Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś potrzebował czwartego do napadów to ja bardzo chętnie się przyłączę. Tak jak pisał wcześniej Malakay ciężko wyszukać trzech random gości. Rocznik 88, nie mam headsetu, ranga 63. Psnid krisha2086.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował czwartego do napadów to ja bardzo chętnie się przyłączę. Tak jak pisał wcześniej Malakay ciężko wyszukać trzech random gości. Rocznik 88, nie mam headsetu, ranga 63. Psnid krisha2086.

Kolego z całym szacunkiem ale do dobrego zgrania zwłaszcza w napad - potrzebujesz HS i kontaktu z innymi graczami. Załatw sobie nawet od telefonu jakiś byle był mikrofonik jakiś. Wczoraj graliśmy od 23 do 3.30 i bawiliśmy się przednio! Świetnie skonstruowane misje, prawdziwy coop z krwi i kości. Tu nie ma miejsca na trolli biegających i zabijających na pałe - giniesz - cała drużyna na tym traci bo zaczynacie od nowa i nie ma przebacz. Polecam zgranym teamom. Z randomami też idzie ale zabawa mniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z całym szacunkiem ale do dobrego zgrania zwłaszcza w napad - potrzebujesz HS i kontaktu z innymi graczami. Załatw sobie nawet od telefonu jakiś byle był mikrofonik jakiś. Wczoraj graliśmy od 23 do 3.30 i bawiliśmy się przednio! Świetnie skonstruowane misje, prawdziwy coop z krwi i kości. Tu nie ma miejsca na trolli biegających i zabijających na pałe - giniesz - cała drużyna na tym traci bo zaczynacie od nowa i nie ma przebacz. Polecam zgranym teamom. Z randomami też idzie ale zabawa mniejsza :)

Uzupełniając Twoją wypowiedź, to kolega może skorzystać przecież ze słuchawki do chatu dołączanej do każdego zestawu z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na napady, (psn id: Biernacik94), osobiście jako lider jestem na etapie skoku na humane labs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ogarniętych ludzi do ostatniego już napadu (Pacific standard). Podział zysków do negocjacji. Nigdy nie daję mniej niż 20%.

Zaczynam przed 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Najlepszy fun to multi

A tam, nie ma z kim grać, nie posiadam HS, a do tego moja umiejętność celowania na padzie, nadaje się jedynie do grania w singla ;]

Trochę nie rozumiem dlaczego nie ma tego w singlu.

Swoją drogą, wypuścili już jakiś patch na ten brak widocznych zniszczeń na samochodach? To jedyne co zawędrowało do singla z Heistami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Wgnieceń blachy nadal nie ma. Wystarczy zrobić test samochód vs pociąg by się o tym przekonać. Podobno naprwili jedynie buga z telefonem (email).

Zastanawiam sie czy oni tego nie zrobili celowo by poprawić płynność gry na którą wielu narzekało (zwolnienia animacji w kilku miejscach). Zauważyłem też że teraz w powietrzu lata mniej fusów/śmieci. Widać że R* próbował nieco odchodzić singla. Dziwne. Animacja jest teraz płynniejsza kosztem braku zniszczeń na autach.

Raz jeszcze prosze o głosowanie w petycji i przesyłaniu jej dalej. Czytałem w jednym anglojęzycznym artykule że gracze mają pisać maile do R* jeśli chcą ujrzeć pojazdy z napadów w singlu także nie wszystko stracone. Zacytowali tam słowa kogoś z R*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 3:00 nad ranem obudziłem żonę śmiechem.

Grałem jak zwykle w nocy ze słuchawkami na głowie i... teksty Trevora...

Mistrzostwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ekipy do napadów ktos chętny pisac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Wgnieceń blachy nadal nie ma. Wystarczy zrobić test samochód vs pociąg by się o tym przekonać. Podobno naprwili jedynie buga z telefonem (email).

Zastanawiam sie czy oni tego nie zrobili celowo by poprawić płynność gry na którą wielu narzekało (zwolnienia animacji w kilku miejscach). Zauważyłem też że teraz w powietrzu lata mniej fusów/śmieci. Widać że R* próbował nieco odchodzić singla. Dziwne. Animacja jest teraz płynniejsza kosztem braku zniszczeń na autach.

Raz jeszcze prosze o głosowanie w petycji i przesyłaniu jej dalej. Czytałem w jednym anglojęzycznym artykule że gracze mają pisać maile do R* jeśli chcą ujrzeć pojazdy z napadów w singlu także nie wszystko stracone. Zacytowali tam słowa kogoś z R*.

Spadki animacji? Kompletnie mi to nie przeszkadzało, za to teraz brak widocznych wgnieceń na autkach wygląda fatalnie. Są tam jakieś rysy, maski i zderzaki odpadają ale samochód dalej to jedna wielka niezniszczalna bryła. Liczę że to jednak jakiś błąd, który wkrótce naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszy im się do naprawy. Myślą że teraz wszyscy będą grać w GTA Online a nie singla.

Po napadach w trybie online będzie jeszcze większy chaos niz do tej pory bo wielu użyje pancernych fur do trollowania reszty. Zawiodłem sie bardzo na R* że olali totalnie singla i na dodatek go zepsuli. Napady były fajne ale po nich pozostaje pustka. Nie kręci mnie jeżdżenie po mieście i zabijanie innych graczy.

Mam nadzieję że dlc do singla jest już w połowie gotowe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nówkę, ale w środku informacji o darmowej kasie na singla i multi brak, co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być kartka z kodem z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz pudełka powinna być ulotka z kodem aktywacyjnym. Ale nie wiem, czy przypadkiem ten kod nie był dodawany tylko do preorderów oraz gier kupionych w chwili premiery.

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nówkę, ale w środku informacji o darmowej kasie na singla i multi brak, co robię źle?

Dawno po premierze te były tylko w premierowej , preorderowej partii ;p

A że już dawno po premierze kodów już nie ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to dziwne, ale same kody są ważne do 18.11.2015r
 

Nie spieszy im się do naprawy. Myślą że teraz wszyscy będą grać w GTA Online a nie singla.

Po napadach w trybie online będzie jeszcze większy chaos niz do tej pory bo wielu użyje pancernych fur do trollowania reszty. Zawiodłem sie bardzo na R* że olali totalnie singla i na dodatek go zepsuli. Napady były fajne ale po nich pozostaje pustka. Nie kręci mnie jeżdżenie po mieście i zabijanie innych graczy.

Mam nadzieję że dlc do singla jest już w połowie gotowe:(

Co ciekawe, dzisiaj sobie trochę pograłem Trevorem i poznikało mi praktycznie 3/4 samolotów i helikopterów które kiedyś zakupiłem. Kiedyś zakupiłem Besrę i mogłem go używać zanim nie zachciało mi się zmienić dajmy na to na Luxora, wtedy Besra bezpowrotnie zniknął z hangaru. To samo mam z samochodami w garażu a nawet ciuchami. Oj panowie z rockstar, to tak? 

Zastanawiam się nad ponowną instalacją GTA V bez update'ów. Bo widzę że z tymi Heistami to same błędy przyszły ;/ 

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjściem jest ponowana instalacja i nie instalowanie napadów bo to właśnie ta aktualizcja zepsuła singla. Też straciłem pojazdy latające. Auta w garażach pozostały na miejscu.

R* nie chce tego naprawić mimo tysięcy skarg i maili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam i póki co jestem zadowolony, widać dużo ulepszeń graficznych względem ps3,ale nadal jest to jedyna pozycja na ps4 w której razi ząbkowanie krawędzi (zwłaszcza samochodów w oddali jak i budynków), nie przeszkadza jak na ps3 lecz czuję lekki dyskomfort. O dziwo na tv 32 cale praktycznie tego nie widać, lecz na 46 daje po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 50'' i nie daje po oczach. Usiadz dalej niz pol metra i efekt zniknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ifruit z Google play miało obsługiwać androida, posiadając galaxy tab 3, mam info że urządzenie nie jest zgodne z tą wersją.. Wtf?

Chyba wychodzi na to że mój galaxy tab 3 8.0 jest za słaby... Jakaś masakra z tą aplikacją

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuruma to boskie auto, jezdzilem sobie nia dzisiaj z 5 gwiazdkami i nic mi zrobic nie mogli yao.png

W 15 sekundzie pieknie zestrzelilem heli a potem sprawdzilem czy Kuruma moze jezdzic po scianach reggie.png

 

 

@czeskimaster

 

Sprawdzilem na swoim tabie 4 7.0 i u mnie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc jak hajsty porobisz to kasa wpada jak szalona, tak cos slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×