Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dam rade dzis. Teraz jade odebrac tort dla mlodego i za 2h musze odebrac juniora z treningu, jak sie ogarne to po polnocy, ale moze nie padne. Jak Herrera za 1.5k to spokojnie zarobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wygrywają? Tryb FUT to tryb w którym nie ma znaczenia jaki skład posiadasz. Czy masz skład za 10mln, czy za 10k, jak niewidzialna ręka EA uzna że masz przegrać to i tak przegrasz :) Momentum było, jest i bedzie. Co ciekawe, w tej edycji nawet w zwykłe sezony online zostały zaimplementowane skrypty odpowiedzialne za tzw. momentum.

 

Poza tym pisząc per oszust wpisujesz się w obraz polaka, który zawiści sąsiadowi lepszego samochodu i jego posiadanie tłumaczy sobie tylko tym, że "na pewno dorobił się tego na przekrętach". A może po prostu jest od Ciebie mądrzejszy, posiada większą wiedzę i odrobinę sprytu, którego Tobie brak?

 

Póki co widzę tylko syndrom buraka piszącego Polak z małej litery. Luzuj pampersa.

 

 

 

 

Stary i Tadek: ja też Herrerów wczoraj nakupowałem i coś nie widzę szans na zarobek :/

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy mają także dobrze odwzorowane zachowania w różnych sytuacjach. ;)

A ja dziś kupiłem:

 

2lkcwte.jpg

 

Henrik podobno niezła karta. 

Za grube dla mnie "pieniądze". Imo dobrze wybrałeś. Ta edycja lubi silnych i technicznych. Ja się "ślinię" na... jak kupię napiszę :P Legendy są fajne, bo dają się ładnie zgrywać w mocno abstrakcyjnych składach. Teraz czas na CAM :P

Nie obrażajcie się chłopaki, że sobie pozwalamy na dyskusje o legendach, ale gra legendami jest jak wspomnienie pierwszego... wiecie czego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadasz bzdury grajac sezony online w 50 mecach ani razu nie przegralem przez skrypty...Wracajac do fut kupilem kruse za 350:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta hero wyglada epicko na papierze, 150k za plajera to dla mnie meega duzo ale kusi kusi zwlaszcza przerobienie go na skrzydlowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co widzę tylko syndrom buraka piszącego Polak z małej litery. Luzuj pampersa.

 

 

 

 

Stary i Tadek: ja też Herrerów wczoraj nakupowałem i coś nie widzę szans na zarobek :/

 

Przepraszam, zwykła literówka. Buraki sprzedają w warzywnym :) Luzuj pampersa.

gadasz bzdury grajac sezony online w 50 mecach ani razu nie przegralem przez skrypty...Wracajac do fut kupilem kruse za 350:)

 

Ja rozegrałem ponad 150 spotkań i doświadczyłem tego w wielu meczach. Najbardziej utkwił mi w pamięci mecz z osobą która miała statystyki 68-0-0 i przegrała ze mną, po bramce z dupy. On ponad 20 strzałów, w tym pudło na pustą bramkę z linii bramkowej... piłka odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do bramki! :)

 

 

Poza tym nie mam do nikogo żalu, świadomie stosowałem autoclicker.  Piszę to tylko informacyjnie dla tych którzy korzystają z różnych "dodatków", jak już chcą to robić to niech to robią na innym koncie niż podstawowe. A wiem że jest tutaj wiele takich osób, tylko się nie ujawniają w obawie przed innymi, którzy z zawiści wbiliby im nóż w plecy :)

 

 

Poniżej zbanowane konto - 93 poziom :)

 

v199cg.jpg

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś powiększenie listy transferów w fut? Mam obecnie 70 miejsc i chciałbym powiększyć o 30 lecz brakuje mi sporo poziomów..

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś powiększenie listy transferów w fut? Mam obecnie 70 miejsc i chciałbym powiększyć o 30 lecz brakuje mi sporo poziomów..

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Daj mi PSN, to wysle zaproszenie do znajomych i jutro wysle rozszerzenie listy. Dzis nie dam rady zrobic a mi zaproszenia ani wiadomosci nie wyslesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprzedaję wszystko wartościowe co mam i będą grał bieda-składami. Ceny do świąt, już nie mówiąc o TOTY będą śmieszne jak tak dalej pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napierda****ie się. Wszyscy stoimy po tej samej stronie barykady. Frustracja usera jest wpisana w FUT. Powinniśmy być dla siebie grupą wsparcia. Ten tryb uzależnia  :biggrin:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprzedaję wszystko wartościowe co mam i będą grał bieda-składami. Ceny do świąt, już nie mówiąc o TOTY będą śmieszne jak tak dalej pójdzie.

Ja mam dodatkowo wrażenie, ze CR który ostatnio występuje na ST przełamie sie... Ja jeszcze poczekam. Może ludzie zaczną masowa kupować Coinsy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała nadzieja w spadku cen coins i ich kupujących :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napierda****ie się. Wszyscy stoimy po tej samej stronie barykady. Frustracja usera jest wpisana w FUT. Powinniśmy być dla siebie grupą wsparcia. Ten tryb uzależnia  :biggrin:

Uzależnia to mało powiedziane to jest jak twardy narkotyk. Najpierw leczyłem się z paczek teraz doszedł pierwszy dzień poważnego handlu też się zacznę leczyć, bo dupa mudzina blada.Fut mi się śni gadam o tym cały czas nawet sam do siebie. Przez co złamałem kulosa przez futa pad rozjeb......Przez futa wczorajsza noc bez snu przez futa.Tak na marginesie piękne słowa Wszyscy stoimy po tej samej stronie barykady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czaje sie nakrychowiaka kiedy ceny pojda w dol na niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz na fioletowym utopilem, filtrowalem go i latal za bin 150k no to spoko, zagralem jeden mecz i po nim znow wbijam w liste transferowa i wylicytowalem goscia za 132k, mowie sobie super - 18k profitu. Zmieniam filtry a tu bin 120k... 12k w plecy w 15 fifowych minut. Wspaniale. Handlarz doskonaly :D

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bpl

tylko Martial vs martinez i gustav+ferdek vs busi + koka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtopilem na Wijnaldiumie, kupilem po 2,5 k każdego sztuk 30, opłaca się handlować ifami, Krychowiaka IF kupiłem za 31k 3 sztuki a myślę że z kilka k zyskam na nich, a wcześniej na IF Insigne wycialem z 20k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PS4 ale na XO IFY nie dość, że nie drożeją, to jeszcze spadają... Po 2-3 tygodniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PS4 ale na XO IFY nie dość, że nie drożeją, to jeszcze spadają... Po 2-3 tygodniach.

Gdyby ludzie mieli kasę to takiej sytuacji mogłoby nie byc. Wiesz. Bardzo mało widziałem składów, które zapadły mi w pamięci, chyba tylko dwa :)

W 15 mogli o tym czasie wydać 40zl za 100k, a teraz dupa xd

Z paczek tez dużo nie zarobia xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PS4 ale na XO IFY nie dość, że nie drożeją, to jeszcze spadają... Po 2-3 tygodniach. 

I za uja nikt nie kupuje.... wtopiłem trochę na kilku i już nie wiem czy wyprzedawać na stratach, czy co robić. W ogóle mi handel nie idzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza zmienic strategie transferowa, ale na jaka??? :D

Ja dorabiam na kartach chemistry :)

Nie ma inflacji, nie ma zarobku. I wszystko wskazuje na to, ze CR i Messi bedą latać w rekordowo niskich cenach.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×