Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Również chętnie się podłącze do wspólnej gry. PSN id scuba_dsk podeślijcie zapro jeżeli macie ochotę.

 

 

SCUBA - ale tu nie chodzi o PSN ID tylko o "naszą ekipę" tzw. CREW na stonce Rockstara... Musisz sam się tam zgłosić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zagraniczne konto PSN i SocialClub, to niech mi napisze PW na SocialClubie jak się zgłosi.

Chodzi o to, że jak nie kojarzę nicku i widzę, że flaga nie jest PL to odrzucam z automatu.

Także jak kogoś w ten sposób odrzuciłem, to niech zgłosi się ponownie i da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł request. :) Oczywiście headset jest. 

Z tego co widzę, maksymalna liczba członków klanu wynosi 300. Także spieszyć się Panowie (i Panie!), bo niedługo miejsca zabraknie.  :P

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie wiem, ale rzeczywiście sporo CREW się zatrzymało na 300.

Ale przecież są jakieś oficjalne co mają ponad 10k ludzi.

Pytanie, co trzeba zrobić, żeby uzyskać taki status :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy kosić inne klany to dadzą nam status VIP-ów i 10000 członków, a potem cała Polska się u nas zapisze i będziemy postrachem Internetu. :D

Kurde, za cholerę nie mogę sparować konta Rockstar z kontem PSN. Wiecznie jakiś error... Inni nie mają takiego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy kosić inne klany to dadzą nam status VIP-ów i 10000 członków, a potem cała Polska się u nas zapisze i będziemy postrachem Internetu. :biggrin:

Kurde, za cholerę nie mogę sparować konta Rockstar z kontem PSN. Wiecznie jakiś error... Inni nie mają takiego problemu?

 

Cos R* robi na serwerach SC I dlatego sa problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 osób na tak dużą mapę. Gdzie tu sens całego online ?

Kupisz wersje na ps4, to pewnie będzie więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 osób na tak dużą mapę. Gdzie tu sens całego online ?

W 32 osoby na Caspian Border w wersji PS3 też nie ma co robić :P

Jak dla mnie to plus bo nie będzie bezsensownej fragowni na rzecz wykonywania zadań. Jakby co to też jestem chętny do pogrania, ale nie przed skończeniem kampanii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgloszenie wyslane na social club, teraz tylko czekam na wspolne granie z Wami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba inaczej postrzegamy definicję tych crew, bo jak dla mnie te liczące członków w setkach mijają się z celem. No chyba, że komuś zależy tylko na jakichś literkach przy nicku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze bedzie mozna opuscic i zrobic swoj team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poucinacie palce? :<

 

Wiadomo ze jak w crew jest 100 osob a grac moze na serwie 16 to trzeba to jakos rozdzielic. Wybrac liderow na kazda grupe i jakos poogarniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to będzie wyglądało z dołączaniem do gry.

Będę musiał mieć wszystkich z ekipy na liście znajomych czy 'in game' będzie to jakoś rozwiązane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak w Maxie zapewne - czyli w grze oprócz friend listy jest też crew lista ze wszystkimi członkami, którzy są online - jeden przycisk i gracie razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, ogarnalem juz ta stronke. konto zalozone, moje zgloszenie do gangu poooszlo ;) moj nick taki jak psnid czyli mariopif :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety przez pewne okoliczności nie będę mógł nabyć GTA w dzień premiery, a i pewnie nawet jeszcze nie w tym miesiącu, a może i nie w kolejnym. Jakby co nie wyrzucajcie mnie zbyt szybko z gangu.  ;) Jak już kupię to na pewno się przydam na multi. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o przyjęcie do Crew wysłana. Mam nadzieję na dobrą zabawę z Wami nawet jak (z racji mojego bardzo małego doświadczenia) będę tylko pachołkiem/mięsem armatnim. Myślę, że do 1.10 trochę w V pogram i zawsze się jakoś przydam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem prośbę o przyjęcie do Crew. Login to AfroLunatic, inny niż ID. Liczę na dobrą zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- w każdym momencie można zostać zabitym i ograbionym przez innego gracza. Warto jak najczęściej korzystać z terminali ATM

Źródło PPE.PL

 

Brzmi ciekawie, wiecie coś o tym termianalu? Czy to będzie oznaczało, że będziemy wpłacać kasę do jakiegoś banku czy bankomatu  :biggrin: ? Swoją drogą, jakoś nadal nie mogę sobie wyobrazić trybu online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×