Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ukończyłem grę na PS3, a dziś promocja na PS4. Jak myślicie warto przechodzić grę drugi raz tym razem na PS4? Z opisu widzę, że wersja Remastered zawiera wszystkie dodatki? 

Zdecydowanie warto. Ulepszona grafika i 60 PFS (sam byłem wcześniej sceptycznie nastawiony) robią różnicę. Left Behind w pakiecie. Ponadto najlepsza zmiana to jedna pula mapek w multi, nie ma tego rozbicia jak na PS3 (mapki podstawowe, z DLC1 i DLC2). No i jeśli kupiłeś jakieś dodatki czy season passa do wersji PS3 to na PS4 będą za darmo do pobrania. Ale jeśli wkręciło Cię multi to lepiej wziąć nieocenzurowaną wersję US (czy to z amerykańskiego PS Store czy pudełko z np. play-asia). Odlatujące kończyny i wywalające flaki warte są poświęcenia polskiej wersji językowej i ewentualnych dodatków kupionych na PS3.

 

Wersja Remastered ma wszystkie większe dodatki od razu na płycie, czyli DLC fabularne, poziom trudność Grounded (Brutalna rzeczywistość) i pakiety mapek do multi. Nie obejmuje mniejszych kosmetycznych dodatków jak czapki, maski, hełmy, dodatkowe umiejętności i bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie czy jak kupie gre na psn to bede mial polski jezyk ? zawsze nawet jak sciagalem z konta UK byl jezyk PL zapewne sprawdza to na postawie jezyka w konsoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie czy jak kupie gre na psn to bede mial polski jezyk ? zawsze nawet jak sciagalem z konta UK byl jezyk PL zapewne sprawdza to na postawie jezyka w konsoli 

Jeśli kupisz na europejskim PS Store, będzie język polski. Domyślne ustawienie języka zależy od języka konsoli, ale w grze w opcjach można ustawić osobno język menu, napisów i dialogów (polecam oczywiście zostawić oryginalne angielskie dialogi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skusze za niecale 100 jest teraz w promocji:)wersja cyfrowa pss.A mozwe nawet taniej:)

Edytowane przez OLIMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu. Ja stary koń, nie sądziłem że jeszcze mnie jakaś gra narratorsko i fabularnie rozłoży.

A końcówka z podtekstem psychologicznym już w ogóle wyryło mi dziurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy pierwszym podejściu można grać na poziomie trudności "przetrwanie"?

Tak.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w PSS z okazji świąt TLOU:RE jest do wyrwania za jakieś 90 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię drugie podejście do tej gry, tym razem na PS4 :) Fenomenalny tytuł i chciałbym zaatakować drugi raz platynę oraz tryby grounded i grounded plus. Jak to zrobić żeby musieć przejść grę jak najmniejszą ilość razy? Ten myk z odpaleniem gry w pierwszym chapterze nadal działa? Będę b. wdzięczny za instrukcje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię drugie podejście do tej gry, tym razem na PS4 :) Fenomenalny tytuł i chciałbym zaatakować drugi raz platynę oraz tryby grounded i grounded plus. Jak to zrobić żeby musieć przejść grę jak najmniejszą ilość razy? Ten myk z odpaleniem gry w pierwszym chapterze nadal działa? Będę b. wdzięczny za instrukcje. 

Podobno działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pierwsze przejście robię np. na Survivor, a później odpalam 1szy chapter New Game + (na survivor), wychodzę z gry, wybieram ten sam chapter tylko poziom trudności Grounded?. Rozumiem, że powinno wpaść? Patcha trzeba skasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie sprawdzałem ale gdzieś tutaj w tym temacie ktoś pisał, że działa tak jak na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Czy TLoU kupiony w europie, a konkretnie we Francji,ma polski dubbing? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. W tamtym regionie pewnie będą tylko trzy lokalizacje - angielska, francuska i hiszpańska. A jak już będziesz chciał bez polskiego języka to lepiej weź wersję US bez cenzury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze,szkoda,bo nie zanosi się,abym zbyt szybko był w Polsce,a chętnie pograłbym..... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Jeszcze na Ps3 kupowałem The last of us właśnie z Francji. Naszego języka nie było ani w napisach ani dubbingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Jeszcze na Ps3 kupowałem The last of us właśnie z Francji. Naszego języka nie było ani w napisach ani dubbingu.

Ok, to już wszystko wiem,dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o TLoU to w zadnej grze tak dobrego dubbingu nie widziałem, w Battlefieldzie ostatnim był tak tragiczny że lepiej zmienić na angielski, komentarz w FIFIE to śmiech na sali, ale w TLoU spisali się na medal i nawet w multi po polsku mówią (przeklinają) - to jest przykład jak spolszczyć grę, a nie odwalić kaszanę jak EA. 

 

No tak przecież Battlefield też jest od EA więc nie ma co się dziwić, niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Czy TLoU kupiony w europie, a konkretnie we Francji,ma polski dubbing? Pozdrawiam

 

Nie lepiej wylicytowac na ebayu angielskim kod na cyfrowa wersje ? jesli sie przylozysz to za 10-12 funtow kupisz takowy i bedziesz mial wersje PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany

 

Nie lepiej wylicytowac na ebayu angielskim kod na cyfrowa wersje ? jesli sie przylozysz to za 10-12 funtow kupisz takowy i bedziesz mial wersje PL.

 

A takie coś:

 

http://gamedealdaily.com/playstation-4/the-last-of-us-remastered-full-game-download/?clickid=1QCW92VERRhP1aRXKYxrkQlRUkVxeuy1jx-c3U0

 

Wychodzi ok. 65 zł, tylko nie mam pewności czy będzie wszystko śmigać i czy będzie ver. PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę na hardzie jakiś czas temu. Początkowo zacząłem grać na survivor, ale jednak jakoś w połowie gry sobie odpuściłem, bo mnie szlag trafił. Teraz męczy mnie żeby zaliczyć ją jeszcze raz, ale już całą na najwyższym poziomie trudności i starać się żeby wpadła platynka. Macie może jakieś rady, które pomogą mi w przebrnięciu przez ten poziom? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę na hardzie jakiś czas temu. Początkowo zacząłem grać na survivor, ale jednak jakoś w połowie gry sobie odpuściłem, bo mnie szlag trafił. Teraz męczy mnie żeby zaliczyć ją jeszcze raz, ale już całą na najwyższym poziomie trudności i starać się żeby wpadła platynka. Macie może jakieś rady, które pomogą mi w przebrnięciu przez ten opoziom?

Amunicji oszczędzaj od początku na późniejsze etapy, a tak to: cegły i jedziesz :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×