Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie bierz pod uwagę tylko to ile zajmuje gra po zainstalowaniu.

Na dzień dobry po zainstalowaniu gry do każdej gry ściąga się patch.

Np. ja ostatnio po zainstalowaniu GTA na dysku zaczął się pobierać patch, który zajmował chyba z 15GB jak nie więcej.

Ostatnio też jakiś nowy się zainstalował, nie pamiętam ile GB ważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy każdy gra jednocześnie w 10-11 gier?  :) Może ja nie idę z duchem czasu, ale mam na dysku 2-3 tytuły ( nie liczę jakiś indyków z plusa) przechodzę, albo mnie znudzą, usuwam, kupuje nowe itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak się zakupi jakąś grę na ps plus to można ją ściągać wielokrotnie nie trzeba wszystkiego chomikowac pomijam gry z plusa bo to i tak się przeważnie jednorazowo ogrywa albo i nie ogrywa, nie widzę powodu żeby muzykę czy filmy pakować na dysk konsoli. Problem może się pojawić jak np za 2 lata instalki czy patche podwójna swoją objętość ale na chwilę obecną 500gb wystarczy.

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę gry trzymać na dysku i kiedyś do nich powrócić. Dlaczego? Przy ps3 jednak nie było problemu, to przy ps4 pojawia się wielki problem.

Instalując GTA V myślałem, że sobie od razu pogram normalnie. Ok pograłbym sobie, ale wolałem poczekać na patch, na łatki usprawniające grę. Więc zanim mi się to ściągnęło to minęło sporo, no ale w tym czasie ogrywałem inny tytuł.

To była GTA V z płytki. Wiele gier ma patche na start, bo coś nie gra. Trzeba je ściągnąć, a nawet zalecane jest to.

 

Jeżeli chodzi o gry z ps+ to sprawa wygląda gorzej. gry ściągają się godzinami... bardzo długimi godzinami. Nie mogę pozwolić sobie na kilkukrotne ściągnięcie tej gry. Tak więc raz ściągnąłem i mam. Nie wyobrażam sobie ściągać ponownie infamousa, czy coś innego.

 

Konsolę traktuje do grania. Tylko i wyłącznie. Konsola ma służyć do grania. Od mp3, filmów, jest kino domowe a nie konsola. od internetu jest PC a nie konsola. od dzwonienia jest telefon a nie konsola. Konsola nie pozostanie konsolą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani muzyczki ani filmów nie wpakujesz na dysk konsoli bo się nie da. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] to przy ps4 pojawia się wielki problem.

 

A problemem tym jest zamulone PSN, ktore dziala tak juz od poczatku istnienia czyli 2006r. i z roku na rok jest coraz gorzej (srednio raz na dwa tygodnie usluga calkowicie wysiada rotfl), a $ony zaslepione sprzedaza konsol nic z tym nie robi. To ze gry, dema czy nawet patche zajmuja coraz wiecej GB to naturalny progres, tak samo jak lacza internetowa sa coraz szybsze, i dlatego problem coraz wiekszych plikow w ogole nie istnieje na PC czy XB gdzie po prostu podpinasz kabel i wszystko leci full laczem, a na PS3/4 ludzie kombinuja z MTU, proxy itd. itd. byle te 1-2 MB/s zyskac, to nawet nie jest zmieszne tylko po prostu zalosne. Az sie nie moge doczekaz jak wyjdzie PS5 i gry beda zajmowac po 100-150GB, pre-loady to chyba beda sie zaczynaly na miesiac przed premierami gier...

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki słupki sprzedaży konsol będą rosły w takim tempie, dopóty Sony nie będzie się przejmować słabą infrastrukturą sieciową, brakiem eksów itp. 

Możemy narzekać, ale nic z tym nie zrobimy.... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że podobnie jak rok temu, na święta wyjeżdżam i nie będę musiał być świadkiem tej żenady jak padnie psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony po prostu dba o to żeby użytkownicy ich konsoli spędzali święta z rodzinami a nie przy konsoli :biggrin: Czy w zeszłym roku wynagrodzili jakoś tę świąteczną traumę? Jakieś kalesony darmowe dla poszkodowanych czy coś w tym stylu, bo już kompletnie nie pamiętam? :biggrin:

E: A faktycznie! Dzięki Nath za odpowiedź.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kevin będzie miał przez to większą widownię

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddali te 5-6 dni plusa jak siec nie działała.

No to przez weekend trzeba pobrać kilka gier na ps3, plus single z ps4, i jakos sie ten czas przeczeka.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka- ps4 z dyskiem 1tb + bloodborne + god of war 3 + TLOU za 1499zł. Myślicie, że rozeszły się jak ciepłe bułeczki?  nie wiem czy jest sens w ogóle jeździć i szukać, bo nawet po opchnięciu tych gier to oferta wydaje się być mega korzystna. Już Janusze sprzedają na allegro po 1800:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pare sztuk rzucili i już nie ma. W biedronkowym stylu. Ale pewnie będzie wysyp tanich GoWów i TLOU  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało kupić, były dwie sztuki. Bez problemu kupiłem byłem kilka minut po 7 nikt nawet nie wiedział że jest w promocji. Ktoś kupił druga i sprzedaje dał ogłoszenie w lokalnym portalu za 1750 Janusz biznesu ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zazdroszczę, bo nawet po opchnięciu tych gier konsola wyszłaby w okolicach 1250zł z dyskiem 1tb to zajebista okazja.

 

Tlou i tak kupie zaraz jak kupie konsole, bo dla mnie mistrzowskie i jedyne w swoim rodzaju multi. Na ps3 przegrałem na tym mnóstwo godzin i mógłbym jeszcze i jeszcze także obowiązkowy tytuł.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tendencyjna lista 21 gierek w które trzeba zagrać na PS4 w 2016, sporo niesamowicie ciekawych tytułów. Generalnie mój portfel już zaczął płakać...

 

https://www.youtube.com/watch?v=m3_zJIQaOBA

 

Faktycznie może to być najbardziej niesamowity rok w historii przemysłu growego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No Man's Sky   - multiplatformer

Hitman -  multiplatformer

Adr1ft - multiplatformer

Persona 5 - ex dla platformy sony (PS3 i PS4)

The Last Guardian -  ex dla PS4,miał być exem dla PS3, pewnie będzie i exem dla PS5. Jakoś nie wierze w ten 2016

What Remains of Edith Finch - ex dla PS4

Mass Efect: Andromeda - multiplatformer

Horizon: Zero Down - ex dla PS4

Doom - multiplatformer

Gravity Rusch - ex dla PS4

Dishonored 2 - multiplatformer

Mirror's Edge Catalyst - multiplatformer

Final Fantasy XV - multiplatformer

UNCHARTED 4: A Thief's End - ex PS4

Dark Souls III - multiplatformer

Abzu  - multiplatformer

Mafia III - multiplatformer

Firewatch - multiplatformer

Deus Ex: Mankind Divided - multiplatformer

Outlast 2 - multiplatformer

Street Fighter V - multiplatformer

 

Faktycznie może to być niesamowity rok w historii przemysłu growego, ale niekoniecznie dla PS4.  

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może to być niesamowity rok w historii przemysłu growego, ale niekoniecznie dla PS4.

Nie będzie tak źle - Sony ma jeszcze parę(dziesiąt) indyków w rękawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i Kojima który pierdnie i wyskoczy 5 gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dla gracza konsolowego zmienia czy gra ukaze sie na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma również PC to może zmienić wszystko.

Już kilka gier mi odpadło bo znajomy kupi ale jednak na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dla gracza konsolowego zmienia czy gra ukaze sie na PC?

 

Dużo bardzo dużo zmienia.

Exy jedynie się liczą a Sony w 2016 roku ma tylko dwa exy dla mnie.

 

Sony 2 exami na rok mnie nie zaskakuje. Nie liczę Remasterów, bo to było na ps3/ps2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo bardzo dużo zmienia.

Exy jedynie się liczą a Sony w 2016 roku ma tylko dwa exy dla mnie.

Sony 2 exami na rok mnie nie zaskakuje. Nie liczę Remasterów, bo to było na ps3/ps2.

Licza sie do czego? Z latwoscia znajdziesz oferty wymiany na xone. Ew. sprzedasz i kupisz sobie grafe do PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×