Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce sie powtarzac, ale powiedzcie mi czy wiadomo keidy ten nowy model wejdzie do sklepow ? Planuje terz kupic PS4 no ale moze warto poczekac chwile. Chocby dla standardowych przyciskow konsoli :)

Nie pamiętam kiedy używałem przycisków w konsoli.

Wszystko robię za pomocą pada.

 

aaaa, kot czasem przypadkiem włączy konsolę lub wyciągnie płytę jak się przeciąga,

Z cyklu "wiedza bezużyteczna":

Jeżeli podepniemy pada do ładowania w zewnętrznej ładowarce (na przykład od telefonu) to pad się nie wyłączy a konsola nie przejdzie do trybu czuwania.

Zostawiłem tak pada i wyszedłem do pracy. Wróciłem a konsola cały czas chodzi :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumiecie tę podwyżkę, ona dopiero wejdzie w życie, a te indyki są jeszcze za 59zł, od następnego miesiąca wszystko się zmieni, a do PS+ będą spływać gorące tytuły.

Nie no... jaja sobie robię. Oni najzwyczajniej w świecie sobie stroją żarty z graczy, taki wybór to jak głosowanie w wyborach na prezydenta/rząd  Komoroś czy Duda? PIS czy PO? Jedno i drugie takie same gówno, zupełnie tak jak te indyczki. 

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy model to ten z dyskiem 1tb tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy model to ten z dyskiem 1tb tak?

 

No wlasnie chyba nie jesli dobrze pamietam to 1TB pchaja do tego poprzedniego. Nowy wyjdzie z 500GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba nie jesli dobrze pamietam to 1TB pchaja do tego poprzedniego. Nowy wyjdzie z 500GB.

Dokładnie tak, jeśli chodzi o model CUH-1200 z mechanicznymi przyciskami, to na tę chwilę jest zapowiedziane tylko 500GB.

 

Btw. przy tych wszystkich "wojenkach" nikt nie wspomniał o tym, że Sony już testuje w Japonii FW 3.0?

http://www.pssite.com/news-43554-sony_testuje_aktualizacje_3_0_dla_ps4__jakich_zmian_mozemy_sie_spodziewac_.html

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ps plus i jego podwyżki: Najlepsze że sony robi to na zimno wszystko. W zasadzie nie wiem czy ich zganić za to że są takimi chamami czy własnie pochwalić że przynajmniej nie owijają w bawełnę tylko wprost mówią "ofertę mamy coraz gorszą i dobrze o tym  wiemy dlatego chcemy abyście jeszcze więcej płacili bo i tak nam nic nie grozi" Są nieziemscy chyba pierwszy raz się spotykam wprost z tak dużą korporacją którą wprost pluje w ryj wszystkim śmiejąc się przy tym. Mocne. Nie spodziewałem się ze takich czasów człowiek dożyje. To zawsze odkąd pamiętam jest jakieś lanie wody a tu nic. Jest drożej i gorzej "i co nam zrobicie" cytując pana szatniarza z misia i jego legendarnego zdania o płaszczu. Doczekać tego w realu bezcenne doświadczenie. F..k you sony!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ps plus i jego podwyżki: Najlepsze że sony robi to na zimno wszystko. W zasadzie nie wiem czy ich zganić za to że są takimi chamami czy własnie pochwalić że przynajmniej nie owijają w bawełnę tylko wprost mówią "ofertę mamy coraz gorszą i dobrze o tym  wiemy dlatego chcemy abyście jeszcze więcej płacili bo i tak nam nic nie grozi" Są nieziemscy chyba pierwszy raz się spotykam wprost z tak dużą korporacją którą wprost pluje w ryj wszystkim śmiejąc się przy tym. Mocne. Nie spodziewałem się ze takich czasów człowiek dożyje. To zawsze odkąd pamiętam jest jakieś lanie wody a tu nic. Jest drożej i gorzej "i co nam zrobicie" cytując pana szatniarza z misia i jego legendarnego zdania o płaszczu. Doczekać tego w realu bezcenne doświadczenie. F..k you sony!!!

 

Nie no przeciez byla PRowa gadka:

 

 

Naszym celem jest dostarczenie subskrybentom PlayStation Plus najlepszej możliwej usługi wraz z interesującą zawartością. Od 1 września podniesiemy cenę miesięcznego oraz trzymiesięcznego abonamentu z powodu warunków rynkowych. Będziemy kontynuować inwestowanie w PlayStation Plus by zapewnić niezrównane doświadczenie oferując przy tym najwyższej jakości gry oraz usługi.

 

Miesieczny ponoc tylko w UK maja podniesc.

 

Szczerze to takie gadanie i jego wydzwiek jest jeden Sony robi to #4ThePlayers.

 

I sprostuje nie tylko Sony ma swoich uzytkownikow za idiotow, niektore korporacje maja swoich pracownikow za idiotow.

Ostanio bylem po prostu zadziwiony tym iz firma w ktorej pracuje zmienila polityke i nie mowi juz o swiadomosci kosztow i probie ich ograniczenia, zamiast tego wali propagande ktorej by sie Joseph Goebbels nie powstydzil czyli: "Po przeprowadzeniu, licznych obserwacji i sprawdzenia statystyk ograniczamy podroze sluzbowe do niezbednych (tu lista), powodem jest zbyt duza emisja CO2 zwiazana ze srodkami transportu w ten sposob  pokazujemy ze jestesmy eco-friendly korpo a takze chcemy zwiekszyc eco-swiadomosc wsrod pracownikow."

 

I nie to nie jest zart a  luzny cytat z maila ktorego otrzymalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwsze głosowanie.

Jak można było się domyślić, będziemy przebierać w szajsie niczym menel w śmietniku.

89f6cb89ce962956ce145fbbd9872aa5.jpg

 

Ciężko coś wybrać, ponieważ o żadnej z tych gier nawet nie słyszałem.  :blink: Muszą być hiciory....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zombie może być fajne, stick it to the man bylo wg mnie świetne, taki idealny indyk - ładnie wykonany, nie za dlugi i nie za trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już porównania głośności pracy starego i nowego modelu.

 

Nowy model (CUH-1200) działa zdecydowanie ciszej, pojawiły się natomiast opinie że siedząc blisko konsoli słychać wentylator oraz znane z XO piszczące cewki. Niemniej lepsze to niż dźwięk startu promu kosmicznego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nowy model nie zdążył sie jeszcze wygrzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek zakładał że dadzą nam do wyboru gry TripleA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy model (CUH-1200) działa zdecydowanie ciszej, pojawiły się natomiast opinie że siedząc blisko konsoli słychać wentylator oraz znane z XO piszczące cewki. Niemniej lepsze to niż dźwięk startu promu kosmicznego :P

 

tylko, że nie każde PS4 1 model chodzi jak ta na filmie :D 

 

 

 

Ktokolwiek zakładał że dadzą nam do wyboru gry TripleA ?

nikt, ale po co dawać do wyboru takie coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za dwa lata beda jakies gry AAA. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za dwa lata beda jakies gry AAA. :biggrin:

 

Patrzac w ujeciu historycznym okres rozkwitu PS+ dla PS3 to czas kiedy wiadomo bylo juz ze PS4 nadchodzi, to forma boostu sprzedazy tej konsoli, to sposob na zarzucenie haczyka z soczystym czerwiem na ktorego mieli zlapac sie gracze. 

Wyszlo pieknie - dla Sony i zupelnie po ich mysli. 

 

Niemniej sam przewidywalem jakis rok temu ze sytuacja moze sie powtorzyc z PS4 czyli ze gry ktore i tak 70% graczy ogralo ale za to wieksze tytuly o ktorych slyszeli nawet niedzielni gracze zaczna sie pojawiac. Teraz nie jestem tego taki pewny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne w grudniu dadzą coś lepszego, w dodatku ogłoszą to wcześniej, tak żeby premierowcy roczne plusy poprzedłużali. no bo kwartalne i miesięczne się już nie opłacają :).

 

albo nawet taki plan będą mieć w dupie i dalej same badziewia będą wrzucać. przecież tyle milionów sprzedanych konsol....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od fw 3.0 rozszerzają zawartość plusa o dostęp do portalu społecznościowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mi niezmiernie przykro że tego nie doświadczę. mój plus się kończy za parę tygodni a więcej już grosza za tą usługę nie dam.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko działa bardzo dobrze, dlatego mogą w kolejnych aktualizacjach skupić się na funkcjach społecznościowych... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

funkcje społecznościowe - coś co zmasakrowało serwery Driveclub i uczyniło premierę tej gry jedną z największych porażek w historii premier :).

 

ale Sony wie co dla nas dobre :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera Driveclub to była ciekawa telenowela. Ciągnęła się od samej premiery konsoli a zakończyła się całkiem niedawno..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne w grudniu dadzą coś lepszego, w dodatku ogłoszą to wcześniej, tak żeby premierowcy roczne plusy poprzedłużali. no bo kwartalne i miesięczne się już nie opłacają :).

 

 tak, dadzą to co każdy szanujący się gracz dawno ograł... obstawiam, że tym razem wrzucą DLC do TLOU (nie bez powodu wydzielili DLC jakiś czas temu....)  :D

 

realia są jakie są, PS+, który dawniej się opłacało po to by mieć dobre tytuły, na które nigdy zapewne by się nie zdecydowała spora liczba graczy teraz jest po prostu opłatą za multi z gratisowymi pierdołami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wrzucić DLC do TLoU jako jeden z gratisów plusa bo nie każdy ma TLoU. Prędziej całe TLoU wrzucą.

 

Niech sobie będzie Plus opłatą za multi. Niech będzie gorszy niż był. Tylko czemu ma być droższy? "Plus" konkurencji jest tańszy, ma lepszą usługę i lepsze gratisy. I tylko Sony udaje że tego nie widzi :)

 

No ale to nie jest temat o konkurencji więc skupmy się na Sony. Sony ssie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wrzucić DLC do TLoU jako jeden z gratisów plusa bo nie każdy ma TLoU. Prędziej całe TLoU wrzucą.

 

Niech sobie będzie Plus opłatą za multi. Niech będzie gorszy niż był. Tylko czemu ma być droższy? "Plus" konkurencji jest tańszy, ma lepszą usługę i lepsze gratisy. I tylko Sony udaje że tego nie widzi :)

 

No ale to nie jest temat o konkurencji więc skupmy się na Sony. Sony ssie.

 

 

no przecież właśnie u góry napisałem, że od jakiegoś czasu DLC TLOU nie wymaga podstawki już - taka wersja jest w PSS :)

 

Ja osobiście poza częstym wolnym pobieraniem i konieczną zabawą żeby załapało prędkość prawidłową nie narzekam na PS4 a gry z PS+ no cóż, lepiej to przemilczeć :) Dobrze, że są rabaty na gry dla PS+ jak ostatnio na everybody... :)

 

Edit: jak droższy jak roczny kosztuje tyle samo od 5 lat.... 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sorry, nie zrozumiałem z tym DLC. w takim razie pewnie to dadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×