Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj z 15-20 ostatnich postów, a będziesz oświecony...

 

 

Przeczytałem cały temat :)

 

 

 

No dobra a jakieś inne słuchawki które spełniają moje wymogi tj dźwięk przestrzenny i brak kabla :P

Przeczytaj jeszcze raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jeszcze raz.

 

 

Dobra to teraz tak mam 3 kandydatów :

http://allegro.pl/sluchawki-pulse-wireless-stereo-headset-sony-ps3-i3859188477.html te chyba da się podłączyć tak jak mówi SephiroT wiele od elite się nie różnią

 

http://allegro.pl/creative-tactic3d-rage-wireless-sound-blaster-fv-i3866713119.html spełniają moje wymogi lecz nie wiem czy będą działały 

 

 czy może te 

http://allegro.pl/mad-catz-tritton-ax-pro-true-5-1-pc-white-i3826170162.html lecz ten sam problem, czy będą działały 

 

a może macie jeszcze coś ciekawego :)

Edytowane przez wadzio93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście dobra zabaw z tym szukanie słuchawek, dalej nie wiem co wybrać i czy te sound blastery będą działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sony Pulse Elite i nie myśl, bo nic nie kupisz ;) Lada dzień ma wyjść patch na PS4 i będziesz mógł słuchać na nich 7.1 wireless. Są bardzo ładne i ludzie je chwalą. Mi się tylko jedna rzecz w nich nie podoba-

scph-98077_small_1.jpg

Jak przechodzisz obok sonki to musisz uważać, żeby sobie piszczela albo kolana nie zarysować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co lepsze, rysować piszczele, czy mieć komin w sprzęcie za prawie 2 tyś... ;)

 

BTW, przeczyść fajkę, bo masz tytoń na konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dwunasta w nocy, ten plastik lapie kurz jak nie wiem, poza tym w dziennym swietle tego kompletnie nie widac. ...jak sprzedawalem Sony Pulse to przez 2 godziny probowalem zrobic im zdjecie na Allegro bo sie nie dalo tak zeby nie wychodzily jakies biale syfki ktorych golym okiem nie widac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ostatnio jak chciałem podłączyć kartę muzyczną do ps4 to miałem ten sam problem ale zaradziłem przedłużką, swoją drogą dziwne że inżynierowie sony nie przewidzieli tego problemu 

biore te elity tylko w krakowie chyba nigdzie ich nie dostane i teraz pytanie skąd najtaniej zamówić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a brać ten starszy model czy nowszy chyba nie wiele się różnią od siebie, a pytanie czy jest sens wydawać 200zł więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wiele razy jaka jest roznica miedzy nimi.

Przede wszystkim starego modelu nie podepniesz kablem wiec na dzien dzisiejszy stare wogole nie dzialaja z PS4.

W nowym bateria troche krocej trzyma.

W starym jest wysuwany mikrofon ktory wali strasznie po oczach.

Nowe maja preaset'y ustawien.

Nowe maja wibracje wbudowane (sstem Pulse).

Jezeli chcesz ich uzywac do czegos wiecej niz PS4/PC, to nowe kabelm mini jack podepniesz do telefonu czy innych urzadzen. DOdatkowo USB Dongle ma gniazdo na mini jack wiec dongle wpinasz w jakiekolwiek USB zeby mialo prad, wpinasz kabel z dongle do TV i masz bezprzewodowo TV na sluchawkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są gdzieś przecieki/plotki kiedy ps4 będzie obsługiwało w pełni sony pulse elite. Bo przymierzam się do kupna słuchawek bezprzewodowych bo moje senki hd 102 na kablu to za mało. No chyba,że jest coś wartego uwagi w podobnej cenie. Warunki: 5.1/7.1, bezprzewodowe i w pełni kompatybilne z ps4.Nie znam się na audio ale chciałbym (jeżeli to możliwe),żeby działał dts.

Edytowane przez creatinfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie początek stycznia 2014.

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy nd zeszłą środę a tu nadal nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficialną date znam. Ale chciałbym tą prawdziwą. Myślałem też nad głośnikami z5500 w bd stanie za 700zł od znajomego mogę mieć bądź nad nowymi z506 (ze względu na gwarancję). Ale przy mojej kobiecie to raczej tego nie wykorzystam nawet w 20% tak więc chyba odpada i pozostają słuchawki. Czyli chyba muszę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficialną date znam. Ale chciałbym tą prawdziwą. Myślałem też nad głośnikami z5500 w bd stanie za 700zł od znajomego mogę mieć bądź nad nowymi z506 (ze względu na gwarancję). Ale przy mojej kobiecie to raczej tego nie wykorzystam nawet w 20% tak więc chyba odpada i pozostają słuchawki. Czyli chyba muszę poczekać.

 

Widzisz ja mam ten sam problem, chce kupić jakieś słuchawki 5.1/7.1 i kolega tu wcześniej polecił mi pulse elite ale ja zagłębiając się bardziej w temat doczytałem że bardzo dużo osób ma problemy z pękającymi plastikami a sony mimo gwarancji nie za bardzo chce wymieniać mimo iż jest to wada konstrukcyjna, no i tak szperam w necie jakie słuchawki by kupił bezprzewodowe z symulacją dźwięku przestrzennego no i jak na razie myślę nad logitech tactic3d omega gościu w tym temacie pisał że z ps4 działają bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja mam ten sam problem, chce kupić jakieś słuchawki 5.1/7.1 i kolega tu wcześniej polecił mi pulse elite ale ja zagłębiając się bardziej w temat doczytałem że bardzo dużo osób ma problemy z pękającymi plastikami a sony mimo gwarancji nie za bardzo chce wymieniać mimo iż jest to wada konstrukcyjna, no i tak szperam w necie jakie słuchawki by kupił bezprzewodowe z symulacją dźwięku przestrzennego no i jak na razie myślę nad logitech tactic3d omega gościu w tym temacie pisał że z ps4 działają bez problemu

 

Z tym pękaniem w Elite i reklamacją to chyba zależy na kogo się trafi. Również czytałem o problemach z reklamacją, ale są też tacy którym tą reklamację uwzględnili i dziwią się kiedy słyszą, że innym się nie udało. Poza tym te pęknięcia to nie jest jakiś nagminny problem z tego co wiem, no ale potrafi się coś takiego przydarzyć.

 

Szukając słuchawek wejdź sobie na stronę TurtleBeach. Tam jest ich do wyboru, do koloru, w bardzo dużym przedziale cenowym.

 

Pisząc o Tactic 3D Omega to chyba miałeś na myśli Creative, a nie Logitech ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym pękaniem w Elite i reklamacją to chyba zależy na kogo się trafi. Również czytałem o problemach z reklamacją, ale są też tacy którym tą reklamację uwzględnili i dziwią się kiedy słyszą, że innym się nie udało. Poza tym te pęknięcia to nie jest jakiś nagminny problem z tego co wiem, no ale potrafi się coś takiego przydarzyć.

 

Szukając słuchawek wejdź sobie na stronę TurtleBeach. Tam jest ich do wyboru, do koloru, w bardzo dużym przedziale cenowym.

 

Pisząc o Tactic 3D Omega to chyba miałeś na myśli Creative, a nie Logitech ;)

no tak pomyliłem, oczywiście chodzi o creative

 

a co do sony pulse elite, wydając 500zł na słuchawki nie chce aby sprzęt w takiej cenie był wadliwy a skoro można znaleźć alternatywe dla tych słuchawek i w dodatku tańszą to czemu nie.

 

Słuchawek na rynku jest bardzo dużo tylko nie każde współgrają z ps4, przepatrzyłem już creativa no i z słuchawek do 500 zł to tylko tactic 3d omega

powyżej 500 to recon 3d omega, oba zestawy podobno grają bardzo ładnie i są bezprzewodowe.

 

Turtle beach nie sprawdzałem bo ciężko jest z dostępnością produktów tej firmy na polskim rynku, a podobno jedna z lepszych firm produkujących słuchawki, sony też to zauważyło i postanowiło zacząć z nimi współpracę.

Edytowane przez wadzio93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem podobnie ale stwierdziłem że jeszcze trochę poczekam i wezmę na raty porządny amp i kolumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli szukacie dobrze brzmiącego sprzętu grającego za niewielkie pieniądze to mogę wam polecić kina domowe LG. Sam posiadam taki od półtora roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Zestawy 5.1 zaczynają się już od 1000zł i jak na plastik to brzmią bardzo dobrze. Jak dla mnie to w kategorii cena-jakość nie mają sobie równych.

 

http://www.lg.com/pl/kino-domowe-blu-ray

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG BH4030S na allegro za 730 w mediaexper 799 więce nawet poniżej 1000

może ja też bym zakupił głośniki bo chyba lepsze to od słuchawek( lepszy dźwięk przestrzenny) tylko nie wiem czy nie mam za mały pokój 5m na 2,5 telewizor jest po tej dłuższej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG BH4030S na allegro za 730 w mediaexper 799 więce nawet poniżej 1000

może ja też bym zakupił głośniki bo chyba lepsze to od słuchawek( lepszy dźwięk przestrzenny) tylko nie wiem czy nie mam za mały pokój 5m na 2,5 telewizor jest po tej dłuższej stronie

 

 

O to byłbym spokojny, w ustawieniach kina wybierasz odległość każdego głośnika od miejsca w którym siedzisz i dźwięk rozchodzi się tak jak Ty chcesz ;)

 

Nie wiem jaki masz budżet, ale na Twoim miejscu celowałbym w zestaw, który ma w przednich kolumnach 3 głośniki, nie jeden. Warunkiem jest wspomniany budżet i czy do Twojego pokoju te stojące kolumny będą pasować i czy będziesz miał na nie miejsce. Zawsze też można je zawiesić, demontując dolną część.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojące kolumny odpadają, za mało miejsca

budżet no mógłbym wydać nawet 2k ale nie chce przesadzać bo aż taki sprzęt nie jest mi potrzebny chodzi mi o to że jak gram np w bf4 był ładny dźwięk przestrzenny no i przy oglądaniu filmów więc myślę że tak do 800zł mogę dać 

 

a no i nie potrzebny mi odtwarzacz blu-ray skoro jest w ps4 tak więc może być bez 

Edytowane przez wadzio93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×