Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.mugenmonkey.com/bloodborne/16410

 

Broń pod ten build to Ludwigs Holy Blade, skaluje się dobrze z SKL i STR dlatego 25 w obie statystyki.

Jak już osiągniesz te statystyki to możesz dać jeszcze 25 punktów w SKL lub STR (do 50) zależnie od tego jakich broni będziesz chciał używać, ale jest to opcjonalne.

Wolę grac na niższych levelach bo łatwiej znaleźc kogoś do gry.

Tylko 20 Endurance, bo nigdy nie grałem tym buildem PvP, a pod PvE moim zdaniem taka ilość zupełnie wystarczy.

Runy jakie chcesz, ale ja zawsze brałem dodające do Staminy i życia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o topor to moim zdaniem jest to jedna z lepszych broni. Ja przeszedlem z nim cala gre wiec jesli dobrze bedzie Ci sie nim walczyc to spokojnie ulepszaj do +10.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu próbach udało się pokonać Bestię Kleryka. Wiem, że pewnie to żaden powód do dumy, bo próbowałem wiele razy, ale jestem z siebie mimo wszystko cholernie zadowolony :D

 

Jeśli się nie mylę to ktoś pisał wcześniej o jakimś "małym dzwonie przywołania" czy coś takiego. Skąd go wziąć, bo jak na razie mam tylko "dzwon przywołania"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić za 1 punkt wglądu w Śnie Tropiciela.

 

 

Ja sie w tym lesie pogubiłem troche  :) Ale generalnie fajna miejscówka. Nie jak las z powieści Tolkiena z elfami i innymi słodkimi stworzeniami tylko idąc masz wrazenie ze sie czyms zaraz zarazisz  ;) Generalnie jak wiekszosc lokacji stworzonych w chorych umysłach ludzi z FS  :)

Dzisiaj chyba doszedłem do tej części lasu, o której pisałeś - nowi przeciwnicy i klimat tego lasu, jednym słowem: mega :)

 

Pobawiłem się też kalkulatorem postaci i początkowo miałem iść w pure strenght, ale skalowanie Ludwig's holy blade wygląda na tyle zachęcająco, że pomimo już zainwestowanych 30 punktów w STR chyba zmienię moje zamiary i zacznę powoli inwestować w SKL, tymbardziej, że naprawdę fajnie gra mi się tym mieczykiem. Jeszcze się upewnie: nie ma opcji resetu statystyk w tej grze, prawda?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Gascoigne padł za pierwszym podejściem, rozkręcam się :D

Opłaca się kupić latarnię w śnie tropiciela czy jest zupełnie zbędna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem, nie jest droga, a zawsze oświeca trochę ciemne miejsca, ale do lizania ścian w najciemniejszych lokacjach i tak używam pochodni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady na zabicie Męczennika Logariusa? Nie mogę tego koksa dziabnac zabiorę mu 10 procent i padam ciężko w ogóle mi podejść do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się upewnie: nie ma opcji resetu statystyk w tej grze, prawda?

Niestety nie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wczoraj chciałem sobie pobiegać w coopie z kumplem tak dla funu i niestety jest lipa bo po pokonaniu Bestii żadnej krwi nie mógł znowu użyć dzwonka. Powinni dać możliwość przejścia całej gry w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wczoraj chciałem sobie pobiegać w coopie z kumplem tak dla funu i niestety jest lipa bo po pokonaniu Bestii żadnej krwi nie mógł znowu użyć dzwonka. Powinni dać możliwość przejścia całej gry w taki sposób.

Po pokonaniu bossa danej lokacji nie ma mozliwosci przywoływania pomocników. Wiesz do następnej lokacji i znowu bedziesz mogl używać dzwonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Amelie tez juz ma pokonana. Spróbujcie wejsc do jakiejs nowej lokacji. Np po lewej stronie od katedry jest hemwick moze tam spróbujcie. A tak dla pewnosci czy kolega ma pkt wglądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logarius jest dosyc prosty dopoki nie uzyje tego powalonego czaru z tymi mieczami ktore lewituja i co jakis czas w ciebie jeden leci:/ Uzywa go jak masz wiecej niz 15 wgladu tak mi sie wydaje:) Tak samo jak amelia sie leczy albo Micolash uderza z magicznego pocisku przez co prawie nie osiwialem:/ najwiecej razy do niego podchodzilem:/ Koles potrafil mi 5 razy z rzedu z tego przywalic:/

Ja stoje na ostatnim bosie z dodatku:/ ktos chce pomoc?:)

Chyba mam za wysoki lvl bo jak ktos sie dolaczy (a z tym w ogole to juz ciezko) to ginie od hita, dwoch:/

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logarius jest dosyc prosty dopoki nie uzyje tego powalonego czaru z tymi mieczami ktore lewituja i co jakis czas w ciebie jeden leci:/ Uzywa go jak masz wiecej niz 15 wgladu tak mi sie wydaje:) Tak samo jak amelia sie leczy albo Micolash uderza z magicznego pocisku przez co prawie nie osiwialem:/ najwiecej razy do niego podchodzilem:/ Koles potrafil mi 5 razy z rzedu z tego przywalic:/

Ja stoje na ostatnim bosie z dodatku:/ ktos chce pomoc? :)

Chyba mam za wysoki lvl bo jak ktos sie dolaczy (a z tym w ogole to juz ciezko) to ginie od hita, dwoch:/

Te zachowania bossów nie zależą od ilości wglądu tylko od ilości życia bossa. Włączają się w ostatniej fazie walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie dostac do krolowej yharnam musze przejsc przez wszystkie kielichy? Dokladnie to co trzeba zrobic?

Tylko to trofeum mi zostalo:/

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie dostac do krolowej yharnam musze przejsc przez wszystkie kielichy? Dokladnie to co trzeba zrobic?

Tylko to trofeum mi zostalo:/

 

Tutaj masz post @adicka. 

 

graqzu, pamiętaj, że po zdobyciu przedmiotu w lochu możesz ów loch zamknąć [zdjąć kielich] i powtórnie go stworzyć i zabrać fanty.

 

Co do ataku na Królową musisz zaliczyć następujące dungeony:

 

1 - Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 1 (3 warstwy)

2 - Środkowy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 2 (3 warstwy)

3 - Niższy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 3 (4 warstwy)

4 - Przeklęte Splugawienie Pthumerów - Głębokość 4 (3 warstwy) - 50% HP

5 - Pthumeryjskie Ihyll - Głębokość 5 (3 warstwy)

 

oraz inne w celu zdobycia surowców :)

 

Jesteś w połowie drogi do platyny :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,2,3 i 5 mam z tego co pamietam. Jak zrobie teraz 4 to na koncu bedzie krolowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,2,3 i 5 mam z tego co pamietam. Jak zrobie teraz 4 to na koncu bedzie krolowa?

 

5 raczej nie masz bo na końcu Pthumeryjskiego Ihyll jest właśnie królowa. A żeby do niego dojść trzeba przejść przez słynną 4. Czyli lochy z 50% pkt życia  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze kielichy Ihyll mam juz 3 z tego jeden otwarlem i juz mam skladniki na oba nastepne bo kupilem. Ale dungronu z 50% hp nie mialem. Przyjde do domu to sprawdze dokladnie:)

Rozumiem ze jak bede mial kielich do ktorego potrzebna jest zyjaca struna z gory miesa to tam bedzie krolowa tak?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze kielichy Ihyll mam juz 3 z tego jeden otwarlem i juz mam skladniki na oba nastepne bo kupilem. Ale dungronu z 50% hp nie mialem. Przyjde do domu to sprawdze dokladnie:)

Rozumiem ze jak bede mial kielich do ktorego potrzebna jest zyjaca struna z gory miesa to tam bedzie krolowa tak? :)

Nie pamiętam jak jest z materiałami, ale z tego co pamiętam to z ostatniego bossa w splugawionym kielichu wypada kielich do lochów z królową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przechodzisz pierwszy kielich Pthumeran Chalice, na ostatnim poziomie dostaniesz drugi kielich.

Tak samo na następnym aż przejdziesz kielich 3 poziomu, dostaniesz tam splugawiony kielich.

Będzie ci brakowało materiałów żeby go zrobić więc będziesz musiał przejść Loran Chalice (4 głębokość wystarczy).

Zdobędziesz tam potrzebne graty i zrobisz splugawiony kielich, jak go przejdziesz dostanie kielich 5 poziomu (ten z królową).

Tak samo będzie Ci brakowało materiałów żeby go zrobić więc będziesz musiał przejść Loran Chalice (5 poziom) lub Isz Chalice (5 poziom).

Jak przejdziesz jeden z kielichów 5 poziomu (ja zawsze robiłem Loran) to będziesz miał już wszystkie materiały potrzebne do zrobienia ostatniego kielicha :D

 

Zwiedzaj dokładnie wszystkie zakamarki na każdym poziomie żeby nie ominąć żadnego materiału do robienia kielichów.

Farmienie potem materiałów do kielichów jest nudne więc lepiej zebrać wszystko od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez robie:) Moze sie dzisiaj uda i wpadnie platyna:)

Jak pykniesz jednego dnia psa i amygdale w  splugawionym kielichu to propsy. Ja się męczyłem niemiłosiernie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×