Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie będzie epicka gra z epicką historią, nie ma bata :)

Niby jak się na coś dłużej czeka, to później z tego większa radocha... boje się, że mnie z radości rozpieprzy po ścianach w pokoju za te 2,5 miesiąca :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Inglisz" nie jest zły, ale nie potrafiłbym z nim grać mając " dżapoński" do wyboru.

Tutaj KingsTale

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie narzekania że to wygląda bleeee i chodzi jak paralityk?

 

To co Vann wrzucił to jest ponoć czysty gameplay z ps4 więc gdzie ta fala hejtu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Final Fantasy XV Looks Majestic on PS4 in First 30 Minutes of Direct Feed Gameplay From the Latest Build.

 

While the contents of the demo are the same of what was showcased at Gamescom, Square Enix staff confirmed that it’s the latest built shown publicly, a couple of updates beyond the Gamescom version.

 

While playing it, it did feel a lot smoother, it looks absolutely great, and it plays like a dream.

 

http://www.dualshockers.com/2016/09/16/final-fantasy-xv-looks-majestic-on-ps4-in-first-30-minutes-of-direct-feed-gameplay-from-the-latest-build/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy do 29 listopada i zaczynamy grać, reszta niech leci kupować pro, albo czeka na wersję pc :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydka w ciul...czekam na jedyna i prawilną wersję. 

Moje WiiU jest już na to gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę tych gier na Nintendo. Teraz jak będą mieli NX'a to spokojnie mogliby pokusić się o port na niego. W końcu ma być o mocy podobnej do XO wiec spokojnie by poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TRaCeGuitar napisał:

Brakuje mi trochę tych gier na Nintendo. Teraz jak będą mieli NX'a to spokojnie mogliby pokusić się o port na niego. W końcu ma być o mocy podobnej do XO wiec spokojnie by poszło.

 

A mi za cholere. Od czego jest różnorodność sprzętu niech na sony wychodzi nier I ff a nintendo xenoblade I bravely, im wiecej tym lepiej, ja dla tej różnorodności kupuje wszystkie sprzęty bo lubię mieć wybór :) wolę na Niny xeno 3 a ff niech wychodzi na inne sprzęty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości wypadków wolałbym żeby dane tytuły wychodziły tylko jako exy na daną konsolę, na bank by były bardziej dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze na iOS i Androida. Tak żeby przenosili premierę na kolejne pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Strife za te filmiki z Brotherhooda. Jakoś mnie ominęły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pusto to jest opór, 3 samochody na krzyż na 2 min jazdy.

W mieście w biały dzień 2 npc na molo i 1 w budce ..... a cała reszta włącznie z plażą pustka .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy siedzą jeszcze w pracy...to wszystko wyjaśnia ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech doją sobie kasę takimi bzdetami, ale w zamian po XV ma być XVI, a nie sequele robione tanim kosztem jak w trzynastkach. 

 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja...takie duperelki jak kubek knorra w grze to pikuś. Byle przy następnej części nie czekali z nią tyle lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, vann napisał:

Niech doją sobie kasę takimi bzdetami, ale w zamian po XV ma być XVI, a nie sequele robione tanim kosztem jak w trzynastkach. 

 

Chwila, chwila. Akurat XIII-2 było lepsze od pełnej XIII. Jedynie XIII-3 obniżała poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×