Skocz do zawartości
cwir

Playstation VR

Rekomendowane odpowiedzi

to do jakiej ceny podskoczyło w necie? Ja w media markt dalej widzę 239a Move to nawet nie wiem bo nigdzie nówek nie widziałem.

O to chodzi, nigdzie zaraz ich nie będzie, ceny na allegro pójdą w górę, itd. W ogóle te gogle maja być sprzedawane razem z kamerą? Bo jak jej wymagają, a nie będzie zestawu wspólnego to trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się posiada Kamerkę to nie potrzebne są move. Tak samo jest obecnie w grze Just Dance gdzie kamerka działa na zasadzie kinect z Xbox.

Co do samega Playstation VR to moim zdaniem lepiej poczekac do PS5 gdyż ta obecna generacja niebawem się skończy. Moim zdaniem obecnie ostrasza całe to okablowanie, podstawka do konsoli bo jest za słaba itp. Nie ma co ukrywać, że każdy z nas chce grać bezprzewodowo. Nie bez przyczyny są pady, słuchawki bezprzewodowe. Myślę, że z nowa generacją pojawią się i okulary bezprzewodowe.

Zreszta Sony wie doskonale jak wyciągnąć od nas kasę na tej generacji... Ja będę się przyglądał temu i może zdecyduję się na zakup ale podchodzę do tego bardzo ostrożnie..

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak jej wymagają, a nie będzie zestawu wspólnego to trochę lipa.

 

Maja byc rozne bundle w zaleznosci od krajow, Sony raczej nie pozwoli sobie na to zeby chetny na wydanie nie malej kasy nie mogl kupic calego zestawu w bundlu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka do PS VR, przetwarza tylko obraz na gogle i telewizor. Nie wspomaga renderowania!

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, nigdzie zaraz ich nie będzie, ceny na allegro pójdą w górę, itd. W ogóle te gogle maja być sprzedawane razem z kamerą? Bo jak jej wymagają, a nie będzie zestawu wspólnego to trochę lipa.

Będą oczywiście zestawy z kamerką, 2x move i słuchawki(czopki). To, że szaleńcy wykupią spowoduje, że następna partia od Sony będzie droższa? Przecież wiadomo, że jak sprzęt się sprzedaje to dadzą następną partie. Ja poczekam jaka będzie całego zestawu chodź wolę rozłożyć taki wydatek trochę w czasie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich zawsze drogo. Ja poczekam aż będą w sklepach i wybiorę najlepszą propozycję, chodź wiadomo, że u nas przez pierwszy miesiąc pewnie cały czas sprzęt będzie na wyczerpaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich zawsze drogo. Ja poczekam aż będą w sklepach i wybiorę najlepszą propozycję, chodź wiadomo, że u nas przez pierwszy miesiąc pewnie cały czas sprzęt będzie na wyczerpaniu:)

właśnie też tak myślę ale boje się powtórki, pamiętam jaki syf był z ps4 na start, pierwszy rzut konsol był tańszy o jakieś 200-300 zeta niż ten drugi, a potem jeszcze długo brakowało, w zasadzie ceny unormowały się i spadły jakieś 4-6 miechów po premierze dopiero. Ale pasowało by żeby dali pakiety - VR plus Kamerka i jakaś gra za 2000pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VR, a konsola to dwie różne rzeczy... Jedno niezbędne, a drugie zbędne do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z natury sceptycznie nastawiony do casualowych dodatków do konsol. Świecące dilda, 3D itp nigdy mnie nie zachęciły, ale ten wynalazek będę obserwował. Jeżeli faktycznie zaczną się pojawiać produkcje inne niż kreskówkowa postać grająca w tenisa to kto wie, może to się faktycznie przyjmie. Słyszałem, że doznania z grania w goglach są całkiem spoko  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na OLX 2 tygodnie temu kamerę z grą Just dance za 200zł  Moje dzieci mają szał bo się nieźle przy tym bawią   Ale uświadomiłem sobie że konsola PS4 ma za mało portów usb tylko 2 Jeden mam zajęty na słuchawki Astro 50 Drugi zajęty na kierownicę brakuje jednego na PS Vr i 1 na ewentualne  ładowanie pada Więc musiałem dokupić Huba 5x usb Pewno nie tylko ja tak mam  ;)

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie pod USB? myślałem że pod wyjście hdmi jak to ma obraz wyświetlać

W każdym razie preorder złożony co miesiąc się 300 zeta odłoży i do października nazbiera, 2 movie, gruszkę już mam i kamerkę też dodatkowo zmiekczylem już żonę i nie marudzi że to kupie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak HDMI wypina się z konsoli, podpinasz nowy przewód HDMI łącząc konsolę z czarnym pudełkiem a drugi kabel HDMi (ten z tv który już masz) łączysz od czarnego pudełka do TV, a oprócz tego usb do konsoli. Ktoś pytał ile metrów ma kabel od okularów z tego co czytałem to 5 m i jest łączony z 2 kawałków więc może być krótszy.

 

A tu filmik jak podłączyć VR do konsoli 

 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy podobno dostali największy przydział preorderów PS VR w całej europie Jak informuje oddział Amazon Niemcy cały zapas sprzedali w 25 sekund

Przy zagranicznych zarobkach to PS VR może naprawdę odnieść wielki sukces 

 

http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=1197724

 

u nas na ultima też już się skończyły

 

http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/sprzet/kontrolery/sony-playstation-vr

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak w ogóle będzie wyglądał rynek VR. Dla mnie to taki "bajer" jak 3D w TV (Philips i Samsung oficjalnie zaprzestają produkcji TV 3D)

 

Nie zaprzestają tylko przerzucają funkcję 3D na najwyższe/najdroższe modele. Ludzie trochę źle to interpretują. 3D staje się bardziej ekskluzywnym dodatkiem, a nie od razu, że zostaje porzucone. Filmy w 3D nadal wychodzą na BR i kto chce dopłacić do takiego TV nadal będzie miał taką możliwość. Natomiast plebs kupi taniej modele rozchodowe bez 3D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-order złożony, liczę na dobrą zabawę .. a że tytułów będzie tylko kilka? A ile niby było na premiere PS4?  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy podobno dostali największy przydział preorderów PS VR w całej europie Jak informuje oddział Amazon Niemcy cały zapas sprzedali w 25 sekund

Przy zagranicznych zarobkach to PS VR może naprawdę odnieść wielki sukces 

 

http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=1197724

 

u nas na ultima też już się skończyły

 

http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/sprzet/kontrolery/sony-playstation-vr

 

Podobno Wili polsko-niemiecka master cebula ;) kupił 3 sztuki na wszelki wypadek :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przy zagranicznych zarobkach to PS VR może naprawdę odnieść wielki sukces 

 

 

 

Zalezy od regioniu w Skandynawii preordery wycenione od 2,3K pln do 2,6K pln za gole PS VR. 

 

Nie zaprzestają tylko przerzucają funkcję 3D na najwyższe/najdroższe modele. Ludzie trochę źle to interpretują. 3D staje się bardziej ekskluzywnym dodatkiem, a nie od razu, że zostaje porzucone. Filmy w 3D nadal wychodzą na BR i kto chce dopłacić do takiego TV nadal będzie miał taką możliwość. Natomiast plebs kupi taniej modele rozchodowe bez 3D ;)

 

Owszem masz racje co do przerzucenia do 3D do High-End, ale to pokazuje ze 3D jednak jest marginalizowane, mam mid end od philipsa i ma pasywne 3D spisuje sie calkiem, ok. Z pewnoscia nie jestem osoba ktora doplacila by do super ultra high modelu ze wzgledu na 3D ktorego uzywam moze z 4ry razy do roku. Wiec w mojej opinii jest to zawerzanie rynku - zamiast 3D dla kazdego mamy 3D dla wybranych.... co zmarginalizuje i tak nie az tak czeste uzycie tej technologii. 

A fakt ze coraz mniejszy procent TV bedzie miec 3D traktowany jest przez wielu jako wypiecie sie firm na ta technologie. 

 

Ktoś tu pisał o 5m kabla, WTF?? VR byndzie na kablu?

 

Czy ty przez ostanie ponad 2 lata przelezales pod lodem? Hibernacja i to gleboka?

Kazde jedno VR (no moze poza tymi gdzie telefon wtykasz) dziala na kablu i na to wlasnie sporo osob narzeka, bo oznacza to w mojej opinii mniejsza wygode urzytkowania. 

Dopoki wysokiej jakosci transmitery obrazu tak jak w przypadku stramingu nie beda wstanie zapewnic wymaganej dla VR rozdzialki i plynnosci dopóty bedzie kablel.

Moze ktoras z kolejnych generacji jesli VR sie przyjmie cos zmieni w tym zakresie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Komputroniku też można zamawiać

Jak będzie preorder w saturnie albo mediamarkt dajcie znać :) niby rtv to ta sama spółka ale w ramach sztucznej konkurencji któryś ten sklep może dobije do 1699:)

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kwestii technicznych, deweloperzy tworzący gry na PSVR będą mieli tyle samo mocy i takie same możliwości jak przy produkcji gry tradycyjnie na telewizory? np, czysto teoretycznie, taki Metal Gear Solid V będzie mógł być bez straty jakość na grafice przeniesiony na VR? W końcu ma stabilne jak skała 60k/s i 1080p. Czy może jednak samo VR zżera trochę więcej mocy konsoli?

Edytowane przez Masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×