Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie zastanawiam, czy te rozne problemy i ich brak (jak u mnie), moze byc spowodowany tym ze sa 3 wersje gry. Cyfrowa, pudelkowa i cyfrowa z ps3->ps4. Moze te wersje sie czyms roznia i moze oni nie sa w stanie tego ogarnac. Bo tak jak mowilem, o problemach z BFem ja sie dowiaduje nie z gry, a z forum, czytajac Wasze posty. Ludzie z ktorymi gram tez nie zglaszaja zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też wersję pudełkową w multi nie mam żadnych problemów tylko raz wywaliło mi do menu konsoli było to pierwsze uruchomienie gry. Teraz nie mam problemów nie wywala, nie zawiesza gry.

Tylko w singlu kasuje stan zapisu gry co mnie irytuje. Może za 3 miechy kupie premium bo teraz nie ma sensu i dopiero wtedy przymierze się do przejścia gry na singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego meczu na Blokadzie (podbój) nie jestem w stanie ukończyć od  tygodnia. Za każdem razem menu ;) Reszta bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze do menu wywala, mi wczesniej na ps3 konsola sie wieszala i tylko reset pomagal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma pudełkową na ps4 i ma te wszystkie wymieniane błędy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję pudełkową PS4. Przed patchem oraz po wywala do menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że chyba coś z broniami albo serwerami spieprzyli.. bo gram MTAR'em a od momentu zainstalowania patcha gra mi się nią tak fatalnie, że zaryzykuje stwierdzenie iż w ogóle mi nie idzie.. 4 razy zmieniałem serwer i na każdym to samo ma 10 kolesi zabijam zamiast 8-9 jak wcześniej to teraz góra 2 czasem 3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może stwierdzić jedną rzecz ea i dice dało dupy z bf4 za szybko wydali i teraz mają problem bo muszą łatać grę. Jedno jest dobre że dice rzucił się do pracy. Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega pierwszy raz ma styczność z produktem od dice i ea. Muszę Cię zmartwić, ale z doświadczenia wiem że jak się dice zabiera do roboty nad poprawkami to jest tylko gorzej. Bf3 mimo kilku patchy był grywalny dopiero po ponad roku. Każdy nowy patch więcej psuł niż naprawiał.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o tym żeby zwiększyli liczbę tiketów na szturmie? 75 to stanowczo za mało przy 32 graczach. 3 minuty i po zabawie. Wczytywanie mapy trwa nieraz dłużej niż sama gra. Powinno być przynajmniej 100-110 tiketów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega pierwszy raz ma styczność z produktem od dice i ea. Muszę Cię zmartwić, ale z doświadczenia wiem że jak się dice zabiera do roboty nad poprawkami to jest tylko gorzej. Bf3 mimo kilku patchy był grywalny dopiero po ponad roku. Każdy nowy patch więcej psuł niż naprawiał.

Na next genach BF4,od razu powinno być petardą a nie dopiero po kilku miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega pierwszy raz ma styczność z produktem od dice i ea. Muszę Cię zmartwić, ale z doświadczenia wiem że jak się dice zabiera do roboty nad poprawkami to jest tylko gorzej. Bf3 mimo kilku patchy był grywalny dopiero po ponad roku. Każdy nowy patch więcej psuł niż naprawiał.

 

Jest chyba jeszcze inny problem. Interpretacja slowa grywalny. Bo np dla mnie BF3 byl grywalny od dnia premiery, i nic nie przeszkadzalo mi na tyle zeby w niego nie grac. Ani input lag, ani zwiechy ani inne pierdoly. Dlatego raczej ograniczylbym stosowanie slowa niegrywalny, bo to kwestia indywidualnej oceny i podejscia. Wielu ludzi zniecheca sie do zakupu gry czytajac forum, jaka to ona jest niegrywalna, a tak wcale nie jest. Tak jak mowilem, jednemu przeszkada input lag, innemu zwiecha, a jeszcze innemu pad swiecacy na niebiesko. Sa tez tacy ludzie jak ja, ktorym nic nie przeszkadza ;) Moze takich jest wiecej... po co ich zniechecac. To tylko gra, a nie zyciowa misja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że to tylko gra. niestety mocno niedopracowana. mimo to że sam przy niej przesiedziałem sporo czasu wiem że takie problemy jak voice chat, zanikający dźwięk , zwiechy , aim lagi mogą naprawdę zniechęcić od grania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie przeszkadza to, że gra kraszuje, sprzet sie zawiesza, a celować się nie da to znaczy, że ma coś z głową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos z celowaniem problemow nie bylo nigdy, a ze ktos nie umie..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to też pojęcie względne, ja po ogarnięciu map robię staty k/d na luzie 2.0 czy 3.0 i uważam że celować umiem , a jak znam życie , Entliczek powie że mimo że robi staty po 4.0 powie że celować nie umie . ogólnie będzie strzelał kokietkę że grać nie umie ;)

@down

Siemson,odpal bc2 jeśli się go nie pozbyłeś ,a zobaczysz ilu polaków dogina w weekend :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ani Okonia ani Entliczqa nie podejrzewałbym o brak umiejętności celowania ;).

Dla mnie BF3 był "ciężki" w odbiorze przez błędy, brak voipa na początku, bugi, glitche itd., ale mimo tego grałem. Grałem i narzekałem. Coś ciągnęło do konsoli, po 10 utraconych połączeniach albo zawieszkach konsoli dalej odpalałem 3-ójkę. Gra dopiero po roku patchów stała się dopracowana a do tego momentu miałem przegrane z 800 h.

Grając teraz w BF4 nie czuję tego samego. Po jednym crashu przerzucam się na coś innego albo odpalam kampanię, bo nie czuję ani radości z grania w taki crap ani nic mnie nie ciągnie (wbrew logice) do tego tytułu.
Chyba niektórzy mieli podobnie z przejściem z BC2 na BF3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że chyba coś z broniami albo serwerami spieprzyli.. bo gram MTAR'em a od momentu zainstalowania patcha gra mi się nią tak fatalnie, że zaryzykuje stwierdzenie iż w ogóle mi nie idzie.. 4 razy zmieniałem serwer i na każdym to samo ma 10 kolesi zabijam zamiast 8-9 jak wcześniej to teraz góra 2 czasem 3..

to chyba nie bronie wczoraj graliśmy z chłopakami i doszliśmy do wniosku, że to jednak lagi.... kompletnie nic nie wchodziło aby kogoś zabić 20-30 strzałów gdy wcześniej padali na momencie max 10kulek z magazynka ubywało(czyli wchodziły normalnie 4-5 na killa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje, ze brak magnesu w BF4 jest spowodowany nie tym ze gra ma bledy, a poprostu niewiele sie rozni od poprzednich. A ile lat mozna grac w to samo. Gra jest bardzo dobra, ale czasy BC2 nie wroca nigdy. Tamta gra to byl prawdziwy magnes.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dział o ps4 , więc na pewno się różni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam normalnie komunikacja głosowa w tej słuchawce od pleja? Trochę już gram, a nikt nic nie gada :D To ja znowu czegoś nie włączyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam normalnie komunikacja głosowa w tej słuchawce od pleja? Trochę już gram, a nikt nic nie gada :biggrin: To ja znowu czegoś nie włączyłem?

zobacz w opcjach BF4 czy VOIP nie wyłączyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega pierwszy raz ma styczność z produktem od dice i ea. Muszę Cię zmartwić, ale z doświadczenia wiem że jak się dice zabiera do roboty nad poprawkami to jest tylko gorzej. Bf3 mimo kilku patchy był grywalny dopiero po ponad roku. Każdy nowy patch więcej psuł niż naprawiał.

Jeżeli chodzi o styczność z grami to poszalałeś nie źle po bandzie :) styczność mam większą niż nie jedna osoba na tym forum patrząc po wieku :).

Jeżeli chodzi o bf 3 na ps3 poza input lagiem nic mi nie przeszkadzało tak jak w bf4 (oczywiście nie patrząc na betę bf3 która dawała po dupie).

Nie przypomina sobie żeby bf3 skasował mi savey, wywalił z gry czy zawiesił konsole podobnie na pc jak grałem. 

 

Zwróci uwagę że BF4 na ps4 powinien być dopracowany a wyszedł chłap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jesteś urodzonym farciarzem , bo tyle placków ile zrobiło dice przy tak naprawdę fajnej grze jaką było bf3 , to dawno nie widziałem. opisałem co niektóre wyżej , a jak masz trochę więcej cierpliwości to przeczytaj dział o bf3. poznasz problemy jakie być może tobie nie przeszkadzały albo ich nie zauważałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×