Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Scooby to dzisiaj wieczorem powalczę z granatnikiem i Rpg bo nie mam cierpliwości na skradanie zwłaszcza ze dalej jest ich juz duzo i tez cieżko zbrojnych

Tu filmik który nagrałem testując te alarmy :)

@Aborygen, z tego co wiem w co-opie nie można przechodzić misji fabularnych, jedynie jakieś poboczne zadania i możliwe że są jakieś specjalnie do co-opa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na doczepienie większej ilości dodatków do broni?

 

Nie.

Witam mam proste pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi bo mieszają mi ciągle z jakimiś kluczami , jeżeli ja i kumpel kupimy far cry4 on swoją ja swoją pełna wersje czy cała grę możemy przejść razem od samego początku? Czy działa to na zasadzie tylko do paru misji?

Fabuły NIE DA się przejść we 2 w co-opie.

a co bedzie jak po ukonczeniu gry zresetujemy wszystkie strażnice ?

Nic, wszystkie są do zdobycia od nowa i znikają z nich misje dodatkowe (chyba, że je już zrobiłeś), znaczy są ukryte póki znowu strażnicy nie przejmiesz.

 

 

 

Ktoś chce RPG alarmy wyłączać? :biggrin: Bez żartów, poziom trudności tej gry to dla 10 latka zabawa :) Przeszedłem na "hardzie", NIGDY nie wyłączyłem alarmu, jak chciałem po cichu to najpierw oznaczenie, potem boki i flanki łukiem, eliminacja i noże, jak chciałem szybko to AK na początku i granatnik i na ostro, a potem Piła, która niszczy WSZYSTKO :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Fabuły NIE DA się przejść we 2 w co-opie.

Nic, wszystkie są do zdobycia od nowa i znikają z nich misje dodatkowe (chyba, że je już zrobiłeś), znaczy są ukryte póki znowu strażnicy nie przejmiesz.

 

 

 

Ktoś chce RPG alarmy wyłączać? :biggrin: Bez żartów, poziom trudności tej gry to dla 10 latka zabawa :) Przeszedłem na "hardzie", NIGDY nie wyłączyłem alarmu, jak chciałem po cichu to najpierw oznaczenie, potem boki i flanki łukiem, eliminacja i noże, jak chciałem szybko to AK na początku i granatnik i na ostro, a potem Piła, która niszczy WSZYSTKO :)

chodzilo mi o to odblokowanie 2 bez wykycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka postów wcześniej :/  Czasem, a raczej bardzo często NIE ZALICZA do TEGO trofeum przejęcia strażnicy, która była już Twoja, czyli dałeś "mistrz strażnic", przeszedłeś bez wykrycia i nie zalicza. Rozwiązaniem jest przy PIERWSZYM razie zaliczenie strażnicy bez wykrycia (a raczej 2 potrzebnych), albo po ukończeniu gry, zrobieniu innych trofeów, reset strażnic i zrobić 2 pierwsze na mapie, na dole po lewej, tam gdzie 4-5 ludzi, łatwizna, jak nie wyjdzie to znowu reset strażnic.

 

 

POMOC dla tych, którzy nie mogą się ze znajomym połączyć w co-opie, ja tak miałem z jedną osobą, napisałem do UBISOFTU, odpisali:

 

"Bardzo proszę o wykonanie zaleceń podanych w poniższej odpowiedzi:

 
 
W przypadku otwierania rozgrywki i zapraszania innych, Pana konsola jest serwerem rozgrywki i tutaj właśnie pojawia się konieczność przekierowania w ustawieniach wymaganych portów. Może to dotyczyć wybranych użytkowników, jeżeli po drugiej stronie również nie są wykonane zalecenia odnośnie portów."
Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gram w BF więc nie mam porównania, grałem wczoraj i dziś online, łącznie 4 godziny, ani razu nie zalagowało (lub nie zauważyłem)   p.s. no tak "input", piwkowanie przy meczyku wychodzi. Nie mam LCD, a ten problem chyba ich dotyczy, moja plazma Sony daje radę.

Masz arenę tylko nie widać jej na mapie ogólnej nawet przy max przybliżeniu, musisz przenieść się do tego miasta z Areną, wtedy będzie widoczna ikonka. Zrobisz tam byle co i wpadnie 2 lvl, a chwilę pograsz np. wyzwania broni i wpadnie 5lvl i trofeum ;)

 

Dziekuje Ci Tomi :) faktycznie arena nie widoczna na mapie, ale tam jest :) Dla osób które nie nie znają dokładnie miasta, podaje. Miasto z Areną nazywa się "SHANATH"

A tak swoją drogą w miare prosta platynka, niczego nie trzeba szukać. Wszystko czytelne. ok 33h gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wybór fabularnej misji np. pomóż wiosce/zdobądź informacje albo  zniszcz narkotyki/przejmij narkotyki przekłada się jakoś na ukryte trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wybór fabularnej misji np. pomóż wiosce/zdobądź informacje albo zniszcz narkotyki/przejmij narkotyki przekłada się jakoś na ukryte trofea?

Z tego co pamiętam to ukryte trofki dostawało się za: decyzję o losie "głównych wrogów".

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mnie kicka z serwera. cos jest nie tak z tymi kluczami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi napisze jak Jak uzyskać umiejętność miękkie lądowanie?

wszystkie straznice mam juz odblokowane , nie widziałem takiego wymogu wczesniej , raczej gram w stylu rambo :)

prubowałem przejsc jeszcze raz ale nic to nie daje , czy zresetowanie wszystkich pomoże ? orientuje się ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaczyliscie sie z uplay co wyskakuje zawsze na początku czy jest to zbędne ?

u mnie wyskoczyło i nadal wyskakuje komunikat o potrzebie zmiany hasła i to wszystko, żadnego logowania, żadnego wpisywania hasła czy loginu, automat

edit: tak, sprawdziłem na drugim koncie - tylko propozycja zmiany hasła

kto mi napisze jak Jak uzyskać umiejętność miękkie lądowanie?

wszystkie straznice mam juz odblokowane , nie widziałem takiego wymogu wczesniej , raczej gram w stylu rambo :)

prubowałem przejsc jeszcze raz ale nic to nie daje , czy zresetowanie wszystkich pomoże ? orientuje się ktos ?

tak jak tu wcześniej było pisane, zdobycie 2 posterunków po cichu musi być zrobione przy pierwotnym podejściu, a nie w powtórce mistrza strażnic, innej przyczyny nie widzę, chyba, ze jakiś błąd, reset powinien chyba pomóc, no i na cicho

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś multi w FC4 ? Matko Boska jak się zawiodłem , co to ma być ,Nie można było jak w 3ce zwykłego team deathmatchu z karabinami ustawić?  Gram Złotym Szlakiem to jakieś ninja  z niewidzialnością kampią . Gram Rakszasami ( nie kampię nie lubię) a tu facet z ak lub snajperką i sru.   Niegrywalne multi po prostu. Gdyby nie problemy początkowe z savemi to bym slota za pół ceny kupił a nie preordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś multi w FC4 ? Matko Boska jak się zawiodłem , co to ma być ,Nie można było jak w 3ce zwykłego team deathmatchu z karabinami ustawić?  Gram Złotym Szlakiem to jakieś ninja  z niewidzialnością kampią . Gram Rakszasami ( nie kampię nie lubię) a tu facet z ak lub snajperką i sru.   Niegrywalne multi po prostu. Gdyby nie problemy początkowe z savemi to bym slota za pół ceny kupił a nie preordera.

to chyba z urzędu wiadomo, że kupowanie tej gry dla multi to pomyłka, przekozacka kampania natomiast jest wystarczającym powodem do złożenia preordera, co uczyniłem i czego nie żałuję :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetowałem posterunki i wpadło miękkie lądowanie po przejściu posterunków jeszcze raz bez wykrycia

Ps. szukam kogoś kto pomógł by mi z trofeami w copie. Platyna wpadła

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. czy orientuje sie ktos czy far cry 4 ze sklepu PSN jest po Polsku. Bo podobno Ubisoft nie wydaje gier po Polsku w wersji cyfrowej a slyszalem ze far cry podbno jest.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścigałeś ? Pl napisy rozumiem?

potwierdzam. są PL napisy więc  pobieraj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże z dwoma trofeami w coopie? Brother in Arms i Changing Lines?

PSN: MACHIAVELLIMIND

szybciej zrobisz sam , mi się tak udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać ludzi, którzy mają swoją kopię FC4 - czy w pudełku z grą jest jakiś kod online na DLC albo coś takiego? Innymi słowy, czy jeśli kupię używaną grę to coś stracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być Hurkiem z coop'u, nie wiem jak mogłeś je zrobić sam :shok:

Pewnie chodziło mu o dołączenie się do jakiegoś randomowego gracza. Ale do tego trzeba mieć w sumie szczęście, ja z randomem wbiłem oba trofea w jakieś 20 minut, przy czym nie zaatakowaliśmy Strażnicy a fort, ja wtedy jakoś dopiero zaczynałem grać, więc atak na fort to dla mnie była nowość, do tego ten gość z którym grałem nie wiedział nawet jak wejść do fortu, ja wejście znalazłem przypadkiem, niezłe jaja były.

Potem trochę szczęśliwie wyszło z jazdą autem i się udało. Tylko tak jak pisałem wyżej, do tego trzeba szczęścia bo dużo osób tak próbuje i im nie idzie :P

Tak czy siak Arkowi, który pytał o te trofea, wczoraj pomogłem i już ma wbite :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×