon's Souls zawędruje do plusa za miesiąc, tak jak dziś do europejskiego zawędrowało The Cave ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Na forum admini pisali,że Demon nie trafi do nas w najbliższych miesiącach

Posted on 2 April, 2013 at 2:09 pm by Lunastra78 no.gif

Demon’s Souls is coming to US PS Plus IGC, any chance of seeing this in Europe too?

Already got the Plat for the US version, but for this game I’d do it again!

Posted on 2 April, 2013 at 2:12 pm by Fred Dutton

No plans at present I’m afraid. Fantastic game, and well worth it at any price!

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wypowiedzi z bloga trzeba brać z przymrożeniem oka

Raz pisali że nie ma szans na Uncharted 3 w PS+, bo gry nie ma w PS Store, a po dwóch dniach tam trafiła

Albo że do plusa będą trafiać tylko najlepsze gry a dają wojnę na północy co ma średnią 63% na metacritic

Nie ma w planach obecnie to nie znaczy że nie będzie w planach jutro czy za miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, oni odpowiadają tylko za community relationship, od podejmowania decyzji jest ktoś inny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może od której godziny można ściągać gierki z plusa?

Zazwyczaj po 13 można było się już rozglądać po sklepie za nowościami :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paging all loyal PS Plus members! Okami HD, The Cave and LOTR: War in the North are free to download today from around 2pm! Please enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pobrałem LOTR z psplus i ide sprawdzić co to za gra , z tego co widzę na konsoli 500gb dysk to zdecydowanie za mało jak na 2 ps plusy pl i us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba kasować gry po przejściu, a zostawiać tylko te do których się będzie często wracać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja kupiłem 750 GB i na JEDNEGO plusa jest na razie OK :P Swoją drogą ściąganie zaczęło drastycznie przymulać teraz... Oblężenie PSN-u ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co tracić czasu, tylko ustawić sobie na noc. Rano mamy ściągnięte , zainstalowane łącznie z patchami

Z tymi dyskami to przesada, wszystko można skasować i pobrać ponownie (nawet gry usunięte z PS Store!)

Ja długi czas miałem przyjemność z 40GB więc nie potrzebuję 2 TB. Można sobie radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma co tracić czasu, tylko ustawić sobie na noc. Rano mamy ściągnięte , zainstalowane łącznie z patchami Z tymi dyskami to przesada, wszystko można skasować i pobrać ponownie (nawet gry usunięte z PS Store!) Ja długi czas miałem przyjemność z 40GB więc nie potrzebuję 2 TB. Można sobie radzić.

Widzisz ja PS3 mam od niedawna w sumie (320GB slim) na PS+ namowil mnie kolega (w sumie dobrze bo inaczej jesli mialbym od poczatku GT5 to pewnie bym w nic innego nie gral).

Tak masz racje mozna sobie radzic. Ale jest grupa ludzi ktora z angielska nazywa sie hoarders (jak i schorzenie - Compulsive hoarding). I dla tych bedzie za malo. Niestety sam mam pewne objawy kompulsywnego zbieractwa. Tyczy sie to przedmiotow (plyty z filmami, grami, muzyka) a takze przechodzi w forme elektoniczna (mp3, seriale, gry). Problem zbieracza polega na tym ze mimo iz ma swiadomosc ze moze scignac np gre i poswiecic na to moze z godzinke to i tak chce ja miec caly czas (nawet jesli odpalalby ja raz na rok).

W przypadku PS+ w moim wypadku objawia sie to tym iz mimo iz pobralem, skonczylem wiem ze pewnie nie wroce to chce miec ikonke i gre. Wiem glupie to ale niektorzy tak maja.

Ilosc przenosnych dyskow na ktorych magazynuje starocie w moim domu rosnie (nowy dysk srednio co 1,5roku).

Jesli sie nie myle to dyski i tresci na nich podpiete do PS3 sa kodowane wiec nie ma mozliwosci posiadajac jedna konsole zrobienia zrzutu tego co mam na wiekszy dysk. To chyba jedyna rzecz ktora trzyma moje zbieracze zapedy na wodzy. I wydaje mi sie ze dlugo jeszcze bede cieszyl sie z gier z PS+ jak i nie bede plakal z powodu pojemnosci dysku w konsoli.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno mówić o zbieractwie w przypadku PS+

to jakaś profanacja kolekcjonerstwa :)

Jak kolekcjonować to pudełka a nie gry które znikną gdy przestaniemy opłacać abonament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łooo... brawo!! Jak tu kolekcjonować? Nie wykup PLUSA i poczekaj to zobaczysz, że ch... strzelił "twoją kolekcję gier od zaraz ;)"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na dysku miejsce się nie zwalnia po ustaniu abonamentu, więc jakaś forma zbieractwa to może i jest...ale tak jak napisał pablos troszkę zalatuje tu profanacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest grupa ludzi ktora z angielska nazywa sie hoarders (jak i schorzenie - Compulsive hoarding). I dla tych bedzie za malo. Niestety sam mam pewne objawy kompulsywnego zbieractwa. Tyczy sie to przedmiotow (plyty z filmami, grami, muzyka) a takze przechodzi w forme elektoniczna (mp3, seriale, gry). Problem zbieracza polega na tym ze mimo iz ma swiadomosc ze moze scignac np gre i poswiecic na to moze z godzinke to i tak chce ja miec caly czas (nawet jesli odpalalby ja raz na rok).

W przypadku PS+ w moim wypadku objawia sie to tym iz mimo iz pobralem, skonczylem wiem ze pewnie nie wroce to chce miec ikonke i gre. Wiem glupie to ale niektorzy tak maja.

Z tego co napisałeś widzę, że również jestem chory na kompulsywne zbieractwo ;) The Cave całkiem przyjemna gierka. Muszę jeszcze jedynie pobrać Władce Pierścieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ściąga jak burza, więc nie wiem o co chodzi. Ludzi straszycie:P

A odnośnie zbieractwa, to powinno się rozróżnić je od czystego lenistwa. Ja np. mam burdel na kompie, ale to raczej ze względu na brak jakiejś systematyczności w porządkowaniu plików. Myślę, że większość ludzi po prostu mało obchodzi co gdzie im się wala. A ściągać można dopóki jest miejsce, jak się kończy to raczej nie ma płaczu, tylko się usuwa starą grę i instaluje nową. Nie widzę problemu, chyba że ktoś płacze to wtedy jest;)

I z tego co mi się wydaję, to można zrobić transfer plików na większy dysk..

Edytowane przez wiiilin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię kolekcjonować gry pudełkowe ,w szczególności kolekcjonerki :) a kolekcjonowanie gier na dysku mija się z celem ,bez sensowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gierki już pobieram ale nie czekam że któraś z tych 3 zachwyci mnie jak np. we wcześniejszych miesiącach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gierki już pobieram ale nie czekam że któraś z tych 3 zachwyci mnie jak np. we wcześniejszych miesiącach

To nie już ja ok.13 JUŻ pobierałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×