Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

 tak, dadzą to co każdy szanujący się gracz dawno ograł...

 

Juz wolalbym zeby dali cos co ogralem niz cos czego nawet nie sciagne yao.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: jak droższy jak roczny kosztuje tyle samo od 5 lat.... 

 

no i co z tego. może ktoś nie ma ochoty płacić z góry za rok usługi która jest gówniana niemal pod każdym względem? krótsze opcje podrożeją, roczne zostawili, jak już nakupicie tych rocznych "bo są tańsze" to i je podniosą. jestem się w stanie założyć że w ciągu roku i roczny plus podrożeje.

 

ogólnie to nie zamierzam się wykłócać odnośnie badziewia jakie od premiery PS4 sony serwuje niemal w każdym aspekcie swojej działalności. skoro potrafili, bez niczyjej pomocy, zniechęcić nawet mnie, klienta od ponad 20 lat, to znaczy że gówno przebiło perfumy. tak że jakikolwiek dopływ gotówki ode mnie w ich stronę (a był spory), został wstrzymany do momentu aż przestaną wąchać swoje pierdy i się ogarną. a to się obawiam może nastąpić dopiero wtedy jak im xbox skopie dupę doszczętnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widzę, że prawdziwe "console wars" to jest po tej stronie forum. Co jeden to lepsze argumenty, byleby tylko uzasadnić, że "moja decyzja" zakupowa była lepsza. Nic, a nic się nie zmieniło od czasów atari / c64 jak widzę. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już bym wolał, żeby w plusie gry były dodawane co dwa, nawet co trzy miesiące, ale żeby w zamian nie dawali takiego badziewia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mi niezmiernie przykro że tego nie doświadczę. mój plus się kończy za parę tygodni a więcej już grosza za tą usługę nie dam.

Tak samo bym ich osr..ł już ale co z graniem online. Ja np do pesa potrzebuję tego gó.... no chyba że nie grasz w nic online to wtedy masz klarowną sytuację. 

 

Co do tego że sony może się ogarnie jak im xbox skopie dupę to chyba jednak już nie w tej generacji. Dla mnie jeśli się już nic szokujacego nie wydarzy ( nie wiem chyba tylko ogłoszenie bankryctwa mogło by odwrócić sytuację) To sony jest już dziś zwycięzcą tej generacji. Głupie cyferki 60/1080 jednak działają na wyobraźnię. Masa gdzieś tam to słyszy wchodzi do sklepu i sobie myśli "aha czyli ta konsola jest lepsza" i kolejne pudełko ps4 znika. Microsoft coś tam robi na pewno więcej niż sony ale to już nic nie daje. Tu powoli działa już kula śniegowa której nie da się już zatrzymać. A jeśli sony same mówi że nie wie czemu ps4 się tak dobrze sprzedaje to już w zasadzie jesteśmy w domu. Nie trzeba nic robić bo jakimś cudem samo się ta skrzynka sprzedaje. Ja wiem jedno sony straciło całe moje zaufanie które budowali latami i generacjami konsol i już nigdy jako pierwsza ta konsola u mnie niepostanie. Liczyć się już będzie tylko dla mnie dzień premiery konsoli i ilość exów fizycznych na daną konsolę które w dniu premiery leżeć będą na półce. Nic innego jak jakieś przywiązanie lub tęsknota do znanych marek bo jak widać mijają już lata a nowych ip jak na lekarstwo tak kontynuacji kochanych marek niema i na razie nie będzie jak widać. Ps4 to najgorsza konsola stacjonarna tej firmy z podejściem do klienta wręcz z buta z niezdrową wyższością i buńczucznością. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo bym ich osr..ł już ale co z graniem online. Ja np do pesa potrzebuję tego gó.... no chyba że nie grasz w nic online to wtedy masz klarowną sytuację. 

 

Co do tego że sony może się ogarnie jak im xbox skopie dupę to chyba jednak już nie w tej generacji. Dla mnie jeśli się już nic szokujacego nie wydarzy ( nie wiem chyba tylko ogłoszenie bankryctwa mogło by odwrócić sytuację) To sony jest już dziś zwycięzcą tej generacji. Głupie cyferki 60/1080 jednak działają na wyobraźnię. Masa gdzieś tam to słyszy wchodzi do sklepu i sobie myśli "aha czyli ta konsola jest lepsza" i kolejne pudełko ps4 znika. Microsoft coś tam robi na pewno więcej niż sony ale to już nic nie daje. Tu powoli działa już kula śniegowa której nie da się już zatrzymać. A jeśli sony same mówi że nie wie czemu ps4 się tak dobrze sprzedaje to już w zasadzie jesteśmy w domu. Nie trzeba nic robić bo jakimś cudem samo się ta skrzynka sprzedaje. Ja wiem jedno sony straciło całe moje zaufanie które budowali latami i generacjami konsol i już nigdy jako pierwsza ta konsola u mnie niepostanie. Liczyć się już będzie tylko dla mnie dzień premiery konsoli i ilość exów fizycznych na daną konsolę które w dniu premiery leżeć będą na półce. Nic innego jak jakieś przywiązanie lub tęsknota do znanych marek bo jak widać mijają już lata a nowych ip jak na lekarstwo tak kontynuacji kochanych marek niema i na razie nie będzie jak widać. Ps4 to najgorsza konsola stacjonarna tej firmy z podejściem do klienta wręcz z buta z niezdrową wyższością i buńczucznością. 

 

moim zdaniem wcale nie jest przesądzone kto wygrał generację. jest jeszcze wystarczająco czasu żeby to wszystko spektakularnie spier...... a sony się zachowuje jakby koniecznie chcieli się przekonać czy to prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wcale nie jest przesądzone kto wygrał generację. jest jeszcze wystarczająco czasu żeby to wszystko spektakularnie spier...... a sony się zachowuje jakby koniecznie chcieli się przekonać czy to prawda :)

No tylko jesli samo sony mówi że nie wie dlaczego ta konsola się tak dobrze sprzedaje to dla mnie własnie ta generacja jest już w zasadzie zaorana przez sony. Cyferki i slogany działają. Sony ma najpotężniejsza konsolę no ma a to że tej różnicy mało co widać jak na dzisiejszy dzień to juz mało się liczy ważne że jest najmocniejsza. To działa jak widać na wyobraźnię. Sam microsoft skoro stara się tam uruchamiać tą mityczna chmurę która to niby ma dodać jej mocy haha samo przez się pokazuje że microsoft musi pluć sobie w brodę że  nie zrobił swojej konsoli choć trochę mocniejszej od sony. Ci się głowią jak tu sprzedać to pudło z xonem a sony wypuszcza slogan "najmocniejsza konsola" i xbox jest w dupie od razu. Niby prymitywny marketing ale na masy to działa. Dla mnie ta generacja jest już skończona i zwycięzcą jest sony co mnie pierwszy raz paradoksalnie nie cieszy. Tylko jakiś krach sony może odwrócić tą tendencję.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe triale co 2 tygodnie? ;)

 

Też o tym pisałem. Ja to nawet mam kilka triali na miesiąc z destiny, więc teraz plus się skończy i koniec płacenia za multi, myślałem że przynajmniej jakieś sensowne gry będą w tym plusie, a co jest? Badziewia, które są po $1 w bundlach na steam. Teraz do tego wyższa cena abonamentu i "wybieranie gier" czyli wybierz gówno, sraczkę albo wymiociny. Faktycznie. Teraz oczywiście sony pewnie powie " no ale macie wybór gry w PS + o co wam chodzi?! "

 

#4ThePlayers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu ruskim tez podnieśli plusa, bo rubel był bardzo slaby. Pamiętajcie to jest biznes nie instytucja charytatywna. :)

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu ruskim tez podnieśli plusa, bo rubel był bardzo slaby. Pamiętajcie to jest biznes nie instytucja charytatywna. :)

 

Thank you Captian Obvious. 

 

Pamietasz co mowil Yoshida o platnym online przed premiera PS4? 

 

Czytales PR gadke od Sony ktora wkleilem strone czy 2 temu? 

 

To oczywiste ze chca zarabiac, to oczywiste ze moga sobie ceny ustalic jakie im sie podoba i kasowac nawet 100eur za rocznego plusa. 

 

Niemniej pozostaje kwestia, tego ze w tym wypadku mamy doczynienia z niespelniona obietnica (tak tak wiem wiem obiecanki macanki a glupiemu radosc) czyli ze aby zachowac dobra jakosc uslug sieciowych wprowadzaja oplaty. Z tego co widze czytam, rozmawiam jest calkiem spora grupa uzytkownikow PS4 ktora z uslug nie jest zadowolona wiec naturalnym jest ze decyzja Sony nie spotyka sie zywiolowym optymizmem. Gdyby nagle magicznie poprawili kazdy aspekt sieciowy i obwiescili to swiatu a potem wprowadzili podwyzke ludzie mogli by to choc troche zracjonalizowac. 

 

sytuacja analogiczna do tego co zrobili chlopaki ze Slightly Mad Studios krotko po premierze pCARS oglaszajac zbiorke z dosc wysrubowanym celem na kontynuacje gdzie pierwsza czesc wymaga paczowania. To tez nie spotkalo sie z przyklaskiem. 

 

Absolutnie nie odbieram firmie prawa do zarobku i do wolnosci w ustalaniu cen za swoje produkty czy uslugi. Niemniej dobrze by bylo zeby firmy troche patrzyly tez na poziom zadowolenia klientow a nie tylko slupki ze sprzedazy. Bo jedno drugiemu sie nie rowna. 

 

Sledze ten i inne tematy i jak juz pisalem - mnie bardziej podchodza exy od sony i te wydane i te zapowiedziane taki ze mnie dziwak, wiec najpewniej kupie PS4 - przynajmniej teraz wiem w co sie pakuje, wiem ze Sony moze mnie nie raz zawiesc... trudno, bede najwyzej grac mniej i staranniej dobierac gry. 

Ale jesli cos nie bedzie mi sie podobac zastrzegam sobie prawo aby o tym mowic, podobnie jak cos bedzie mi sie podobac z pewnoscia sie wypowiem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niemniej pozostaje kwestia, tego ze w tym wypadku mamy doczynienia z niespelniona obietnica (tak tak wiem wiem obiecanki macanki a glupiemu radosc) czyli ze aby zachowac dobra jakosc uslug sieciowych wprowadzaja oplaty. Z tego co widze czytam, rozmawiam jest calkiem spora grupa uzytkownikow PS4 ktora z uslug nie jest zadowolona wiec naturalnym jest ze decyzja Sony nie spotyka sie zywiolowym optymizmem. Gdyby nagle magicznie poprawili kazdy aspekt sieciowy i obwiescili to swiatu a potem wprowadzili podwyzke ludzie mogli by to choc troche zracjonalizowac.

Sony wprowadziło płatne mutli w celu poprawy infrastruktury, ale nie napisało w którym roku poprawi, wiec  gdzie złamali swoja obietnice?Chyba, ze coś mnie ominęło geniuszu, to mi napisz.

 

Niemniej dobrze by bylo zeby firmy troche patrzyly tez na poziom zadowolenia klientow a nie tylko slupki ze sprzedazy. Bo jedno drugiemu sie nie rowna.

 

Zastosuj się do tego o czym zawsze pisałeś, czyli nie podoba się, to nie kupuj usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Niemniej dobrze by bylo zeby firmy troche patrzyly tez na poziom zadowolenia klientow a nie tylko slupki ze sprzedazy. Bo jedno drugiemu sie nie rowna. 

A po cholerę badać stopień zadowolenia klientów i wydawać pieniądze na to w sytuacji gdy słupki sprzedaży tak drastycznie przewyższają słupki konkurencji...słupki spadną wtedy usiądą i pomyślą, na razie na to nie ma co liczyć. Po za tym myślę, że mimo wszystko PS4 ma bardzo dużą rzeszę zadowolonych użytkowników, którzy są mniej wymagający od ludzi wypowiadających się chociażby na tym forum.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wprowadziło płatne mutli w celu poprawy infrastruktury, ale nie napisało w którym roku poprawi, wiec  gdzie złamali swoja obietnice?Chyba, ze coś mnie ominęło geniuszu, to mi napisz.

 

Zastosuj się do tego o czym zawsze pisałeś, czyli nie podoba się, to nie kupuj usługi.

 

Nie masz nic o poprawie a o oplacie zeby dalej oferowac dobra usluge. To czy ona byla dobra czy tylko akceptowalna to inna sprawa. 

 

 

"Considering the cost, to try to keep such a service free and consequently lower the quality would be absurd. We decided that if that's the case, then it would be better to receive proper payment and continue to offer a good service."

 

Wyrywasz z kontekstu - zgadza sie pisalem tak, do ludzi z ktorymi zwyczajnie nie dalo sie dyskutowac bo jak dyskutowac argumentem ze cos jest gownem? Jestem swiadomy tego ze mam wybor, placic - nie placic. Niemniej nie odbiera mi to prawa do posiadania opinii nt podwyzki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dodali języki w SEN tylko w żadnej grze nie ma Polskiego :) ale tam gdzie ruski (rosyjski) to jest i PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dodali języki w SEN tylko w żadnej grze nie ma Polskiego :) ale tam gdzie ruski (rosyjski) to jest i PL :biggrin:

Są widoczne tylko przy wybranych grach (nie wiem czy sukcesywnie są dodawane do starszych tytułów czy tylko w nowych).

Czasem polskie napisy są pomimo że język polski nie jest wymieniony jak na przykład Podróż gdzie nawet nazwa jest po polsku a języka polskiego oficjalnie nie ma ;)

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/podr%c3%b3%c5%bc/cid=EP9000-CUSA00470_00-JOURNEYPS4061115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego. może ktoś nie ma ochoty płacić z góry za rok usługi która jest gówniana niemal pod każdym względem? krótsze opcje podrożeją, roczne zostawili, jak już nakupicie tych rocznych "bo są tańsze" to i je podniosą. jestem się w stanie założyć że w ciągu roku i roczny plus podrożeje.

 

 jak nie ma ochoty kupić od razu na rok, to tej osoby problem: upiera się na kupowaniu na 3msc? niech płaci drożej, takie życie. Sony nie jest akcją charytatywną żeby dopłacać do interesu. Jak dla mnie wymyślacie sobie problemy żeby ponarzekać bo przecież Polacy to lubią :biggrin:

 

Jedyne na co można narzekać w ramach PSN to lipna prędkość pobierania bo online u mnie od początku działa ok ... ale przecież PS+ jest właśnie opłatą za dostęp do online a nie do pobierania z PSN więc Sony inwestuje tylko w to za co bierze kasę :biggrin: Od grudniowych ataków nie pamiętam dłuższych downów PSN więc coś tam sony zrobiło...

Wszyscy tu wychwalają coraz częściej MS... zapominając jaka to firma jest gdy tylko nie ma problemów na jakimś obszarze rynków... Kilka przykładów z ostatnich dni, po części związanych z x1 bo Windows 10 ma trafić na x1: http://www.dobreprogramy.pl/Licencyjna-batalia-Microsoftu-zablokowani-zostana-nie-tylko-piraci,News,65482.html   MS taki dobry  :biggrin:

Czasami, w celu korzystania z naszych usług, konieczna będzie aktualizacja oprogramowania. Możemy automatycznie sprawdzać twoją wersję oprogramowania i pobierać aktualizacje lub zmiany w konfiguracji. Łącznie z tymi, które uniemożliwią dostęp do usług, w związku z graniem w nieoryginalne gry lub używaniem nieautoryzowanych urządzeń peryferyjnych. ❝

W praktyce oznacza to, że nie tylko gracze mający w umiarkowanym poszanowaniu prawa autorskie są zagrożeni uniemożliwieniem dostępu do usług Microsoftu. Dotyczyć to może także osób, które legalnie nabyły na przykład nieoryginalny kontroler do Xboksa. Regulamin zakłada bowiem, że to wystarczający powód, aby użytkownik stracił dostęp do Xbox Live.

 

 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Singularity - skoncz wasc.

 

To ze u Ciebie PSN i online dziala to super ciesze sie razem z Toba, ale czy ty patrzyc tylko na swoj zadek? mnie dziala to wystarczy? mnie dziala to zaczy ze wszyskim dziala i problemy sa urojone?

No wiec nie, problemy czesci ludzi sa realne i maja prawo wyrazic opinie tak jak ty swoja.

 

Drugie - nie zachowuj sie jak troll bo pisanie w tym watku o MS i pokazywanie ze Sony moze nie jest super ale MS gorszy zakrawa w mojej subiektywnej opinii na WARNa.

Masz tematy o xboxie i o PC skoro sa takie tematy to mysle ze tych ktorzy je czytaja duzo bardziej interesuje co MS wymyslil w sprawie aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczen antypirackich czy tez kiedy ktos moze stacic dostep do Live, nizli czytelnikow tego watku. (bo same w sobie te informacje sa dosc ciekawe)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj się do tego o czym zawsze pisałeś, czyli nie podoba się, to nie kupuj usługi.

Rzeczywiście fajny wybór - grać multi, albo nie grać. To może w ogóle nie kupować konsoli?

Dla Maga jeszcze jako taki jest, bo ma tylko ps3, ale ogólnie argument słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje ps+ bo gierki słabe i nie gram online, zrobiłem wyjątek dla Rocket League ale i to mi się przejadlo. Następny kupię kiedy znowu będzie jakaś fajna gierka ( pewnie za pół roku-rok. Co do jakości mi wszystko działa ale nie mam potrzeby płacić za coś czego nie używam. Największą ujnia jaka zrobiły oba obozy było wprowadzenie opłaty za multi, z samej zasady to przykre.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej były online passy.

Juz na poczatku tej generacji mówili ze nie będą tak zarabiać na konsolach a na usługach z nią związanych (abonamenty, gry etc), tak i czynią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Singularity 

Drugie 

 

nie bronię nikomu wyrażać opinii ;)  

 

AD2: no tak bo pokazanie tu prawdy o wychwalanej konkurencji rzekomo mającego wszystko gdzieś Sony jest niedopuszczalne :D 

--------------------------

 

 kończąc ten bez produktywny wątek...

 

 W FW 3.0 Pojawi się też zakładka Społeczność w której będziemy mogli szukać znajomych po wspólnych grach czy zainteresowaniach. Będziemy mogli tworzyć własne społeczności i prowadzić w nich dyskusje

 

Jak generalnie jestem na nie jeśli chodzi o wprowadzanie na siłę wszędzie różnych social funkcji tak własne społeczności z grupami dyskusyjnymi mogą być fajnym pomysłem pozwalającym z czasem przejść z przeróżnych for, grup facebookowych itd. na jedno miejsce...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×