Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłane pod nickiem dirty79. (palpatine był zajęty, udało się w końcu zmienić na palpatine_79 ale nie wiem jak poszło zgłoszenie)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie, ale może założymy nowy Zespół? 116 osób to trochę za dużo chyba. Jeśli byłby ktoś chętny zeby założyć nową ekipę to piszcie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze bedzie jakis podzial.. 116 osob do 1 gry nie wejdzie.. narazie trzeba poczekac na online i zobaczyc jak to bedzie dzialac wtedy sie pomysli co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bylo by sie dobrac,po max 24 na grupe,zeby sie fajnie gralo to najlepiej z ludzmi z ktorymi sie zna.Mysle ze korzystniej bylo by pozakladac kilka grup i sie jakos pozgrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie, ale może założymy nowy Zespół? 116 osób to trochę za dużo chyba. Jeśli byłby ktoś chętny zeby założyć nową ekipę to piszcie na priv.

Spoko, niektórzy się zapisują, a pewnie zagrają chwilę i zostawią, a niektórzy może i nie dotrwają do października i od razu odłożą grę po pograniui w singla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się dzielić? Jest 116 osób to niech tak będzie, przecież cały skład (tj. 116) nie będzie jednorazowo online to po pierwsze, a po drugie to każdy znajdujący się w CREW dostaje pewne bonusy za przynależność do danej grupy gdy ta osiąga pewne cele  :)

 

Będzie Online to zobaczymy, ale im więcej nas tym lepiej :) :)

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wysłałem marek_86

Edytowane przez marek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przeszkadza wam mój styl gry (kto grał już ten zrozumie ;) ) mogę i ja się pisać (jeno patologia społeczna w mojej obecności to chleb powszedni i nie wiem czy przetrzymacie )

 

 

A jak gram w multi to nocami/ jak jest noc to gram jak mam na drugi dzień wolne w pracy/ jak mam na drugi dzień wolne w pracy piję "soczki"/ jak pije "soczki" to " ..................... "   ;)

 

Nie wiem czy się nadam :D

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za spam, ale zdun zawiodłeś kolego :/ Tak najeżdzałeś na te GTA, tak się zarzekałeś, że nie kupisz. A tu w tygodniu premiery grzecznie pobiegłeś w podskokach po GTA xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie piszcie tutaj, że zgłoszenie wysłane, itd. Ja i tak sprawdzam co jakiś czas na Social Clubie, więc nie musicie pisać.

Jedynie jak ktoś ma zagraniczne konto, bo automatycznie usuwam ludzi, którzy nie mają PL flagi :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłane  , EJSAP

@up to dziwne, wysłałem 2 dni temu i dalej nic :)

Edytowane przez Qlon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze to kolejny raz po Patricko.

 

Nie piszcie, że wysłaliście zaproszenie do crewu! Wysłałeś to ok, prawdopodobnie zostaniesz przyjęty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://socialclub.rockstargames.com/crew/hunting_wolfs-

.

.

Zapraszam wszystkich chętnych do naszego składu. Otwarta rekrutacja. Wymagany headset i chęć współpracy : )

 

Precz szatanie :P Jedyny sensowny skład to ten z PS3 Site :P I tyle powiem... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precz szatanie :P Jedyny sensowny skład to ten z PS3 Site :P I tyle powiem... ;)

Takie ogromne skupiska osób w jedym plutonie to niezbyt ciekawa sprawa. No chyba że dla typowych Januszy 8) Czekam na ogarniających graczy, którzy mają ochotę brać udział w turniejach i pchać się w góre w rankingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×