Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

A więc cena abonamentu powinna być niższa. Dużo niższa. Za crapowaty serwis online i piksel indyki wołają tyle co za niezły darmowy online na PS3 i pełnowartościowe gry w plusie. To chyba nie jest logiczne, a już na pewno mało opłacalne jeśli ktoś ma tylko PS4. 

 

Ja osobiście nie płacę tego haraczu od kilku miesięcy i jakoś świat się nie zawalił  :thumbsup:

Ludzie na Xklocku płacą od dawna, żeby móc grać online i nic nie dostawali. Większość graczy PS4 to ludzie którzy przesiedli się z PS3. Sam opłacałem Plusa, dla gier, bo dawali fajne produkcje, w dobrej cenie. Więc tyle co skorzystałem na PS3 to jestem w stanie opłacać na PS4, a wiem, że w przyszłości dostaniemy dobre gry i dla Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na Xklocku płacą od dawna, żeby móc grać online i nic nie dostawali.

 

Poza tym za co płacili - czyli usługą sieciową na dobrym poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,powiedzcie mi z własnego doświadczenia,jak to jest z poziomem hałasu PS4 w trybie czuwania?

 

Mam od grudnia białą PS4,konsola działa i nie wiesza się. Przy grach crossgenowych,takich jak:Alien Isolation,AC:Black Flag,BF4 itd. wentylator pracuje relatywnie cicho,nie przeszkadza podczas grania.

Natomiast w grach nextgenowych(InFamous,Killzone,AC:Unity) jest już głośny,nie jest to żaden odrzutowiec,ale jednak jest głośniej niż w tym pierwszym przypadku.

 

Założyłem,że tak ma być,zwłaszcza,że to moja druga PS4,a tamta potrafiła zawyć z Killzone na pokładzie.

 

Jednak,glównie interesuje mnie wasza opinia ws. trybu czuwania. Gdy pobieram przez noc jakiś duży plik(10-20GB) w tym trybie,rano dość wyraźnie słyszę szum wentylatora,nazwijmy to pierwszym biegiem;)

Gdy nic się nie pobiera,konsola w tym trybie jest bezgłośna.

Internety i YT,mają podzielone zdanie na ten temat,jedni piszą,że tak ma być,inni,że nie.

Jak jest z tym u Was? Podobnie jak u mnie,czy zgoła odmiennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor odpowiedzialny za tryb czuwania nie wymaga chłodzenia więc jest cicho jak konsola siedzi i nic nie robi.

Gdy konsola w trybie czuwania ma coś mocniejszego do zrobienia czasem się włącza główny procesor i delikatnie wiatrak się kręci.

To jest akurat normalne. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalnie skoro pobierasz cos to dysk pracuje i z tym wentylacja na lekkim biegu. Co do reszty to wydaje mi się ze Ci się wydaje. Zawsze jak Ci to przeszkadza możesz oddać konsole na gwarancje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ustawieniu w Infamous Second Son 30 stałych klatek, konsola cichutka, w killzone shadow fall pewnie tak samo będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie do bardziej oświeconych bo zakupiłem ps4 i dopiero przeglądam system i mam pytanie. Na ps3 zdeaktywowałem konto i poszła do sprzedaży. na ps4 założyłem sobie moje stare konto i wszystko ok. Wszedłem do sklepiku i np przy hotline miami które sobie zakupiłem na ps3 teraz na ps4 pisze mi że nie mogę pobrać gry ponieważ mam ją już na ps3. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest. Nie będę mógł ściągnąć już wcześniej zakupionej gry choć wyraźnie pisze że jest na ps3 i ps4? Ktoś rozwieje moje wątpliwości? 

 

 

A i czy da się gry instalować na dysk żeby płytka była potrzebna tylko do rozruchu gierki?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry w całości instalują się na dysk.

Co do sklepu widocznie patrzysz na wersję gry na PS3 a nie na PS4.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/hotline-miami/cid=EP3643-CUSA00528_00-HOTLINEMIAMIBNDL

Klikasz Pobierz...  i wybierasz platformę.

A z konsoli to wiadomo - tylko widoczna będzie wersja na PS4.

Każdą grę zakupioną (aktywowaną) wcześniej możesz pobrać na PS4 o ile na tą konsolę masz jej wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję SephiroT i toreso,uspokoiliście moje skołatane nerwy. Właśnie za takie podejście ludzi do ludzi lubię to forum;)

 

Jeśli chodzi o gwarancję,to oddałem pierwszą moją PS4 do serwisu z terkoczącym wiatrakiem. Konsola wróciła w częściowo otwartym brudnym kartonie(było widać zawartość),mało tego,obudowa była porysowana jakby serwisanci kopali konsolę do siebie po podłodze. Znalazłem też na matowej części obudowy kroplę zaschniętej cyny lutowniczej.

Mimo wszystko cieszyłem się,że mogę znów grać i zgadnijcie co dalej...tak terkotanie wentylatora wróciło po miesiącu:/

 

Sony ma okropne podejście do klienta,przynajmniej jeśli chodzi o PS4. Dwa DS4 już mi się sypią,głównie analogi i triggery i to od grudnia!

 

 

Tamtą konsolę sprzedałem i kupiłem następną,tym razem białą,ponieważ podoba mi się sama konsola,błyskawiczna instalka gier i szybkie i intuicyjne menu. Nie mowiąc już o systemie trofeów,który pozwala zrobić platynę bez kupowania DLC do gry. W tym miejscu Sony dało radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT:

No ja te hot miami kupiłem na ps3 jak ją miałem to rozumiem że na ps4 tego już nie dostanę tak to rozumieć?

 

Jeszcze takie pytanie co do tych kodów na allegro za 1 złoty na 14 dni plusa. JAk to wygląda? wpłacam kasę i dostaję zwrotnie nazwę użytkownika z hasłem? Tzn że na swoim koncie nie mogę mieć tej usługi uruchomionej? Sory może to banalne pytania ale na początku trochę po omacku to wszytko macam więc może dlatego tak lamerskie pytania.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w temacie Konta/Profile.

Hotline Miami był i jest cross buy więc powinieneś mieć dostępne wszystkie 3 wersje tej gry do pobrania.

 

Co do kodów na allegro to inna bajka. Albo dostajesz kod (taki kod możesz na swoim koncie aktywować tylko raz i możesz to zrobić za darmo) albo dostajesz dane konta na którym taki kod jest aktywny.

Od tego masz temat "Cyfrowe wersje gier z Alledrogo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w temacie Konta/Profile.

Hotline Miami był i jest cross buy więc powinieneś mieć dostępne wszystkie 3 wersje tej gry do pobrania.

 

Co do kodów na allegro to inna bajka. Albo dostajesz kod (taki kod możesz na swoim koncie aktywować tylko raz i możesz to zrobić za darmo) albo dostajesz dane konta na którym taki kod jest aktywny.

Od tego masz temat "Cyfrowe wersje gier z Alledrogo".

Dziękuje bardzo za info. 

 No z tym hotline miami jest to dziwna sprawa tam nawet nie idzie drugi raz kupić. Pisze mi niedostępne do zakupu i w miejscu gdzie jest pobierz widnieje "powiedz mi więcej" i wchodząc w to wyskakuje komunikat " Zakup tego produktu jest niemożliwy z następujących powodów:

Masz już:

-hotline miami (PS3)

 

No ja wiem że ja mam bo zapłaciłem im już wcześniej za to. Mocne.

 

Tak w ogóle 2,2 giga łatki do dema destiny mi wysakuje że 4 godziny się będzie ściągać. Serio aż tak muli ten psn na ps4? Na mojej starej ps3 to wszystko w mig się ściągało. Net od zawsze ten sam mam także to nie może być wina netu.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie jest patch w samej grze to możesz przejść w tryb czuwania - idzie wtedy szybciej.

PSN zależnie od humoru idzie bardzo szybko lub wolno.

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/03/28/playstation-plus-april-pro-evo-2014-mercenary-kings-sly-cooper/

Według tego Hotlone Miami było Cross Buy ale link do gry nie działa.

Sprawdź ten link co ci podałem wcześniej - z niego powinieneś być móc w stanie pobrać grę:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/hotline-miami/cid=EP3643-CUSA00528_00-HOTLINEMIAMIBNDL

Przy dalszych problemach z pobraniem gry zadzwoń na wsparcie techniczne Playstation - od tego są żeby sprawdzić i doradzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wolnego pobierania z PSN... wczoraj odkryłem przypadkiem coś ciekawego: zatrzymaj pobieranie (x na padzie jak mamy 'najechane' w powiadomieniach na pobieranie nasze) i wznów.
Jak nie pomoże to zatrzymaj raz jeszcze i przejdź do ustawień/sieć/przetestuj. Zrób test i potem wznów pobieranie.
U mnie po takiej zabawie pobiera szybciej :D

 

Panowie,powiedzcie mi z własnego doświadczenia,jak to jest z poziomem hałasu PS4 w trybie czuwania?

 

Jednak,glównie interesuje mnie wasza opinia ws. trybu czuwania. Gdy pobieram przez noc jakiś duży plik(10-20GB) w tym trybie,rano dość wyraźnie słyszę szum wentylatora,nazwijmy to pierwszym biegiem;)

Gdy nic się nie pobiera,konsola w tym trybie jest bezgłośna.

 

u mnie początkowo była prawie cały czas w trybie czuwania bezszelestna a po jakimś miesiącu słyszę delikatnie wiatrak...
najpewniej kurz winny (sony narobiło jak głupie otworów a nie pomyśleli o jakiś klapkach zasuwających się po wyłączeniu konsoli...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiera szybciej, ale na jakiś czas, potem znowu spowalnia. Prędkość skacze i niestety nie się na to nie poradzi. Zabawa dla cierpliwych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refleksja dnia ;)

 

50 milionów dolarów - tyle firma Sony zarabia miesięcznie na PS PLUS

 

20 milionów - koszt profesjonalnej infrastruktury serwerowej anty ddos.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na ddosa i tak nie ma mocnych, więc lepiej zapchać swoje konta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie szczeniackie ddosy jak widzieliśmy na pewno są. Centra informatyczne i banki są dedosowane cyklicznie a jakoś sobie radzą. Kwestia wyłożenia kasy na centrum routingowe.

A sam ddos jakby ktoś był ciekaw kosztuje około 12 dolców za godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie początkowo była prawie cały czas w trybie czuwania bezszelestna a po jakimś miesiącu słyszę delikatnie wiatrak...

najpewniej kurz winny (sony narobiło jak głupie otworów a nie pomyśleli o jakiś klapkach zasuwających się po wyłączeniu konsoli...)

Tak, kurz, bakterie, gradobicie i koklusz.

Czyściłem dziesiątki laptopów z kurzu. Wiatraki, radiatory, zmiana pasty itp.

Nie wiem jak ty, ale ja swoją PS3 Slim rozkręciłem po 3 latach użytkowania.

Byłem w ciężkim szoku jak mało jest w niej kurzu. 

...chyba że ktoś pali nałogowo oraz ma w tym samym pomieszczeniu kominek - to już jest inna bajka.

Spokojnie - konsola to nie PC czy laptop - inaczej skonstruowana, pogadamy za 2 - 3  lata.

 

...tak, samo zakrywające się klapy, auto smarowanie i cykliczna wymiana pasty na procesorze?

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakoe gry maja Ci dac? GTA, czy Far Cry 4? Czlowieku zastanów sie co piszesz. Popatrz na oferte ps3, ile powstało gier na tamta konsolę, moga sobie pozwolić na rzucenie co raz dobrego tytułu. Jesli komus nie pasuje plus to po co go kupujecie? Idzie na Xboxa albo na Ps3 i tam cieszcie się gra. I jeszcze jedno. Porownaj sobie gry z Plusa na ps3 igry z xbox live na 360 :)

Dla mnie mogą nie dawać żadnych gier, ale skoro pobierają opłaty to niedorzeczne są sytuacje, że wchodzę z kumplem 2 dni z rzędu wieczorem do sklepu kupić Dead Nation i nie mogę bo nie działa. PSN działa jak chce i kiedy chce nie mam pewności, że dziś wieczorem kupie Dead Nation czy jakąkolwiek gre.

Ile już razy chciałem z poziomu konsoli zobaczyć promocje itd ale oczywiście nie działało :O

Do tego kłopoty ze ściąganiem gier w premierę skutecznie wyleczyło mnie z preorderów w ich niedorobionej usłudze.

Włączam konsole głównie wieczorami i naprawdę zadko udaje mi się wbić do sklepu T_T

Wiec niech nie zajmują się dawaniem nic nie znaczących gier tylko skoncentrują się nad samą usługą i pozwolą nam w pełni korzystać przynajmniej z tych gier za które zapłaciliśmy.

Jak juz wyżej pisałem, PSN działa tragicznie do tego w święta nie działało w ogóle nic! Tylko dlatego ludzie mogli liczyć na Knacka lub słabego Kill Zone który pewnie sprzedaje się w 100 egzemplarzach miesięcznie na całym świecie haha.

Oczywiscie można to wszystko brac na klatę wbijając na forum wypisując tak konstruktywne posty jak "wiecznie narzekacie" albo wyrażać swoje niezadowolenie. IMO jak by wszyscy byli pokroju tych pierwszych to wątpię abyśmy mieli tak "tłuste" miesiące jak grudzień i styczeń w plusie.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kurz, bakterie, gradobicie i koklusz.

Czyściłem dziesiątki laptopów z kurzu. Wiatraki, radiatory, zmiana pasty itp.

Nie wiem jak ty, ale ja swoją PS3 Slim rozkręciłem po 3 latach użytkowania.

Byłem w ciężkim szoku jak mało jest w niej kurzu. 

...chyba że ktoś pali nałogowo oraz ma w tym samym pomieszczeniu kominek - to już jest inna bajka.

Spokojnie - konsola to nie PC czy laptop - inaczej skonstruowana, pogadamy za 2 - 3  lata.

 

...tak, samo zakrywające się klapy, auto smarowanie i cykliczna wymiana pasty na procesorze?

 

 

co prawda nie palę ale jak widzę ile kurzu mam po kilku dniach na obudowie sprzętu to domyślam się, że środku lepiej nie jest :D duża ilość otworów stale odsłoniętych nie poprawia sytuacji - laptop ma zwykle 2-4 szczeliny max a ps4 ma na całym obwodzie kratkę+ tył jeszcze...

Wystarczyłoby tylko, żeby otwory się zamykały i by było po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest prawda. W srodku konsoli kurzu jest naprawdę niewiele. Kiedy otwieralem swoje ps3 slim pięcioletnie to radiator wyglądał niemal jak nówka. Zwróćcie uwagę, że konsola nie "zasysa" powietrza wiatrakiem z zewnątrz. Jest tak obudowana, ze jedynie je wyrzuca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×