Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie wg dziwie ze gracie w ta gre. Fifa 15 to moj najgorszy zakup w calej historii gier. Na 2 pady jakos ujdzie ze znajomymi przy piwku ale online to porażka... Sami spamerzy i goscie którzy obiegaja jednym zawodnikiem cale boisko i strzelają bramke. O rzeczach paranormalnych dziejacych sie na boisku nie wspomnę. Fut nie grywalny. Kariera tak samo. Jedynie jak mówiłem na 2 pady mozna pograc normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wczoraj tak po godzinie 20 mieliście problemy z grą online. Najpierw w ogóle nie mogłem się zalogować, potem jak już się zalogowałem to po jednej połowie rozłączało mecze i zapisywało aktualny wynik np. wygrywałem 2:0 i mecz zaliczono mi jako wygrana. W poprzednich wersjach było tak, że kiedy mecz rozłączał się z winy serwerów EA wynik nie był zapisywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczoraj były cyrki - brak połączenia, nienaliczanie wyników itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal denerwuje mnie to, że bardzo słabo widać piłkę tutaj macie zrzut z ekranu oraz krótki filmik:

249f376b48e0591f5c2750a2fabb8971.jpg

http://youtu.be/yTzLx1gkEyc

graj różową piłką

Obczajcie co mnie spotkało ostatnio. Gram z kolesiem, który gdzieś sobie poszedł i stery przejął bot. Ostatnie minuty meczu, bot wykopuje wolnego ze środka boiska:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że boty czasem ciężko ograć, to wiedziałem, ale coś takiego to się najstarszym góralom nie śniło :biggrin:

Masakra.

A jaki wynik?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 w sezonach jestem w 5 lidze, po 20 meczach. Jak przeskoczę na ps4 to muszę zaczynać od nowa?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

dzieki ale juz zaczalem sie wspinac od nowa xd

Że boty czasem ciężko ograć, to wiedziałem, ale coś takiego to się najstarszym góralom nie śniło :biggrin:

Masakra.

A jaki wynik?

wygrałem ale strzelił na 3:2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sterowania. W momencie kiedy toczycie poejdynek biegowy bark w bark z obrońcą przeciwnej drużyny i chcecie go przepchnąć w walce o piłkę to co naciskacie? Ja mam ustawiony X na przepychanie (odbiór), ale jest to także u mnie przycisk od podania piłki i bardzo często jak dobiegnę pierwszy mój zawodnik po prostu kopie piłkę do przodu (gdybym miał standardowo ustawiony odbiór na kwadrat to tak samo kopałby piłkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska!

Jakby ktoś chciał pograć na luzie drużynami 3,5*/4* bez asyst to zapraszam!!

ADAMCZYK_85_LODZ

PS4 Mam od kilku dni. Wcześniej grałem w fife 14 na ps3. I tam swobodnie mogłem złapać przeciwnika do gry na full manualu w pokoju meczów w grze nierankingowej. Co za luj wywalił te opcje z 15 to ja zupełnie nie rozumiem. Tylko w sezonach można grać po necie...i oczywiście nikogo mi nie może dobrać,jakies nie porozumienie! Nikt tu nie gra bez asyst??

Dodawajcie!! Mogę grać nawet 2* drużynami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem.

Gram sobie kariere solo, mam juz rok 2022 i od jakis 2 lat, moi skauci nie potrafia wyszukac zadnych mlodych zawodnikow (skauci maja max gwiazdek).

 

Wysylam skauta w nowy rejon i znajduje mi z 4-5 jakis mlodych (bardzo srednie statystyki) i przez pare nastepnych miesiecy zadnego. Probowalem roznych krajow, roznych skautow (nawet pozwalnialem i zatrudnialem nowych) i za kazdym razem jest to samo.

 

Druga sprawa to taka, czy w nowych "mlodych" z Polski mam bardzo malo polsko brzmiacych imion i nazwisk. Zdecydowana wiekszosc to jacys "Ali Babuera" czy tym podobne. I wg fify sa to polacy....

 

Ma ktos takie cos z Was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zabrnął tak daleko, ale dla mnie wygląda na to, ze ea średnio przewidziało tak długą karierę.

Co do nazw Polaków młodych, to mamy przecież globalizację i cholera wie, czy tak to nie będzie wyglądać za te parę lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Fifa była robiona pod FUTa ale i ten tryb okazał się crapem, oni w karierze nic nie zmienili, wszystko to co w '13 i '14 jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewasz po grze pilkarskiej? Może mieli dodać scouta który szuka talentów na Marsie? :D wtedy miałbyś jakąś nowość, ale pewnie byś się doczepil ze to Mars a nie inna planeta...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz w temacie FUT to myślę, że szybko znajdziesz chętnych na sparring a przy okazji trofek wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewasz po grze pilkarskiej? Może mieli dodać scouta który szuka talentów na Marsie? :biggrin: wtedy miałbyś jakąś nowość, ale pewnie byś się doczepil ze to Mars a nie inna planeta...

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia/napisania to powinieneś milczec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia/napisania to powinieneś milczec

Twój post za to jest na temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwoch tygodni gram w F15 na Ps4 i powiem wam panowie, ze gra jest o wiele lepsza niz na starej generacji. Czesto denerwują mnie filmiki i przerywniki ktorych nie da sie przewinac, ale tworzą one klimat prawdziwego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych na tym forum gra w ogóle bez asyst?? Jak ktoś gra bez asyst to zapraszam :)

Zdecydowałem się zagrać na pół asystach w sezonach by mieć choć trochę szansy z automatami...to coś niesamowitego jak ta piłka chodzi od nogi do nogi. Wszystko z pierwszej piłki, czy to bokiem czy plecami. Nie ma znaczenia i tak lwia cześć zawsze dochodzi. A bramki z pierwszej piłki 0.o szok. I do tego to szybkie tempo gry. Nie da się spokojnie wymienić kilku podań, bo wszystko na pełnej pi*dzdie idzie !!

Nawet piłkę łatwiej się odbiera nie mówiąc już o łatwiejszym jej opanowaniu...bo przecież wszystko idzie w pełnym biegu i nie ma czasu na myślenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie samoprzechodzących sie Call of Duty ,Fifa z asystami to nic dziwnego :) Ludzie nie mają czasu przecież sie uczyć grać xD asysyty za nich strzelą piekną bramke z dystansu. Kiju ze mniejsza satysfakcja ale na fb powtórke można wsadzić i przyszpanić :D smutne ale prawdziwe

Edytowane przez Kruczek293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę pograć na pełnym manualu to zapraszam. Ostatnio bardzo sporadycznie gram, ale zmierzyć się można :)

Preferowany hs

Edytowane przez PasztetR-Sl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×