Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zabijałem, bo wpada 2 razy więcej Adama :P

Chodziło mi o historię. Czy zadania będą trudniejsze gdy będę zabijał siostry, czy łatwiejsze?

A jak grać, to nie pytałem. Przechodziłem grę, tyle ze na normal, więc wiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o historię. Czy zadania będą trudniejsze gdy będę zabijał siostry, czy łatwiejsze?

Nie, to czy je zabijasz czy ratujesz nie wpływa na trudność zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je cały czas ratowałem bo po:

1:jeest za to trofeum

2:adama jest tyle samo jak bys je zabijał, bo zawsze dostajesz prezent jak uratujesz siostrzyczke w danym chapterze i w tej nagordzie jest adam+ jakies dam gratisy:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja je cały czas ratowałem bo po:

1:jeest za to trofeum

2:adama jest tyle samo jak bys je zabijał, bo zawsze dostajesz prezent jak uratujesz siostrzyczke w danym chapterze i w tej nagordzie jest adam+ jakies dam gratisy:D.

Nie masz tyle samo Adama :P Nagrody dostajesz co 3 dziewczynki. Zabijając je masz 480 Adama, a ratując 240 + 200 od Tannanbaum. Zawsze jesteś 40 do przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do trybu survivor- polecam przez całą grę lecieć z tonikiem zamrażającym, a amunicję zostawiać na big daddych (w sumie na survivor zabiłem ich 5) i na momenty fabularne, w których "trzeba strzelać". Ostatni poziom, przed walką z

Fonatine

to hardkor, ale da się przejść. Podczas walki z ostatnim bosem

najlepiej w pierwszej kolejności walić go z procy, potem jak się pojawią boty- wyłączyć alarm, a gościa walić jeszcze ze strzał. W trzeciej kolejności, jak pojawią się klienci, dokańczamy go z bazooki. Ogólnie ywpada zainwestować wtedy w takie toniki jak- zwiększenie życia i to że apteczki dają więcej życia. Pamiętajcie też o automacie z życiem- pożywiajcie się w nim ile możecie, a na koniec- jak wam zabraknie forsy, rozwalcie go i weźcie z niego dwie apteczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak sobie wybiegnę w przyszłość... wiadomo coś na temat premiery dwójki? słyszałem, że ma się odbyć w tym roku a info o samej grze nie ma praktycznie w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że tak sobie wybiegnę w przyszłość... wiadomo coś na temat premiery dwójki? słyszałem, że ma się odbyć w tym roku a info o samej grze nie ma praktycznie w ogóle

Będzie, będzie już wiadomo że jesień tego roku to data pewna. Akcja gry ma toczyć się w 7 lat później od wydarzeń z części pierwszej. Ech... ja nawet pierwszego Bioshocka nie ukończyłem... Za strachliwy jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat wiem że siedem lat później, tutaj nie byłoby sensu robić prekłela bo cała fabuła (doskonała zresztą) została wytłumaczona.. Czas w jakim gra będzie się rozgrywać i niepewna data wydania to praktycznie jedyne info na temat tej gry. Słyszałem, że ma być coś o porywaniu dziewczynek... nie wiem na prawdę a do premiery już niedaleko jakby nie było, dla mnie jest to tytuł na który czekam bardziej niż całe te kz2 itd... rok wydania tej gry będzie jej rokiem, tego jestem pewien... o ile nie będzie gorsza od jedynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. W sumie to jest to gra na którą czekam w tym roku najbardziej. No może poza GT5 i FFXIII ( o ile wyjdą ). Jeśli wyjdzie, a gra nie będzie odstawać pod żadnym pozorem od jedynki ( fabuła, charakter ) to będzie hit. Must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rankingu psx extreme 50 tytułów najbardziej wyczekiwanych zajmuje drugie miejsce... wyprzedza go tylko heavy rain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsze info na temat Bioshocka 2 ma być dostępne 9 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzykawki to raczej specjalność little sister, ja bym stawiał, że to raczej jakiś wielki harpun :D No ale poczekamy, zobaczymy :)

Przekozacko wygląda ta Big Sister :) I pewnie będzie cholernie ciężka do ubicia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie chodziła po ścianach i sufitach bo zacznę się bać że jestem jasnowidzem :P A tak poważnie to może i wygląda trochę przerażająco ale mimo wszystko Big Daddy zrobił na mnie większe wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieję, że twórcy gry nie zrezygnują z Big Daddy'ego na rzecz Big sister... Bo jednak Big Daddy to już swoista ikona gier :)

A swoją drogą tak mnie te wszystkie newsy o dwójce nakręciły, że po raz kolejny zabieram się za jedynkę :D

Edytowane przez wiadro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić trofeum za przejście gry na poziomie Hard z wyłączonymi Vita Chambers - dostane to trofeum jak wyjdę do menu i ręcznie zapisze grę po przez Save ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sejwów możesz używać, jak to sobie wyobrażałeś? Ze masz przejść grę za jednym podejściem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sejwuje się co poziom:) Dzieki

Cały poziom na jednym życiu? Zawodowiec B) Ja zacząłem na Survivor bez Vita Chamber i ... poziom trudności miażdży wszystko co do tej pory spotkałem. Elite w K2, Superhuman w R2, Crushing w Uncharted, Very Hard w Motorstorm etc. wymiękają. Choć to też kwestia przyzwyczajenia do sterowania. A ja miałem problemy nawet na Normal z Vita Chamber :o więc ewidentnie mi nie podpada.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj na Hard jest ciężko a dopiero jestem w pawilonie medycznym :o Może zacząć zabawę od lżejszego poziomu i porobić w ten sposób Brązowe trofea? A potem jak bym przechodził na Survivor i jak przejdę (chyba cudem) to automatycznie wpadną trofea za przejście na Hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ukończysz na Survivor to trofea z Hard wpadają same, ja tak robiłem :P zacząłem od normal, a potem Survivor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ukończysz na Survivor to trofea z Hard wpadają same, ja tak robiłem :P zacząłem od normal, a potem Survivor.

Tak jak ja :)

Tak strasznie już nie jst, po prostu omijać Big Daddych i do przodu ;) Ja skończyłem Arcadie, 5 poziom. Podoba mi się to, że przy drugim przechodzeniu gry kolejność może być inna. Kolejność poziomów rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja survivor zaczne dopiero dzisiaj, jakos doszedlem do wniosku ze Bioshock jest pierwsza gra ktora zasluzyla u mnie na platyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ja :)

Tak strasznie już nie jst, po prostu omijać Big Daddych i do przodu ;) Ja skończyłem Arcadie, 5 poziom. Podoba mi się to, że przy drugim przechodzeniu gry kolejność może być inna. Kolejność poziomów rzecz jasna.

a ja sie pochwale, że przeszedłem na survivor bez uzycia vita chambers zabijajac wszystkich big daddy;]

oczywiscie tych z siostrzyczkami bo tych bez to sie nie da wszystkich co chwile sie spawnuja.

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×