Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Sa juz jakies recenzje?

Jeszcze nie ma ale są filmiki z przejścia trybu dla pojedyńczego gracza.

W Ea Access (na łoniaka) dostępny jest prolog i pierwszy rozdział.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śiemanko.witam,dla mnie liczy się tylko jedna opcja,czy ja grając na ps4 mogę grać z moimi ziomkami z ps3 na tych samych serwerach?bo teraz zgupiałem,czy muszę nowych kolegów szukać?czy dalej pić ze starymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma ale są filmiki z przejścia trybu dla pojedyńczego gracza.

W Ea Access (na łoniaka) dostępny jest prolog i pierwszy rozdział.

 

 

Tez lubie sarga :)

Edytowane przez gamExp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pograłem w te wprowadzenie kampanii i gra mnie zaciekawiła :) prolog i pierwszy odcinek to 40minut. Wiecie ile ma być odcinków w kampanii?

Grafika ładna choć niska rozdziałka, zajebiście wyglądają postacie. Teraz zastanawiam się nad kupnem :) Obczaję potem jeszcze multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pograłem w te wprowadzenie kampanii i gra mnie zaciekawiła :) prolog i pierwszy odcinek to 40minut. Wiecie ile ma być odcinków w kampanii?

Grafika ładna choć niska rozdziałka, zajebiście wyglądają postacie. Teraz zastanawiam się nad kupnem :) Obczaję potem jeszcze multi.

Kampania będzie się składać z 10 odcinków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania będzie się składać z 10 odcinków

Kampania będzie krótka ale ciekawi mnie co będzie dalej :) BF3 był zajebisty, BF4 to padaka i teraz BF:H zapowiada się na zajebistą grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos po premierze bf3 był lament jaka to słaba gra i niedorasta do pięt bc2. ..

Wiec twoja teoria ma sie nijak do rzeczywistości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kogo obchodzi singiel, ta gra stoi multiplayer'em. 

 

Nie orientuje sie ktos moze, czy zmienili dystans max dmg broni, ktory w becie byl do 40m? Dla porownania w Bf4 jest do 8m.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos po premierze bf3 był lament jaka to słaba gra i niedorasta do pięt bc2. ..

Wiec twoja teoria ma sie nijak do rzeczywistości

To jest moje zdanie do którego mam prawo :P

BC2 też było zajebiste :P 

 

Mnie obchodzi singiel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania będzie krótka ale ciekawi mnie co będzie dalej :) BF3 był zajebisty, BF4 to padaka i teraz BF:H zapowiada się na zajebistą grę :)

Nie będzie wcale taka krótka. Podobno 10h, przypomnę, że kampanie w BF3 i BF4 to chyba 5h gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje sie ktos moze, czy zmienili dystans max dmg broni, ktory w becie byl do 40m? Dla porownania w Bf4 jest do 8m.

Szczerze mówiąc to nie wiem, ale mam nadzieję, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna data premiery datą, a amerykance juz graja, europa tez bo z jakimi serwerami bym sie łączył no nie ? ;) Ludzie juz maja po 30 poziom.

Nie wiem jak wam udowodnic, zdj zrobione pol godz temu. Niedowiarki niech sobie wpisza dowolnego gracza na battlelogu pewnie poziom mu urósł od zdj.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bbe3e53730b067b6.html

 

 

PS3 JAKBY CO :)


Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, już od czterech dni grają, przy wcześniejszym dostępie, można też oglądać streamy na psce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma info gdzie juz mozna dostac bfh to piszcie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w Neonecie na środę 18-ego obiecany odbiór wersji deluxe. Nie wpłacałem zaliczki itp. Jak nawalą, to na drugi dzień czyli w dniu premiery w Media Expercie mam na 100%. Nie wiem czy gdzieś można wykombinować wcześniejszy zakup, chyba, że sam slot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczecinie ma byc prawdopodobnie jutro

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak chyba zawsze jest z premierami. często gęsto dwa dni przed oficjalną datą sprzedaży niektóre sklepy wyłamują się "przedwyborczej ciszy" i można u nich nabyć swoją preorderową kopię. a już dzień przed , handlują oficjalnie tym prawie wszyscy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucę troskę cienia na sprawę. Wersja US gry była dostepna już w czwartek |PS3| -> Na torkach, co nie zmienia fakty że ktoś miał dostep do płyty skoro wrzucił w internet.

 

Dzisiaj odpaliłem ps4 i już zaczeło się pobieranie Hardline kilka plików, update 121MB, 10 battlepacków do BF4. 

 

Ogólnie gra pobiera się jako 48gb a po kilku minutach przeskakuje już na 6.84gb czyli ponad 40gb poleci znowu w tle bez możliwości zatrzymania itp, Dobrze że można pobierac już dzisiaj to jak zostawie jutro na czuwaniu na cały dzień to może mi zassa wszystko ;)

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt kampania zapowiada się na całkiem odmienną od pozostałych części. Do nas należy czy gościa chcemy zastrzelić czy zaaresztować. Skaner policyjny podświetla przeciwników i można trafić na klienta który jest ścigany listem gończym i za niego dostaniemy więcej PD jak go skujemy a nie zabijemy. Są miejsca z dowodami gdzie trzeba przeszukiwać pomieszczenia by znaleźć poszlaki. Także coś nowego dołożyli. Grafika jest całkiem ładna,zwłaszcza twarze postaci niestety widać niską rozdziałkę 720p (gram na X1).

Co do multi to są team deatmache 64 osobowe i zarazem największa bolączka jaką nie poprawili od Bf4 lagi na dużym podboju.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jestem pewien że już kiedyš o to pytałem z inną grą , no ale zapomniałem także z góry przepraszam .... Mianowicie zakupiłem Hardline z konta na stany i pokazuje mi że zostało do aktywacji 2 dni kiedy ofc premiera za oceanem jutro ... Jak zrobić żeby to zmienić ? Odnowienie licencji ? Z góry thx ( jeny kiedy oni się nauczą choćby od HBO ech )

Edit : Ok znalazłem swój post ( mało intuicyjny ten "pulpit" profilu niestety heh ) , jakby ktoś miał podobne odliczanie to dokładnie za 12 h niech odnowi licencję , powinno zaskoczyć :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Hardline za 105zl/slot amerykanski. Zostalo ponad 8 godzin odliczania. Sciaga sie ok 7GB pewnie reszta w tle. Niestety na BF4 nie moge juz patrzec. Zobaczymy czy choc troche relaksu da ta produkcja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Hardline za 105zl/slot amerykanski. Zostalo ponad 8 godzin odliczania. Sciaga sie ok 7GB pewnie reszta w tle. Niestety na BF4 nie moge juz patrzec. Zobaczymy czy choc troche relaksu da ta produkcja

7gb a 40 w tle bez wiedzy niektorych ze wogole pobiera i bez mozliwosci zatrzymania.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7gb a 40 w tle bez wiedzy niektorych ze wogole pobiera i bez mozliwosci zatrzymania.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Czyli jak zostawie dzis na noc konsole to normalnie mi to pobierze?czy gre mozna pobrac tylko i wylacznie po zresetowaniu licznika-odmierzaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×