Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Foxter napisał:

Serio wierzycie w to, ze Sony wypuści przystawkę do ps4 robiąca z niej neo?

 

W dzisiejszych czasach już mnie nic nie zaskoczy. Choć istnienia takiej nakładki wydaję się mi bardzo mało prawdopodobne to z takiego rozwiązania bardzo bym się ucieszył>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio wierzycie w to, ze Sony wypuści przystawkę do ps4 robiąca z niej neo?

Niektórzy wierzą że będą grać w 4k i 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Up To 4K on PC ... with an PS4 Neo external add-on (200$)
 
A new, more powerful (at least as powerful as PS4 neo), fully compatible ... it's essentially an (200$) PS4 Neo external add-on GPU over Thunderbolt with safe disconnect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie będzie żadnej dostawki, a plota z addonem i cenami to komentarz jednego z użytkowników pod artykułem na zagranicznym portalu. Nie wiem jakim cudem to się tak rozprzestrzeniło po necie. Nie ma nawet gdzie tego wpiąć, bo przecież nie w USB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem widziałem przystawki z pudłem do macbooków podobne zastosowanie działa przez eGPU na kartach z zasilaniem tylko do 330W. To początek możliwości techniki.

 

Czekamy na dalszy rozwój Neo4K i niebawem dowiemy z specyfikacji sprzętu do gier z 4K

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie materiał prezentujący Ps4ProNeo4k...i stwierdzam, że jest to totalnie zbyteczna zabawka która ma przedłużyć generację. Trochę słabo ale fajnie dobrze usłyszeć, że poprzednia wersja nie zostaje nagle porzucona. Sam fakt że Sony blokuje wydawanie eksów tylko na nową wersję jest mega plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola pod prądem ale wyłączona i napierdziela beep beep beep, co to może oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beep, beep, beep powiadasz? W języku konsol to oznacza mniej więcej:

nie, nie, nie...

 

Widocznie przeczytała newsa o swojej następczyni.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsola pod prądem ale wyłączona i napierdziela beep beep beep, co to może oznaczać?

Miałem to samo ze swoją premierówką, po samoczynnym pikaniu doszło wypluwanie płyt z napędu, zarówno w uśpieniu jak i podczas grania. To był początek końca naszej znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsola pod prądem ale wyłączona i napierdziela beep beep beep, co to może oznaczać?

Czasami nie wina przycisku od wyjmowania płyty? Tak jakby sam z siebie się załączał.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia DF na temat nowej slimki:

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-hands-on-with-the-playstation-4-slim-cuh-2000

 

First impressions: better than the existing PS4 in almost every way

 

edit: wersja polska

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-09-09-digital-foundry-wstepne-spojrzenie-na-ps4-slim-cuh-2000

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 lat. W sam raz.

Na ten czas oczekuję potworka za 2700zł/700$

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was problem z konsola po nowym patchu, dziwne sporadyczne dropy fps w grach w których przed patchem to się nie zdarzało, dodatkowo strasznie słabo  działa gra zdalna co przed patchem tez nie miało u mnie miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Pany idę idę patrzę a tu coś takiego to wziąłem do domu coby na deszczu nie mokło :

1940e7b6f78c63995fcd6e74a1da1ea1.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przez wiele ładnych lat byłem użytkownikiem xboxa. Chciałbym coś nowego i od dawna mam chrapkę na PS4. Postanowiłem teraz kupić używaną konsolę i zmieścić się w granicach 900zł. Jednak, byłem dziś w Saturnie i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że jest kompletnie nowa konsola PS4 PRO. Jestem zielony i kompletnie nie na czasie, jeśli chodzi o nowinki ze świata konsol, stąd moje zdziwienie. Cena za PS4 oscyluje w granicach 1100-1200zł, natomiast za PS4 PRO w okolicach 1300zł. Teraz zasadnicze pytanie, czy myslicie, że cena za PS4 się zmieni? Czy pójdzie jeszcze w dół? Patrząc realnie, różnica nie jest spora do mojego założonego budżetu, a jednak sprzęt nowy, z gwarancją i tak dalej i tak dalej. Czy może pokusić się na PS4 PRO? Na razie nie mam wielkiego parcia, więc też wchodzi w grę poczekanie i może jakiś niedrogi zestaw wraz z Fifą 17. Proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Pro tylko Slim. Pro będzie kosztować koło 1700 albo 1800 w dniu premiery. A na pytanie czy kupować czy czekać to wiesz... Zależy jak bardzo Ci zależy, na święta na pewno będą jakieś fajne zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trochę poczytałem i widzę, że to jednak SLIM, a PRO będzie niebawem. Jednak idąc tym tropem. Ciekawe czy jest szansa, aby stara PS4 zeszła poniżej 1000zł do końca roku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej szansa, że już nie będzie nowych PS4 w sklepach, oprócz nowych SLIM.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jakiś sklep będzie miał spore stany magazynowe, których będzie chciał się pozbyć. Ostatnio jakiś sklep rzucił chyba xboxy za około 1tyś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft. Firma z Redmond głośno reklamuje zaplanowanego na 2017 rok Skorpiona, jako najbardziej wydajną konsolę, jaka kiedykolwiek powstała. Skąd te przechwałki? Układ grafiki w PS4 Pro ma mieć wydajność 4,2 teraflopów, podczas gdy GPU w Skorpionie aż 6 teraflopów, czyli niemal 50% więcej. A jeśli dodamy do tego fakt, że PS4 Pro nie obsługuje płyt 4K, to gdzie ta odwieczna przewaga konsol Sony nad Microsoftem?

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×