Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

O 28.08.2016 o 12:16, schranz napisał:

Red-Dead-Redemption-on-Xbox-One-36-1280x

image_final_fantasy_xv-32693-2754_0011.j

 

Beka RDR na bogato przy tym biednym pustym FF (najładniejsze jrpg generacji?)

Ni no kuni czy taki DQ zmiecie te FF graficznie o designie nie wspominając .

Tekstury podłoża są tak płaskie że można przecierać oczy ze zdumienia, roślinność nędza i pewnie popup masakryczny przy 900p .... 

image_final_fantasy_xv-32693-2754_0042.j

image_final_fantasy_xv-32693-2754_0014.j

No bogato co?

Wywaliłem już to demko 1 z XV bo bym wrzucił parę creenów jaka tam bieda była.

SE ma zdupiony engin i dlatego takie problemy są z tą grą, no ale co tu się dziwić jak gra 10 lat w developingu, engin ps2 pewnie jeszcze pamięta, kombinują przepisują przesuwają premierę ....ale to nic nie da, może na ps pro .

Zobacz jak pięknie MGS V smigał na ps3 słabiutkim, szacun dla nich za fox engin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale te screeny u góry widziałem ostatnio na NeoGAFie i są złej jakości, bo są mocno skompresowane! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz podejrzewam że rodzice w Ciebie rzucali cardridge'ami z FF 1 być może i dostałeś też jakimś ze snes'a :24_stuck_out_tongue:  stąd ta niechęć :) .

Masz parę screenów z demo 1 jak to jest bieda to ja nie wiem jaki jRPG ładniej wygląda, RDR nie ma do tego startu na żywo, to tylko moje subiektywne zdanie żeby nie było pultania że bredzę :) 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejanie zdjęć z Red Dead Redemption, pokazując jak to niby grafika w FF XV jest słaba, a chwalenie czegoś takiego, w świecie beż życia, gdzie dodatkowo jedyne miasto (Mother Base) jest na osobnej planszy poprzedzonej loadingiem:

maxresdefault.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

METAL-GEAR-SOLID-V_-THE-PHANTOM-PAIN_201

 

tiuqdfp.png

 

LVnQnrV.png

 

PC vs PS4

mgsv-01jnlc2.gif

Nie to co engine od FFXV hehe

Jak widać nie tylko XV potrzebuje pro, ale też ,,pięknie śmigający" MGSV z pustym światem. 

Co za ślepy hejt xD

Edytowane przez vann
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega Schranz najpierw wgłębi się w historię FFXV i oglądnie Kingslaive. To w ramach wstępu. Poczekaj następnie do listopada i odpal FFXV. Mnie nie zależy na hypie, bo nie dlatego kupuję gry.

 

A jak się zapatrujesz na FFXIII z PS3? Też była słaba graficznie na 2010 rok? Toż to perełka graficzna, nawet włosy postaci były niekiedy lepsze niz te z HairWorks, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kwestii grafiki to mi się już nie chce odnosić, bo przedmówcy wszystko powiedzieli. Ustalmy może, że gra jest paskudna i tylko zapaleńcy i półślepi to wezmą i żyjmy w pokoju :)

Coś na temat. Jak wychodziło to ostatnie demko (chyba się nazywało platinum demo) dostępne dla wszystkich była tam mowa, że dla tych, którzy zagrali będzie dostępny w grze Carbuncle. Wie ktoś może, na jakiej zasadzie on ma być przyznawany? Szukałem info na ten temat, ale nic nie moge znaleźć. Pytam, bo nie wiem czy jest sens trzymać to demko ciągle na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra na sam koniec nie robiła zapisu ? Może po save'ie będzie rozdawany. Tak było w Yakuza 5 wiec tutaj też może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Do kwestii grafiki to mi się już nie chce odnosić, bo przedmówcy wszystko powiedzieli. Ustalmy może, że gra jest paskudna i tylko zapaleńcy i półślepi to wezmą i żyjmy w pokoju :)

No śmieszne jest to, że kłócimy się o ilość trawy.

 

 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile by nie było to i tak jest za mało :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy nie lubiłem ani niespecjalnie wierzyłem w dokładność tych porównań wielkości światów, ale finale zawsze miały rozmach i świat bankowo będzie łogromny :) Kwestia tylko, żeby był dobrze upchany zawartością i będzie git. No i pięknymi, soczystymi kępkami trawy :)

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Myślałem, że połączy posty, czasami mi tak robiło :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xavris napisał:

W sumie nigdy nie lubiłem ani niespecjalnie wierzyłem w dokładność tych porównań wielkości światów, ale finale zawsze miały rozmach i świat bankowo będzie łogromny :) Kwestia tylko, żeby był dobrze upchany zawartością i będzie git. No i pięknymi, soczystymi kępkami trawy :)

 

Niech zrobią świat podobny do tego z FFXII i będzie git ponieważ tamten świat jest genialnie pomyślany i piękny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wała :24_stuck_out_tongue: dla mnie świat w XII był przeciętny i nudny, ale może to wina zdawkowej fabuły, co do jego wielkość to było ok.

 

Numero uno był i jest dla mnie świat z IX, square poza światami z Chrono Triggera nie skleciło jak dla mnie nic bardziej klimatycznego.

 

W XV co będziemy mieli każdy widzi, ale liczę że gra pozamiata rozmachem i widoczkami, chyba tylko DQ XI uraczy nas prawdziwym baśniowym klimacikiem na co bardzo liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herezja ! Świat był tam piękny, ładnie zaprojektowany, różnorodny i nic nas przez niego nie prowadziło co sprawiało, że było mega dobrze. 

 

Pomimo mojej miłości do FFIX nie mogę nazwać tego najlepszym światem. Był po prostu zbyt pusty i standardowy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trend...wszystko co nie miało ATB Wait było uznawane za słabego finala. A ludzie zapomnieli o tonie zawartości dodatkowej jaką posiadał FFXII, ogromnym i dobrze połączonym ze sobą świecie, wymagającym systemie walki itp itd. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przychylam się do opinii, że świat w ff12 jest piękny. Design pierwsza klasa. Do tego gambit i fajny system walki. Czekam na remastera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gambitem się zgodzę był genialny, co do świata bardziej mi świat w X już pasował niż w XII co mnie nie zniechęciło żeby wycisnąć ostatnie soki z tej gry.

 

W XII ma awersję do postaci, jakoś żadna mi za bardzo nie pasowała, były bo były i tyle o ostatnim bossie już nie wspomnę, bo to była żenada, ale poboczne rzeczy i ich ilość robiła wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Gameblog saw the PS4P version behind closed door at the TGS , the guy on the video is talking like he saw the best thing ever .

For his the IQ is perfect and the draw distance is on another lvl , the PS4P pro version exploits the full potential of Luminous Engine .
He also says it is the best PS4P upgrade he has seen (maybe the only one truly worthwhile according to him ) .

http://www.gameblog.fr/news/62146-tgs-2016-nous-avons-decouvert-final-fantasy-xv-sur-ps4-pro-e

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zaczeło nakręcanie hajpu na remaster konsoli. Ktoś coś widział i zrobił wow. Super. Lece kupować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak zostanę przy PS4Noob, choćby niewiadomo jak dużo soczystych kępek trawy widocznej przez pół planszy w grze i przez 2 pokoje w domu było na PS4Pro było widać :)

Kurna im bliżej 30 września tym jestem bardziej wkurzony, że przesunęli tą premierę :24_stuck_out_tongue: Były jakieś informacje, co będzie w grze do roboty oprócz głównego zabijania i wyścigów chocobosów?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych zwiastunów :) Nowy oczywiście

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty trailer no i jest mój ulubiony summon :) 

 

Naprawdę wqrwiające jest to że ta gra mogła się pojawić już za 15 dni, a tak jeszcze dwa i pół miecha czekania.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×