Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam do tego co napisal Shemaforash ze zawsze mozesz poczekac na GOTY.

Gry nie sa produktem pierwszej potrzeby - serio.

A ja prywatnie jesli  cos mi sie nie podoba to kupuje gre pozniej (bo na brak gier i tak nie narzekam) lub  z rynku wtornego.

 

Jest jeszcze taka mozliwosc ze zrobia z tego jakis samodzielny dodatnek i rzuca to do plusa :P

Tak tez i zrobię - sa pewne rzeczy co mozna przymknąć oko a pewnie nie

Indywidualna sprawa - jedni nie dają sie dym..ć a inni uważają ze nie są:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez i zrobię - sa pewne rzeczy co mozna przymknąć oko a pewnie nie

Indywidualna sprawa - jedni nie dają sie dym..ć a inni uważają ze nie są :)

 

Pamietaj o jednej rzeczy - to na co i jak kto wydaje swoje pieniadze to jego prywatna sprawa.

 

Zgodziles sie ze mna co to faktu ze sa alternatywy i mysle ze na tym mozemy  poprzestac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy uważają się za absolut wiedzy na temat gier i opłacalności ich kupna. Masakra. Panowie...kupno jakiejkolwiek gry to sprawa totalnie indywidualna. Są ludzie którzy kupują dodatki do PinBala i co z tego?

Ja kupuję Uncharted 4 Deluxe i Collection bo mi się podobają i nikomu nic do tego. Tak samo jak ja nie miałbym śmiałości by komuś mówić co jest dobre, a co złe i próbować decydować za niego. Niech niektórzy się ogarną bo to już się robi żałośnie słabe. Dla mnie The Last Of Us to najlepsza gra w jaką grałem w życiu, a inni wyłączyli ją po pierwszym chapterze i sprzedali. No i co z tego? Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście niech kazdy robi jak uważa-nie neguje tego w najmniejszym stopniu

Jego pieniądze jego decyzja

Ale gracze jako konsumenci sa obserwowani jak wszystko i teraz ND wycina 3 epizody z fabuły, bedzie przyzwolenie i akceptacja, następny produkt poszatkowany zostanie w połowie, finał bedzie jak przy hitmanie- po chapterze co jakis czas

To nie jest off top bo dotyczy gry UD4 w ważnej kwestii - jak gra singlowa bedzie odbierana przez tych co zapłacili mniej a tych co więcej mimo ze ci mniej płaca jak za produkt który powinien byc kompletny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając ND to akurat o nich można być spokojnym i wiem, że nie odwalą jakiegoś syfu. DLC to The Last Of Us mimo iż krótkie to było rewelacyjne i nie wiem czy czegoś podobnego nie będzie z U4. Zresztą nieważne. Gra to must have. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można nie lubić DLC ale... trudno odmówić Naughty Dog tego, że ich DLC to jest DLC a nie zapchaj dziura za dziesiątki $. Ja Left Behind do TLOU wspominam na tyle dobrze, że nawet do głowy by mi nie przyszło robienie zarzutów ND o DLC tylko dlatego, że coś wyciekło przed premierą. O wiedźminie 3 też tak stękaliście, że będzie DLC? nie wydaje mi się :D

Logiczne przecież, że DLC musi już być choćby w ogólnej formie skoro ma być dodatkiem do fabuły - trzeba zaplanować gdzie je
umieścić etc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że jest to rąbanie graczy, ale sami jesteśmy temu winni, ponieważ to kupujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że jest to rąbanie graczy, ale sami jesteśmy temu winni, ponieważ to kupujemy.

 

Pamietaj kazdy medal dwie strony. 

 

Jak pisalem jesli nie podoba mi sie cos to nie kupuje gry na premiere, czekam az stanieje, czekam na GOTY czy inna edycje dopasiona. 

 

Druga strona medalu to chec zarobku Wydawcy/Developera - czyli jesli przetarli sciezke i zarobili to zwyczajnie beda schylac sie po ta kase tymbardziej ze ta nie jest trudnym zarobkiem. 

 

To nie tyczy sie ND - to tyczy sie tego jak zmienia sie branza, spojrz na DLC, mikroplatosci i ich ilosci w grach. 

 

To jak my gracze na to reagujemy jest indywidualna kwestia kazdego z nas - jedni kupuja inni nie, jedni nie widza problemu inni go widza. 

Niestety jako jednostki ciezko nam cos zmienic, a ta machina jest zbytnio rozpedzona zeby ja zatrzymac. Owszem mozna probowac ale to musialo by byc globalne poruszenie i kupa mosci gracze - a to jest wysoce nierealne. 

 

W zwiazku z powyzszym zwyczajnie nie zgadzam sie okresleniami takimi jak rabanie, dymanie, pukanie, jazda bez wazeliny innymi takimi w stosunku do DLC mimo iz sam jestem im jako gracz z calego serca przeciwny. 

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc tak mocno zakorzeniły się w świecie gier, że obawiam się, nic nie da się z tym zrobić. I o ile sam jestem im przeciwny to o fabularne dlc do U4 jestem względnie spokojny. Podobnie jak o fabularne rozszerzenia od From software czy Rockstara. Pewnie będzie to jakiś poboczny wątek przedłużający czas spędzony z grą, nie zaś wykrojona zawartość z podstawki jak w pewnej najdroższej grze w historii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry na całym świecie 18 Marca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest niesamowita, dla mnie to Indiana Jones XXI wieku :P 

Trailer świetnie zmontowany, już się nie moge doczekac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie brzmi to tłumaczenie, ale i tak lepsze niż zmierzch albo schyłek ;) ... ale tak czy siak, podtytuły nie powinny być tłumaczone - skoro we wcześniejszych częściach były po ang ... jedno jest pewne, ta gra zatrzęsie branżą :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze części miały angielski podtytuł, natomiast podtytuł trójki był już przetłumaczony na "Oszustwo Drake'a". Tytuły książek się tłumaczy, tytuły fimów się tłumaczy, więc dlaczego gier nie...tym bardziej, że akurat powyższe tłumaczenie jest trafione w 100%. 

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeś Amerykę odkrył.

 

wierz mi ze porownujac Nathana Drakea do Indiego Jonesa nie raz spotykalem sie z na tyle mlodym pokoleniem ktore nie wie kto to Indiana Jones.

 

Dwie pierwsze części miały angielski podtytuł, natomiast podtytuł trójki był już przetłumaczony na "Oszustwo Drake'a". Tytuły książek się tłumaczy, tytuły fimów się tłumaczy, więc dlaczego gier nie...tym bardziej, że akurat powyższe tłumaczenie jest trafione w 100%. 

 

O tlumaczeniach tlumaczyc czy nie tlumaczyc mamy oddzielny watek. Owszem tlumaczy sie ale w wypadku gier jakos dziwne to wyglda szczegolnie ze tlumaczy sie tylko czesc tytulu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nieco z innej beczki. Mianowicie złożyłem pre-order na U4 w PSS, lecz nie otrzymałem motywu z gry. Jak go pozyskać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, dla mnie jest sztuczny niczym ręka Big Boss'a w MGS i jest lata świetlne za oryginalną ścieżką.

 

Polecam sobie zerknąć na gamersyde, pojawiły się filmiki w super jakości z U1 i U2. Dwójka w szczególności robi wielkie wrażenie, wiele gier next genowych chciałoby tak wyglądać.

 

http://www.gamersyde.com/news_videos_uncharted_collection-17149_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko to wygląda tylko żeby nie przesadzili z tabunami przeciwników i strzelaniem zza murka .

A tak to fajna filmowa przygoda dubb pl bardzo sympatyczna giera choć ciśnienia nie mam bo to jednak tylko unczarted .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×