Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest jeszcze szansa to chętnie bym dołączył. HS jest, a dostępność to przeważnie wieczory czasem coś w ciągu dnia.

 

 

Social Club: Marruq

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ponad 500 misji. Część wykonać można samemu, część wymaga ekipy
- fabularnie GTA Online osadzone zostało po wydarzeniach z GTA V
- kluczem do sukcesu będzie gromadzenie jak największych ilości gotówki
- w trakcie cutscenek poszczególni bohaterowie wchodzić będą w interakcję
- będzie można grać żeńską postacią
- wśród aktywności znajdziemy znane z singla napady, misje, rabunki, ataki na kryjówki gangów, przejmowanie opancerzonych pojazdów, tenisa, golf i skoki na spadochronie
- motocyklowe gangi mogą wspomóc nas w trakcie misji, gdy mamy z nimi dobre układy
- dynamiczny system zaludniania świata gry lub możliwość ręcznego wybrania graczy
- osobna ranga dla postaci i ekipy, w której się śmiga
- startowe umiejętności zależą wybranego stylu życia
- nad podziałem łupów czuwa szef ekipy
- w każdym momencie można zostać zabitym i ograbionym przez innego gracza. Warto jak najczęściej korzystać z terminali ATM
- po rabunku istnieje możliwość wyznaczenia nagrody za wirtualną głowę gracza, który zakosił nam hajs
- w czasie wolnym od akcji nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprosić innych graczy na chatę i sączyć z nimi drinki/oglądać telewizję/zadzwonić po striptizerki
- nad strukturą misji czuwa Rockstar's Social Club. Deweloper ma zamiar regularnie ulepszać dostępne zadania

 

Źródło PPE.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

- w każdym momencie można zostać zabitym i ograbionym przez innego gracza. Warto jak najczęściej korzystać z terminali ATM

- po rabunku istnieje możliwość wyznaczenia nagrody za wirtualną głowę gracza, który zakosił nam hajs

 

Może być grubo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że skład PS3Site ZAWSZE będzie się trzymał razem...

 

I nie będzie grabieży...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, Digit, zawiążemy spisek, po jakiejś grubej akcji ograbimy resztę i wiejemy z Los Santos do Liberty City <po drodze ja ograbię Ciebie z Twojej połówki>, ale cicho, bo Patricko czuwa. :P

 

Żart, oczywiście lojalność ponad wszystko, aczkolwiek bardzo jestem ciekawy jak to będzie wyglądało w praktyce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nad podziałem łupów czuwa szef ekipy

 

Czyli 90% do mnie, a pozostałe 10% w powietrze i kto pierwszy ten lepszy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - będą konsekwencje jak ktoś się wyłamie i zapie.... łupy ekipie??

 

A co do podziału to wiesz, zawsze można szefa ekipy obalić ;) No chyba, że będą "lepsze udziały"...

 

Bo ja jako ten najczarniejszy na samym dole protestuję :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 90% do mnie, a pozostałe 10% w powietrze i kto pierwszy ten lepszy XD

Chyba długo nie będziesz szefem xD Trzeba będzie zorganizować rewolucję.

ps. Oczywiście żartuję. (Te 90% to tak jak się umawialiśmy 45% dla mnie i 45% dla Ciebie.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem chętny aby dołączyć.

Social: slykol

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie, to wiadomo, że będzie po równo dzielone.

No chyba, że kto ewidentnie podpadnie podczas gry, to nie dostanie nic, ale to naprawdę musi mi zajść za skórę.

 

Poza tym, tutaj nie chodzi o lidera całego CREW, tylko raczej hosta/lider grupy na serwie.

Przecież nie będę mógł przydzielać łupu członkom CREW, którzy grają akurat na innym serwie, prawda?
 

Liderzy zostaną wybrani w miarę upływu czasu, myślę że sami wszyscy ogarną kto jest kumaty, a kto będzie robić za mięśnie :)

 

Swoją drogą, myślałem właśnie porobić takie wstępne grupy po 16 osób, jakby się organizowało jakieś ustawki, żeby nie było chaosu z dodawaniem znajomych, itd.

Ale to kwestia do obgadania, także wszystko wyjdzie w drodze dyskusji. Ja byłbym za tym, aby owe grupki zrobić, ale wiadomo, że różnie to bywa z tym, a i tak wkradnie się zawsze trochę spontaniczności.

Mecze zapewne będą  8 vs 8, skoro na serwa max 16 osób wchodzi. Można też zrobić jakieś mniejsze składy, jakby była możliwość organizowania takich mini-turniejów.

Ale zobaczymy jak R* rozwinie CREW i czy to będzie stały element gry, stanowiący gildię, czy po prostu kolejny nic nie znaczący dodatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro na serwie moze byc max 16 osób to ciekawi mnie jedno...czy można robić dwa napady na bank jednocześnie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby jedna ekipa robiła napad na bank a druga miała za zadanie zrobić zadymę w innej części miasta aby odciągnąć policję od napadu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jakby rockstar wymyślil taki mechanizm to by było megazajebiście, ale nie sądzę żeby tak było, pewnie policja jak zwykle będzie dysponować nieograniczonymi siłami. Z tego co wymienił hudiny najbardziej podoba mi się możliwość wyznaczania nagrody za czyjąś głowę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lifeinvader.com - facebook od Rockstar :biggrin: hehehe

Edytowane przez hudiny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka : kupując przez PSN, obie osoby będą mogły grać Online jednocześnie? w 99% jestem przekonany,  że tak, ale mimo wszystko potrzebuję potwierdzenia.

 

 

Co do online to wydaje mi się, że R* bedzie rozwijał online, w sensie że bedzie mogła grać większa ilość graczy z czasem.

 

 

Piosenka o GTA

Edytowane przez draq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka : kupując przez PSN, obie osoby będą mogły grać Online jednocześnie? w 99% jestem przekonany,  że tak, ale mimo wszystko potrzebuję potwierdzenia.

 

 

Wszyscy będą pewni na 99,9% że tak - dotychczas inne gry z PSN ......

Skąd Ktoś ma mieć 100% pewności nie mając jeszcze gry.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie ciekawi czy zrobia Gta Online jako dlc :) czytaj za darmo dla posiadaczy gta V albo osobno za np 99 ;). Sorki jezeli bylo juz o tym mowione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie ciekawi czy zrobia Gta Online jako dlc :) czytaj za darmo dla posiadaczy gta V albo osobno za np 99 ;). Sorki jezeli bylo juz o tym mowione :)

 

Będzie w cenie GTAV od 01.10.2013. Inna opcja raczej nie wchodzi w grę.

Edytowane przez hudiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 osób na tak dużą mapę. Gdzie tu sens całego online ?

Widocznie na więcej osób nie pozwala obecna generacja. Może wobec tego napiszemy petycję o zmniejszenie mapy?

 

 

Płaczę, autentycznie płaczę nad niektórymi postami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych grup to poczekajmy do tygodnia przed uruchomieniem online, bo duzo osob moze zapomniec ,ze wogole dolaczylo do tej grupy ,a i nie kazdy jednak bedzie z nami gral,gdyz moje znalazl inna ekipe juz ;) Ale sie rozpisalem jak na 1 zdanie wybaczcie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie się podłącze do wspólnej gry. PSN id scuba_dsk podeślijcie zapro jeżeli macie ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×