Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ogromne skupiska osób w jedym plutonie to niezbyt ciekawa sprawa. No chyba że dla typowych Januszy 8) Czekam na ogarniających graczy, którzy mają ochotę brać udział w turniejach i pchać się w góre w rankingach.

 

No to leć skoro taki PRO jesteś :P A mi tam takie "skupisko" nie przeszkadza bo gram for fun i nie będę płakał do poduszki gdy coś mi nie pójdzie rundka, ale widzę, że Ty szukasz ogarniających aby TYLKO punkty zdobywać (to coś czuję, że nie raz zapłaczesz jak  mała dziewczynka do poduchy :P jak ci ratio spadnie :P)...

 

Na całe szczęście ekipa PS3 Site stawia dobrą zabawę ponad "rygorystyczne budowanie ratio"...

 

Bez obrazy to jest moje odczucie którym się dzielę, jak jestem w błędzie to popraw mnie...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to leć skoro taki PRO jesteś :P A mi tam takie "skupisko" nie przeszkadza bo gram for fun i nie będę płakał do poduszki gdy coś mi nie pójdzie rundka, ale widzę, że Ty szukasz ogarniających aby TYLKO punkty zdobywać (to coś czuję, że nie raz zapłaczesz jak  mała dziewczynka do poduchy :P jak ci ratio spadnie :P)...

 

Na całe szczęście ekipa PS3 Site stawia dobrą zabawę ponad "rygorystyczne budowanie ratio"...

 

Bez obrazy to jest moje odczucie którym się dzielę, jak jestem w błędzie to popraw mnie...

nigdzie nie powiedziałem jaki to jestem, ani że normalni ludzie nie mogą dołączyć. nikt też nie będzie grał na puknty. stwierdziłem tylko to, że szczególnie poszukiwani są ludzie, którzy bedą mieli ochotę i czas na dołączanie do wszelkich organizowamych eventów. powiedziałeś, że jeden sensowny układ to wasz pluton. nie powiedziałbym, zawsze będzie ktoś poszkodowany niemogący dołączyc do pokoju z powodu braku wolnego slota nawet grając tylko dla zabawy. nadinterpretowałeś trochę. 5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są errory z dołączaniem Was ludzie :P Także musicie poczekać aż SC wróci do normalności, albo wysyłać invy i próbować aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej! Ja nigdy nie płakuchałem do podusi kiedy mi coś nie pykło, a robiłem to dla cyferek w słupku..

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłane. Nick: Observvator.

Edytowane przez Artorias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłane. Nick: Observvator.

Poślij jeszcze raz, bo chyba wywaliłem przez przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

picard-facepalm-o.gif

 

Słowo daję. Zacznę rozdawać warny za niepotrzebny spam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 rusza usluga online, a jakiego czasu rusza ta usluga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego czasu? Czasu zegarkowego .. nikt nie zna dokładnej godziny jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego czasu? Czasu zegarkowego .. nikt nie zna dokładnej godziny jeszcze.

Moze rowno 00:00 ruszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie ruszyło tak jak diablo III. Miało ruszyć o północy, pierwsze logowania były 3h później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak sie zapisac do ekipy ?

Czytaj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób zamierza czatować dzisiaj w nocy na start online? Pytanie czy w ogóle będzie się w stanie dostać na serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę grał w GTA V w tym czasie, ale bez jakiegoś ciśnienia na online. Tzn. jeśli da się grać, to na pewno wskoczę, ale jeżeli mają być takie problemy jak z Social Club, to ja dziękuję, poczekam ze trzy dni na stabilizację. Mam jednak nadzieję, że R* wykorzystał te dwa tygodnie na ocenę zapotrzebowania na "moc przerobową" i nie będzie większych problemów technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co robimy dzisiaj jakieś wspólne oczekiwanie na rozpoczęcie online ? Ja się piszę jak coś. Jakby było wiadomo oficjalne info o której ma się rozpocząc to wrzućcie tutaj. Czytałem, że rockstar ma to podać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym chętny dzisiaj na wspólne granie. :D Oczywiście jeśli GTA Online będzie działać. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym chętny dzisiaj na wspólne granie. :biggrin: Oczywiście jeśli GTA Online będzie działać. :]

 

Dzisiaj nie będzie :\

Mam nadzieję, że włączą o północy albo max do 10 rano :D Będziemy ciorać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, dzisiaj to chodziło mi, o tę północ. :D Czyli żeby nie było, jutro jestem chętny na wspólne granie w GTA Online. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
COMPANION OF GYPSY

 

Konzocrew_nsehpes.png

 

Witam.

Gang Companion of Gypsy (Kamraci Cygana) poszukuje nowych członków.

Zamysł jest prosty, pragniemy skupić ludzi, którzy będą wraz z nami tworzyć społeczność gangu, na zasadach stricte Role Play.

 

Jestem autorem niejednej gildii w grach, dlatego też mam doświadczenie w prowadzeniu tego typu rzeczy. Przewidywane będą najróżniejsze Eventy i sumiennie przeprowadzane akcje w ściśle określonych godzinach. Oczywiście nikt nie broni członkom Gangu grać też we własnym zakresie. Dołączenie do gangu nie jest czymś ściśle zobowiązującym, jednak należy też pamiętać, że jest to pewnego rodzaju przywilej, dlatego wypadałoby też brać czynny udział w naszej organizacji.

 

 

Warunki przystąpienia są proste:

 

- Zdecydowanie najważniejszym z warunków przystąpienia, jest ukończony wiek. Najlepiej gdyby spełniał on wymogi PEGI dla tejże gry. Jednak bądźmy realistami, jeśli masz ukończone 15 czy 17 lat, a trzymasz odpowiedni poziom, możesz śmiało do nas dołączyć.

 

- Kolejnym równie ważnym warunkiem, jest headset. Po prostu musisz go posiadać, znaczenie ułatwi to komunikację. Jeśli go nie masz, to najwyższy czas go zakupić. Nie tylko po to aby móc dołączyć do Gangu. Możesz mi wierzyć na słowo, że jest to świetna opcja w grach multiplayer.

Jeśli nie posiadasz headsetu, możesz dołączyć do Gangu, ale dopóki go nie zakupisz, nie będziesz mógł awansować w Hierarchii.

 

- Ostatni warunek, dużo luzu. Też jesteśmy ludźmi, też lubimy się pośmiać, pożartować i powygłupiać. Dołączenie do gangu jest dobrowolne i nie jest szczególnie restrykcyjne ;)

 

 

 

Jeśli tak samo kochasz Los Santos jak my i masz doświadczenie w tego typu grach.

 

Śmiało dołącz do nas ;)

 

Dodatkowo na start, Gang poszukuje wielu LIEUTENANTS i COMMISSIONERS

 

Proszę śmiało zadawać pytania. 

A podania składać na PW.

Edytowane przez Duvel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystko działało i dało się połączyć do rozgrywki online w nocy o 00-00 czy 01-00 (co jest bardzo mało prawdopodobne xD, to byłby ktoś chętny na zarwanie nocki i pierwsze wspólne przemierzane Los Santos i zapoznawanie się z urokami multiplayea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będę jutro musiał rano wstawać do roboty to ja. Ale znając życie będę musiał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×