Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

5MzYSHQ.jpg

 

Playstation Experience potwierdzone, w tym roku będzie to dwu dniowa impreza, należy się spodziewać wszystkich wielkich tytułów zapowiedzianych na 2016 oraz sporo nowych zapowiedzi. Czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim roku na PSE za duzo nie zapowiedzieli wiec akurat tego bym nie oczekiwal, licze jednak na to ze pojawia sie gameplaye ze wszystkich dotychczas zapowiedzianych przez nich gier.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na nowe Gran Turismo i nic więcej mi do szczęścia nie będzie potrzebne :) Teoretycznie mają z czym wyskoczyć. Santa Monica może coś pokazać, jest quantic dreams no i właśnie Polyphony do tego mocno czekam na RIME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na pokaz wielu gier, bo w końcu kiedy jak nie na 2016 wyjdą wreszcie porządne exy?

Więc chyba w grudniu to już pokażą sporo gameplay'ów,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze Sony chce atakowac na rynku US, bo tam wlasnie odbywa sie to wydarzenie, rozumiem ze w dobie netu i tak kazdy zainteresowany spokojnie dowie sie co sie dzialo (czy to przez transmisje, retransmisje czy newsy na wszelakiej masci portalach). Niemniej ja osobiscie nie spodziewam sie niczego.

Tzn jest to wydarzenie, ktore moze mnie czyms zainteresowac ale rownie dobrze moze byc po prostu srednio-slabe.

 

Mamy sporo ogloszonych  tytulow na 2016 wiec warto by zobaczyc jakies gameplaye z tychze, absolutnie nie chce sluchac o spotify, PS Vue, PS Now choc obawiam sie ze cos tam wtraca, na GT7 nie licze bo odnosze wrazenie ze powtorzy sie sytuacja z poprzedniej generacji. Obawiam sie ze z racji iz 2016 to ma byc rok premiery VR to moga na tym evencie poswiecic mu wiecej czasu (skoro na E3 owszem byly standy zeby wyprobowac ale sama konfa nie skupiala sie zbyt mocno na VR).

 

Jak bedzie czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy odnośnie zestawu PS4 w malowaniu MGS V.Mianowicie czy jest to na 100% model CUH-1216 ponieważ planuję na dniach zamówić go w MediaMarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzi u mnie burza i miałem dwukrotny sekundowy brak prądu podczas pracy konsoli.

Po włączeniu konsoli miałem sprawdzanie bazy masowej, stało się to 2 razy. Myślicie, że wszystko będzie ok? Nie potracę danych gier itp.?

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyciągnę szklaną kulę.

...Jak sam nie sprawdzisz to nikt ci nie powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale nie nie mogę tego zrobić bo byrza ciągle szaleję a ja w niepokoju siedzę - pomyślałem, że ktoś miał nagły brak prądu i wie coś na ten temat :-)

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy odnośnie zestawu PS4 w malowaniu MGS V.Mianowicie czy jest to na 100% model CUH-1216 ponieważ planuję na dniach zamówić go w MediaMarkt.

Pojawiają się bardzo sprzeczne informacje w tej kwestii, masz dwie opcje albo poczekać i zobaczyć co stwierdzą ludzie jak kupią lub zwyczajnie zrobić rezerwację z odbiorem osobistym, i przy odbiorze zobaczyć jakie będzie oznaczenie na kartonie. Najwyżej jak będzie 1116A to nie odbierzesz.

 

Playstation Francja twierdzi że bundle z MGS"em w Europie będą CUH-1116A

https://twitter.com/PlayStationFR/status/624146027071832064

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym obrazku z kolei widac CUH-1200, byla tez mowa o mechanicznych przyciskach wiec raczetj to nowy model

 

MGSV-The-Phantom-Pain-PlayStation-4-Cons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem że rodzaj modelu w bundlu z mgs'em ma być uzależniony od regionu (według GAF'a) :(, jakkolwiek absurdalnie to brzmi. Tak jak pisałem, rezerwować - najwyżej nie odbierzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy odnośnie zestawu PS4 w malowaniu MGS V.Mianowicie czy jest to na 100% model CUH-1216 ponieważ planuję na dniach zamówić go w MediaMarkt.

 

od zapowiedzi tych modeli pisali ze to ma byc nowy model :) wiec tak byc powinno

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model nie ma znaczenia, bo taką konsolkę powinno się dać za szybę na półkę, zamontować LEDy i podstawkę obrotową, na której będzie stało ps4 :)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyga skąd masz to zdjęcie?Może być to równie dobrze błąd grafika który przeniósł stary model Cuh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyga skąd masz to zdjęcie?Może być to równie dobrze błąd grafika który przeniósł stary model Cuh

 

 

Z neogafa, oczywiście że może być błąd grafika. Przekonamy się dopiero na premierę jak jest naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy pierwszym uruchomieniu konsoli po logu sony wyskoczył mi komunikat - "Bład oprogramowania systemu" dałem kółko i konsola normalnie weszła do menu. Wszystkie gry, aplikacje działają normalnie. Uruchamiałem ponownie i już wszystko ok. Dziwne pierwszy raz mi się takie coś pojawiło. Mam się bać :biggrin: ?

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, twoja konsola może być niestabilna. a to jest najgorsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir

Nie ma takiej możliwości, stabilność PS4 jest dla Sony sprawą kluczową, o której poprawę walczy jak o niepodległość.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, twoja konsola może być niestabilna. a to jest najgorsze.

Przez cały rok nigdy mi się to nie przytrafilo. W tym tygodniu trace gwarancję (przypadek?). No nic pozostaje mi patrzeć czy znów się coś pojawi. Nr błędu CE-36329-3

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc podmiany kolorow paska led w ps4 tzn zamiast bialego, pomaranczowy albo niebieski?Rozkrecalem konsole ale zadnych kabelkow by podmienic nie widzialem a z diod chyba 1 widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×