Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna zdobyta teraz można dalej walczyć w online :)

hzno1uedy1yz_t.jpg

Gratulacje ile czasu ? grałeś aby wbić Platynę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ile czasu ? grałeś aby wbić Platynę ?

No całkiem sporo codziennie od premiery jakby nie patrzeć :) Dużo czasu w online spędziłem głównie rankingowe walki z bilansem 220:22 W:L : i dużo z kumplem na kanapowych walkach. Według liczników w grze 29 godzin w singlu z czego 16 godzin grałem w wieże heh 4 godziny na treningu żeby się kombosów pouczyć i prawie 13 godzin w rozgrywkach online.

 

Po podliczeniu statystyk na tą chwilę mam przegrane 44 godziny.

To naprawdę nic w porównaniu z Mortal Kombat 9 które wymagało gry 24h każdą z postaci :D to było przegięcie. Tam platyne wbiłem po roku od premiery a nie po 15 dniach heh

 

Wbicie 65 rangi postaci zdecydowanie najbardziej czasochłonne... Potrzeba ponad 1.900.000 punktów PD! Zmiana tła, ikony i obramowania z bonusem do PD zawsze pomaga. 50 ranga we frakcjach to pikuś idzie dość szybko wystarczy zmieniać frakcje jak już zdobędziesz 50 poziom. Obramowanie zmieniłem za wygranie 100 walk rankingowych - 200PD za wygraną. Tło za zwycięstwa Milleną 200PD i Ikona dająca 100PD więc każda wygrana walka dawała +500PD. Dodatkowo za Brutality jest największy bonus za wykończenie. Nieco mniej za fatki jeszcze mniej za Faction Kille. Doskonałe zwycięstwa i kombosy też dają PD. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawQ gratulacje :) Ja nawet nie myślę o platynie, to nie na moje stare kciuki :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to właśnie lubię Millene :) Testowałem różne wariacje kombosów. Czym zaczynać i czym kończyć. To najlepsze rezultaty które udało się osiągnąć. Dużo nauczyłem się podczas walk z Sorterem który pokazał mi różne możliwości :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to właśnie lubię Millene :) Testowałem różne wariacje kombosów. Czym zaczynać i czym kończyć. To najlepsze rezultaty które udało się osiągnąć. Dużo nauczyłem się podczas walk z Sorterem który pokazał mi różne możliwości :)

 

Świetna robota, sam dużo gram Mileeną i z Twoich filmików naprawdę wiele można wynieść cennych wskazówek. Oby tak dalej i czekamy na więcej :) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę obejrzeć tego filmiku, pojawia się info, że jest niedostępny

Wysłane z Z2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś fajny sposób na trofek Po Trupach ?

Mozesz uzyc tricku z Uploadowanie sejwa ;> Czyli jesli wygrywasz walke to uploadujesz sejw z gry (USTAWIENIA ZAWODNIKA) na chmurke PS+ i grasz dalej. Jesli przegrasz to sciagasz sejwa z chmury i probujesz jeszcze raz. Po kazdej wygranej wysylasz nowego sejwa na chmurke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę obejrzeć tego filmiku, pojawia się info, że jest niedostępny

Wysłane z Z2

Spróbuj przez kompa odpalić wtedy będzie ok. Filmiki które są bezpośrednio uploadowane z PS4 czasem mają problem z wyświetlaniem na urządzeniach mobilnych...

 

Świetna robota, sam dużo gram Mileeną i z Twoich filmików naprawdę wiele można wynieść cennych wskazówek. Oby tak dalej i czekamy na więcej :) .

dzięki :) Mileena jest świetna na online dzięki jej szybkości i dużej różnorodności ataków. Można szybko wyprowadzić przeciwnika z rytmu :) Szpilą gra mi się najlepiej bo ma najmocniejsze wykończenia komba i atak z kunai na low czego brakuje u pozostałych dwóch podklas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@UP

Sposób naprawdę godny uwagi dla osób które chcą za wszelką cenę zdobyć platynę.

 

Ciekawe ile osób które uzyskają bądź uzyskały platynę w MK X może o sobie powiedzieć, że dokonały tego całkowicie uczciwie bez żadnych ustawek czy kopiowania saveów ;) .

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sposób naprawdę warty uwagi dla osób które chcą za wszelką cenę zdobyć platynę.

 

Ciekawe ile osób które uzyskają bądź uzyskały platynę w MK X może o sobie powiedzieć, że dokonały tego całkowicie uczciwie bez żadnych ustawek czy kopiowanie saveów ;) .

Ja dziś 7 walk pod rząd wygrałem, 8 przegrałem. Trochę się wkurzyłem, ale suma sumarum nie robiłem tego dla trofeum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem dwa razy 9 wygranych walk pod rząd wciąż nie udało mi się jednak postawić tej kropki nad i:\

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem dwa razy 9 wygranych walk pod rząd wciąż nie udało mi się jednak postawić tej kropki nad i:\

W końcu się uda :) Ja też nie zrobiłem tego za pierwszym razem. Musiałem spędzić parę godzin na treningu i doskonaleniu kombosów. Ale żeby kopiować savy? Nigdy w życiu to zabija całe wyzwanie. Martwiłem się wcześniej o to trofeum a teraz mam serie 35 zwycięstw w rankingach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaw a jaką postacią grasz najczęściej, że masz tyle wygranych?

Rankingi tylko Mileeną :) Kilka postów wcześniej jest mój filmik z kombosów tą postacią. Nauczyłem się ich i staram się wykorzystywać w każdej walce przynajmniej dwa z nich :) Na tą chwilę zakończyłem z bilansem wygrane:przegrane 225:23 i serią 35 zwycięstw

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie moge z kumplem  przez  online zagrac .

wysylam jemu zapro  i jak on to odczytuje wyskakuje  info "przejdz do Playstation store"

i jak on wysyla zapro  do mnie to tak samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze oboje z regionu EU jestescie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę nabyć wreszcie ten Kombat Pack.

też o tym myśle ale jeszcze zobaczę ile będzie kosztowała jedna postać. Ta skórka do Mileny - wampirzyca jest świetna! Ale 125zł za Packa to jednak trochę jest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo myślę o tej skórce dla Mileeny :biggrin:. Ciekawe też jak to będzie sprzedawane, jako Jason+ skórki czy też może wszystko osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×