Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Te cioty specjalnie na to grają, masakra

 

Większość tu leci po trupach w tej grze jest tyle rzeczy nie dopracowanych, że dzieci mają z czego korzystać , taktyki sryki, rajdy, karne, itd. itp.... :\\ , a wszystko rozchodzi się o pieprzone tempo , które pięknie nam patchem podkręcili.

 

Jak miałem zapał po premierze do tej gry, bo walki było bardzo dużo, na całej szerokości boiska, tak po patchu, chęci opadły, owszem pogrywam , jednak już bez szaleństwa i podniety :D

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma, czasami dla rywala 5, czasami dla nas. Co najgorsze moim zdaniem? Niekiedy nawet nic nie robisz, nic nie naciskasz i co? Wapno :biggrin:.

 

Ja nawet miałem chwilę zastanowienia, żeby przy takich frajerskich karnych walić nad poprzeczką, ale potem pomyślałem, że przecież mogę sobie być pan fair play, skoro inni i tak będą takie walić w siatkę, bo przecież ego im nie pozwoli. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cioty specjalnie na to grają, masakra

Cioty to mało powiedziane tez tak miałem (mam).Dziś w meczu o awans do 5ligi kolo cały mecz polował na karnego jakiś kur....poje...genetyczny broniłem jak mogłem wasze wskazówki dużo mi pomogły ale jak ciota gra tak cały mecz to zawsze coś upoluje.A gniotłem go cały mecz posiadanie piłki 65 procent strzałów ze 20 ale w bramce ten czarny i niesamowity Farhmann.Nie upilnowałem 2 wjazdów i baja bongo 5 ligo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet miałem chwilę zastanowienia, żeby przy takich frajerskich karnych walić nad poprzeczką, ale potem pomyślałem, że przecież mogę sobie być pan fair play, skoro inni i tak będą takie walić w siatkę, bo przecież ego im nie pozwoli.

Tez tak chcialem, nie wyszlo :D gosciu widzi, ze karny z dupy to i tak strzela po oknach. No coz poradzic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tu leci po trupach w tej grze jest tyle rzeczy nie dopracowanych, że dzieci mają z czego korzystać , taktyki sryki, rajdy, karne, itd. itp.... :\\ , a wszystko rozchodzi się o pieprzone tempo , które pięknie nam patchem podkręcili.

Jak miałem zapał po premierze do tej gry, bo walki było bardzo dużo, na całej szerokości boiska, tak po patchu, chęci opadły, owszem pogrywam , jednak już bez szaleństwa i podniety :D

Tak się jaralem, że w końcu będzie trzeba zdobywać boisko podaniami a teraz? Sprint w długą i zmiana kierunku w dół i góra na zmianę.. przed patchem szedłem jak przecinak, słabych masakrowalem z lepszymi wygrywalem po zaciętej walce. Teraz to potrafię dostać 3;1 z rajdowcem po 2 karnych z kapelusza. Opis fify16 w kilku zdaniach.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz specjalnie przestrzelilem karnego, bo byl podyktowany tylko za to ze moj kopacz przewrocil sie o wlasne nogi. Glupio mi bylo prowadzic po czyms takim. Ale moj przeciwnik skutecznie wyleczyl mnie z grania fair play po tym jak w drugiej czesci meczu sam mial karnego z dupy i go wykorzystal drac jape przez mikrofon... Zenada :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet miałem chwilę zastanowienia, żeby przy takich frajerskich karnych walić nad poprzeczką, ale potem pomyślałem, że przecież mogę sobie być pan fair play, skoro inni i tak będą takie walić w siatkę, bo przecież ego im nie pozwoli. 

 

Co ty, nawet jak widzą, że karny z powietrza, to szybko powtórki przełączają, by sumienie nie gryzło - a i jeszcze cieszynki robią - debile. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cioty to mało powiedziane tez tak miałem (mam).Dziś w meczu o awans do 5ligi kolo cały mecz polował na karnego jakiś kur....poje...genetyczny broniłem jak mogłem wasze wskazówki dużo mi pomogły ale jak ciota gra tak cały mecz to zawsze coś upoluje.A gniotłem go cały mecz posiadanie piłki 65 procent strzałów ze 20 ale w bramce ten czarny i niesamowity Farhmann.Nie upilnowałem 2 wjazdów i baja bongo 5 ligo.

Sam nie upilnuje wszystkiego, współczuje Wam ale na pocieszenie dodam, że w wysokich ligach tak nie grają. Ja dziś tego w drafcie doswiadczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tu leci po trupach w tej grze jest tyle rzeczy nie dopracowanych, że dzieci mają z czego korzystać , taktyki sryki, rajdy, karne, itd. itp.... :\\ , a wszystko rozchodzi się o pieprzone tempo , które pięknie nam patchem podkręcili.

 

Jak miałem zapał po premierze do tej gry, bo walki było bardzo dużo, na całej szerokości boiska, tak po patchu, chęci opadły, owszem pogrywam , jednak już bez szaleństwa i podniety :biggrin:

 

Ano, pace, pace, pace. Nie wiem jak teraz bronić. To mój największy mankament. 

 

To gratuluję...

A co możesz powiedzieć o Bergkampie? 

 

Na razie ciężkie początki, niby strzela, ale chyba formacja, w której jest jedynym napastnikiem nie jest dla niego. Bergkamp? Nie grałem nim, ale na pewno byłby niesamowity na CAM lub CF w 4-3-3(5). Na pozycji napastnika nie wiem czy bym się zdecydował. W jego cenie są chyba ciekawsze opcje. Chociaż i na CAM prawdę mówiąc jakbym miał wybierać to zdecydowanie postawiłbym na Deco lub Hagiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie upilnuje wszystkiego, współczuje Wam ale na pocieszenie dodam, że w wysokich ligach tak nie grają. Ja dziś tego w drafcie doswiadczylem

No jak nie :D dzis na kolesia z 2 ligi trafilem, robil to i do tego rajdy pacewhore graczami. Na szczescie przykleil 6:1, Lewy 4 gole... Zalamany plakal do mikrofonu :D

Zapamietajcie sobie: ludzie zawsze zrobia wszystko, byle tylko wygrac mecz. Bo nagrody sa dobre za wygranie lig.

Aha i jeszcze jedno - sprawdzcie sobie Seba Rode :D pisalem chyba o nim wczesniej, ale bestia okrutna za 400(?) coinsow.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie :D dzis na kolesia z 2 ligi trafilem, robil to i do tego rajdy pacewhore graczami. Na szczescie przykleil 6:1, Lewy 4 gole... Zalamany plakal do mikrofonu :D

Zapamietajcie sobie: ludzie zawsze zrobia wszystko, byle tylko wygrac mecz. Bo nagrody sa dobre za wygranie lig.

Aha i jeszcze jedno - sprawdzcie sobie Seba Rode :D pisalem chyba o nim wczesniej, ale bestia okrutna za 400(?) coinsow.

Pisze z moich obserwacji po 200+ meczach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze z moich obserwacji po 200+ meczach :)

No ja wiem, rodzynki sie zdarzaja wszedzie. Ale coraz wiecej osob gra na pace/zig zag dribbling... Dzis nawet typa trafilem, co 90 minut skrzydlo - wrzutka :D az podlaczylem mikrofon i mu mowie: "this ain't fifa 14 dude"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12:00:07 i już pierwszy DB na rynku - 1 780 000. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, rodzynki sie zdarzaja wszedzie. Ale coraz wiecej osob gra na pace/zig zag dribbling... Dzis nawet typa trafilem, co 90 minut skrzydlo - wrzutka :D az podlaczylem mikrofon i mu mowie: "this ain't fifa 14 dude"...

Może powinienem napisać tak : dickheady są wszędzie, w wyższych ligach jest ich mniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zig zag drybling doprowadza mnie do szewskiej pasji! Już naciskam l2 i staje na drodze biegu. Nie fauluje ale też nie zawsze uda się odebrać. No ale lepsze rozbicie akcji pod swoją bramą niż jej stratą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaba w drużynie, dwa mecze i gol :D dobrze wróży - ale jak on znalazł się pod bramka rywala to nie wiem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dales za niego ? :)

Moze znow bd trzeba przerzucic sie na 4231 i mieć dwoch przeciwników na tych idiotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaba w drużynie, dwa mecze i gol :D dobrze wróży - ale jak on znalazł się pod bramka rywala to nie wiem :D

On ogolnie ma dobre uderzenie z dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dales za niego ? :)

Moze znow bd trzeba przerzucic sie na 4231 i mieć dwoch przeciwników na tych idiotow

100 kilka k :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaba w drużynie, dwa mecze i gol :biggrin: dobrze wróży - ale jak on znalazł się pod bramka rywala to nie wiem :biggrin:

Kolejny mój cel po Lewym i Lahm-ie,myślę,że do tots da się dozbierać :biggrin:,jeszcze jakieś 100-150k :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mój cel po Lewym i Lahm-ie,myślę,że do tots da się dozbierać :biggrin:,jeszcze jakieś 100-150k :P  :P

Ceny będą spadać, spokojnie, ją też kupie Lahma bo Gustavo ma momenty , że mnie drażni. Nie wiem co z Lewym bo Müllera mógłbym cofnąć na CAM, ale tam tak dobrze gra Boateng, że szkoda eksperymentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mój cel po Lewym i Lahm-ie,myślę,że do tots da się dozbierać :biggrin:,jeszcze jakieś 100-150k :P  :P

Kup najpierw Vidala przed Lahmem ;) mowie Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Vidal jest zajebisty :)

A jakiego CAMa polecacie do Bundes? W formacji 4231 v2?

Muller moze?

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×