Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musze swoją na pion postawić albo zmienić rtv'ke. Jak wspominałem wcześniej, lekko mi huczy / buczy we wnęce szafki. Po wyciągnięciu i postawieniu na pion albo w innym miejscu, nic prawie nie słychać, nawet wiatraków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie zauważyłem,że jest bardzo wrażliwa jeśli nie ma dobrej cyrkulacji powietrza. Na początku postawiłem ją tak,że nie miała tych 10cm odległości od ściany(tyle co najmniej powinno byc według instrukcji) i trochę szumiała. Jak znalazłem jej miejsce ,gdzie odległos od tylnej  scianki konsoli do ściany regału jest koło 20 cm ,to wiatraczki zarówno podczas grania w NBA2K17  jak i w Uncharted są cichutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po udanej wreszcie instalacji dysku SSHD, pograłem na PRO. Konsola jest bardzo cicha, a na pewno cichsza niż moja premierowa PS4. Po 3 godzinach gry w Dishonored 2 jest praktycznie bezgłośna. To samo przy dłuższym posiedzeniu przy Dying Light. Stoi koło telewizora i ma dobrą cyrkulacje powietrza. Obudowa jest ciepła, ale mniej niż PS4.

Zauważyłem jedynie że napęd BR dłużej kreci płytą niż w poprzednim modelu. Nie wiem czy dobrze opisuje, chodzi o to że uruchomimy grę, napęd się załączy, a po chwili cichnie. Przy pro trwa to trochę dłużej.

Edytowane przez Artik-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy zasluga nowej karty sieciowej (Jade na 5Ghz) w P4P ale teraz nie przerywa mi rozmow z dwoma osobami z ktorymi na zwyklej P4 mi przerywalo na moich TB PX4....:) Konsola po kilku h grania w multi U4 cichutka mimo ze wlozona w waska polke :)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po udanej wreszcie instalacji dysku SSHD, pograłem na PRO. Konsola jest bardzo cicha, a na pewno cichsza niż moja premierowa PS4. Po 3 godzinach gry w Dishonored 2 jest praktycznie bezgłośna. To samo przy dłuższym posiedzeniu przy Dying Light. Stoi koło telewizora i ma dobrą cyrkulacje powietrza. Obudowa jest ciepła, ale mniej niż PS4.

Zauważyłem jedynie że napęd BR dłużej kreci płytą niż w poprzednim modelu. Nie wiem czy dobrze opisuje, chodzi o to że uruchomimy grę, napęd się załączy, a po chwili cichnie. Przy pro trwa to trochę dłużej.

Jaki dysk? Jaka pojemność?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Jaki dysk? Jaka pojemność?

 

Nic nadzwyczajnego. Standardowy 1TB Seagate 2,5'' SSHD. Został mi po sprzedanej PS4. Dokładny model to chyba ST1000LM014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Absolutnie nie chce to wszczynac wojenek czy  goracej dyskusji.

Ponizszy film wklejam bo jest on interesujacy z technicznego punktu widzenia.

Gry na pro w stosunku do base mogby by miec performance boost, na przykladzie Batman AC.

 

Najwazniejszy i tak jest fun z gry batmana AC ogralem na PS3 i nie wiem jak mocno dropil ale bawilem sie swietnie.

(podobnie jak  nikt GTA V nie narzuca draw distance i tego ze mamy pop-up obiektow i na PS3 i PS4 bo to i tak swietna gra).

 

A oto matrial:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Hahahaahahahaahah i po jaki człon dajecie się robić i PRO kupujecie?

Żeby Cię PROfesjonalnie zhakować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Killer--PL napisał:

Żeby Cię PROfesjonalnie zhakować ;)

Ja myślę, że grając ze mną w gry Multi, dostawaliście tak w zad, że aż kupiliście PRO aby mieć boosta i większe szanse ze mną (choć i tak marne :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ja myślę, że grając ze mną w gry Multi, dostawaliście tak w zad, że aż kupiliście PRO aby mieć boosta i większe szanse ze mną (choć i tak marne :P)

 

tu masz temat gdzie mozesz sie udzielac.

 

Tyczy sie to innych

 

http://ps3forum.pl/topic/83147-wojny-konsolowe/

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed sprzedaza ps4 wystarczy inicjalizacja systemu czy trzeba cos jeszcze czyscic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopia sejwów i deaktywacja konta.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wszebor napisał:

Kopia sejwów i deaktywacja konta.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

jestem juz w trakcie pelnej inicjacji, wczesniej transferowalem dane z ps4 na pro i mnie pytalo m.in. czy chce przeniesc ustawienia kont i ustawienia systemowe na PRO i zaznaczylem ta opcje  i teraz wlasnie nie wiem czy musze stara jeszcze dezaktywaowac?

Odnosnie saveow to wydaje mi sie sie ze przy kopiowaniu dancych wszystko powinno byc dodatkowo mialem zaznaczona opcje w systemie zeby kopiowac savey do PSN. Ciekawe co na to @SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR z Sonoklapami nie gadam, zwłaszcza z Tobą :pazura: 

:pro: TO KUPA, TYLKO :xbox:

 

A tak na poważnie to PS4 PRO nie mam i nie będę miał a danych nie przenosiłem więc nie chcę wprowadzać w błąd.

 

Wydaje mi się że:

 

- nie wiem czy musze stara jeszcze dezaktywaowac

Raczej tak, zawsze po skończeniu możesz się zalogować na starej i się upewnić.

 

Jeżeli kopiowałeś SAVE na PSN to będziesz miał na PSN ale przy przenoszeniu też mi się wydaje że powinny być skopiowane. 

Pamiętaj że z PSN ściągać SAVE możesz do gier które masz zainstalowane (jeżeli gry nie masz na konsoli to nie będą widoczne).

 

Na Xbone masz po problemie - save ZAWSZE masz w chmurze bez możliwości ręcznego kopiowania (pamiętasz jak robiliśmy myk z Diablo? Tu by już nie przeszedł).

 

Pozdro!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie dezaktywacji to przy transferze danych na PRO vanilka sama sie zdezaktywowala z podstawowego konta a ustawienia przeszly na PRO. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj najnowszą aktualizacje softu do TV i ustaw tryb gry. Chyba, że chcesz cieszyć się lepszą jakością i ostrzejszym obrazem kosztem opóźnień to wtedy tryb ogólny plus ew. jak jest za ostro i jasno to włącz czujnik oświetlenia. Pamiętaj o włączeniu trybu ulepszonego hdmi, dla tego do którego masz podpiętą konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft mam wgrany nowy.gram na trybie zywy w watch dogs 2 to mam lekkie ziarno.

lubie grac jak obraz jest jak zyleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie żywym będzie ziarno, tu akurat jest maksymalnie wszystko wyostrzone, stad takie przekłamania obrazu, żeby temu zaradzić zmień na tryb ogólny bądź w trybie żywym wejdź w opcje zaawansowane i tam powyłączaj niektóre opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, posiadam dwuletnią konsolę Ps4, kilka dni temu zaczęła mi świrowac, tzn samoczynnie włącza mi się na chwilę, po czym wyłącza . Trochę posiedzialem w necie i ludzie też mają podobne akcje. Problem w tym że nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić od czego to się dzieje. Są domysły że to zasilacz , kable, oprogramowanie czy zakłócenia przez inne sprzęty elektroniczne. Spotkał się ktoś z taką usterką ?  Niby drobnostka, ale samodpalenie konsoli o drugiej w nocy ( przy okazji automatycznie odpala się tv) fajne nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, okoni napisał:

Pany, posiadam dwuletnią konsolę Ps4, kilka dni temu zaczęła mi świrowac, tzn samoczynnie włącza mi się na chwilę, po czym wyłącza . Trochę posiedzialem w necie i ludzie też mają podobne akcje. Problem w tym że nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić od czego to się dzieje. Są domysły że to zasilacz , kable, oprogramowanie czy zakłócenia przez inne sprzęty elektroniczne. Spotkał się ktoś z taką usterką ?  Niby drobnostka, ale samodpalenie konsoli o drugiej w nocy ( przy okazji automatycznie odpala się tv) fajne nie jest.

Ja widze 2 opcje,
1) kupujesz PRO 
2) kupujesz vanilke ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×