Skocz do zawartości
DaraS

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie nie nie nie i jeszcze raz nie panie Kitler.

 

Gry maja smigac w pelnym i ostrym 1080p a nie jakies eksperymentalne nizsze rozdzialki w imie "cinematic".

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie ma co się czarować,te paski są bardzo tanim zagraniem i nie na darmo mamy tutaj taką debatę.

1/3 ekranu jest niewykorzystana ,gra sama w sobie jest jak narazie dobra i zmierza w jeszcze lepszym kierunku ale te paski to osobna sprawa.Żeby ktoś nie pomyślał że nie warto brać gry;)

Tutaj pod względem techniczno-wizualnym należy się duży minus dla twórców.

 

Wiadomo coś o długości gry i fabule. Jezeli tak to proszę się podzielić tymi informacjami i nie być skąpym;D

 

P.S Już chyba z jedną stronę na pięć mamy o tych paskach,20% tematu;P

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chapterow jest ponoc

15

 

Ja obecnie jestem w 10 i na liczniku mam ok. 9-10 godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejna po Mordorze  gra, której brak hypu wyszedł na dobre? Z Waszych wypowiedzi wnioskuje, że pomimo paru niedociągnięć kawał dobrej gry. Sam się chyba skuszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda poziom trudności? Gra jest wymagająca?

 

Ma swoje momenty, jest wyzwanie, ale nie jest jakos specjalnie trudna.

 

@sLk

 

Zgadza sie, kawal swietnego kodu z paroma bolaczkami, jednak wart zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wpis ode mnie o tych paskach. Gracze na PC pobawili się i usunęli te paski. Chyba coś pozmieniali z widocznością.

http://youtu.be/WaG8xplgjic?t=42s

Widać ile obraz zyskuje jakby ich nie było... Po tych zabawach, z paskami jest widoczność jeszcze szersza, ale chodzi o sam fakt, że część ekranu jest zasłonięta. :)

 

2xqlg2.gif

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=134523263&postcount=1369 tutaj też są fotki porównujące obraz. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evilwithin2014-10-160lvqs8.png

 

evilwithin2014-10-160hik08.png

 

To tyle w temacie pasow.

 

Rak branzy, zadne cinematic, gra jest swietna, a ze stalym frameratem, normalna rozdzialka i bez pasow bylaby jeszcze lepsza w odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 4 chapter w niecałe cztery godzinki z lizaniem każdej ściany do kości. Także średnio jeden chapter zajmuje ok 1h. 

Gra jest cudna i bawię się świetnie nie zadręczając się pasami ;). 

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, gra straszniejsza od Dead Space 1-2 ? ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead space nie jest straszny. Ale w porównaniu do ds to tew jest mega straszny. To tak jakbyś porównał strasznosc cukierka karmelowego do siostry z silent hill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dead Space straszne były tylko momenty, w których coś nam znienacka wyskakiwało. W Evil Within mam za sobą cztery chaptery i takich chwil raczej nie ma. Gra przypomina trochę RE4 z domieszką Silent Hill, a w tych grach też nie było większego strachu. Oczywiście jakiś tam dreszczyk jest, ale bez przesady :). Być może w dalszej części gry to się zmieni, na razie ja się nie boję ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest horror, który straszy raczej brakiem amunicji. Już dawno tak nie oszczędzałem każdego naboju. Nastrój grozy jest oczywiście obecny ale wynikający z poważnie zrytych scen i ogólnego gore panującego w każdej scenie. Też uważam, że najbliżej tej grze do RE4, co oczywiście jest wielkim komplementem, bo jak wiemy RE4 był na swój sposób genialny :)

Chapter 6 ukończony. Na dzisiaj wystarczy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i miedzy buty mozna sobie wsadzic te gadki ze niby widac tyle samo :)

 

evilwithin2014-10-160z3kcd.png

 

evilwithin2014-10-160btqev.png

powiem tak dopóki nikt nie wkleił porównawczych screenów to mało mnie obchodziły te pasy ale po tym co wkleiłeś to wygląda to paskudnie. Tragedia z tymi pasami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu zrobili te pasy, producenci coś mówili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili mówili "cinematić experience" czy coś w ten deseń. Przekładając to na polski kłamią jak najęci bo nie potrafią zrobić gry żeby wyglądała i chodziła tak jak ma. To samo będzie w the order i znowu próbują nam wcisnąć ten sam kit z kinowym doświadczeniem a oni po prostu nie potrafią zrobić gry i walą pasami na lewo i prawo. Idąc tym tokiem myślenia to żeby jeszcze lepszy był ten efekt kinowy to niech jeszcze większe te pasy wprowadzają haha śmieszni ludzie tylko ktoś naprawdę naiwny może w takie głupoty ich uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma osobnego tematu o tych legendarnych pasach. Mógłbym w końcu jakieś ciekawe rzeczy o tej grze przeczytać, napisane przez entuzjastów. Niestety się nie da, pasy są najważniejsze. 

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że grę można tylko chwalić i nie jest to element związany z tą produkcją. Też chciałbym poczytać więcej opinii co do samej gry, ale nie widzę ich dużo, więc inna dyskusja nie może się toczyć? Ja ze swojej strony kończę dyskusję o pasach :P bo zostało wszystko powiedziane, udowodnione zdjęciami i filmami. Razem z Tobą czekam na opinie o grze.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma osobnego tematu o tych legendarnych pasach. Mógłbym w końcu jakieś ciekawe rzeczy o tej grze przeczytać, napisane przez entuzjastów. Niestety się nie da, pasy są najważniejsze. 

Z pretensjami o pasach to do bethesdy i ich genialnych programistów. Nie było by tych ohydnych pasów nie było by dyskusji proste jak drut. No chyba ze jeszcze chcesz tu zakazać wyrażania opinii o danej niedogodności w tej akurat grze. Ja tez wyraziłem swoją opinię i tyle ale nie widzę powodu dla którego chce się tu kaganiec zakładać ludziom żeby wyrażali opinie o danej niedogodności. Niech i 10 ludzi jeszcze o tym napisze ja nie mam z tym problemu jesli tak cię boli że ktoś tu o tym wspomina to nie czytać i problem z głowy. Widać na tyle jest to poważne paskudztwo że ludzie się skarżą. Chyba mogą co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak :)

Ja na razie mam za sobą tylko pięć chapterów i się nie liczę. Jedynie co mogę powiedzieć to to, że

ta pani która łaziła na czworakach i którą spaliliśmy, była niesamowicie zaprojektowana. Coś jak z Japan horror ;) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pretensjami o pasach to do bethesdy i ich genialnych programistów.

Bethesda jest jedynie wydawca, tak gwoli scislosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skonczona, calosc zajela mi 15 godzin 20 minut :)

 

Bardzo przyjemny szpil, klimat wylewa sie z ekranu, potyczki sa emocjonujace do samego konca (glownie z powodu malej ilosci amunicji), gdyby nie wpadki techniczne byloby bez zastrzezen, do tego fabula, od poczatku do konca jest na zasadzie: "czesc, jestem detektywem, jest jak jest, idziemy dalej, koniec gry".

 

Gra nie wyjasnia wielu watkow i wszystko praktycznie jest otwarte na sequel. Lepiej zeby sie dobrze sprzedala, bardzo chetnie zobaczylbym TEW2, widze tu potencjal na marke a la Silent Hill.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×