Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Sony, ex, jrpg. Pomyśleć, że kiedyś nie brzmiało to abstrakcyjnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, większość exów kiedyś sony "ukradło" od Nintendo, ale psx dosłownie rzygał exami i za to zdobył moje serducho.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne czasy. Szkoda, że od dwóch generacji wypięli się na jrpgi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie życzył żeby ten Final był tym czym była VII dla psx'a, bo od tego tytułu się zaczął boom na tego typu gry w Europie.

 

Grafika, wstawki, filmowość wtedy robiły ogromne wrażenie, Suikodeny nie miały szans (mimo że 2 jest jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem ).

 

XV kupi masa ludzi, bo ta gra wygląda najładniej (a nie oszukujmy się większość leci do grafiki jak muchy do gówna) ze wszystkich jRPG'ów jakie były i jakie do tej pory mają zamiar się pojawić ( nie mylić z artyzmem ).

 

Oby stare pierdziele co się wychowali na grach z lat 90 tych znaleźli choć odrobinę magi starych tytułów, a będzie dobrze, ja w każdym bądź razie czekam, bo po trylogii z błyskawicą można już tylko odbić się od dna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem mały na to trafił dziś i dał cynk dla ojca dziwaka :24_stuck_out_tongue: 

Przypominają się złote lata SNES'a i tylko 80mb, a może aż 80.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem mały na to trafił dziś i dał cynk dla ojca dziwaka :24_stuck_out_tongue: 

Przypominają się złote lata SNES'a i tylko 80mb, a może aż 80.

 

80 mili bita? Fakt, nic :-)

Ja w robocie ostatnio Chrono Trigger zacząłem na nowo...

Ja pierdziele, gra waży niecałe 4MB, a miodu hektolitry.

Dla młodzieży obowiązek!

Marsz do emulatorów!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zamiast uczyć się w szkole to emulatory na TEL i nadrabiać zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta zamiast uczyć się w szkole to emulatory na TEL i nadrabiać zaległości

Wakacje są, niech grają :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z pierwszych dziesięciu minut filmu:



Although there was only 10 minutes of footage, I could probably spend hours singing praises about the visual splendor of Kingsglaive: Final Fantasy XV. This movie looks absolutely astounding.

Years ago when I first saw Final Fantasy: The Spirits Within back in theaters, it was already apparent Square Enix was at the forefront of CGI talent and that movie marked their first steps into photo realism. They took things a step further with the action-packed Advent Children a few years later and now Kingsglaive, which tops everything. To achieve incredible visual quality, the team at Square Enix’s own Visual Works collaborated with several Western studios such as Digic Pictures and Image Engine – known for their work on Assassin’s Creed,Jurassic World and Game of Thrones.

The characters in the film look so life-like that sometimes you completely forget they’re computer generated. Because of this cohesiveness, the movie universe becomes a lot more believable than traditional film actors in front of a green screen. Even the look of typical Final Fantasy elements such as the behemoth, Cerberus and spell effects have been wonderfully implemented.

In particular, I really liked the warp effect. It’s similar to the game but with a flourish of sparks around the characters and combined with the right sound, it’s simply iconic.

Kingsglaive sells the concept of “A fantasy based on reality” surprisingly well. Parts of the architecture, clothing, technology or cars remind us of our real world, but these things become married with spells, magitek armor and monsters. The meeting of these two worlds make Final Fantasy XV very interesting not only as a game, but also as a movie targeted to a wide audience.

Dużo więcej tu:

http://www.novacrystallis.com/2016/07/we-watched-the-first-10-minutes-of-kingsglaive-final-fantasy-xv/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Both North America and Europe will have a cover option that shows Noctis with Ignis, Gladiolus, and Prompto. On the other side is a a cover with the logo. In North America, the Final Fantasy XV logo will appear on a black background. In Europe, it will be set against a white background.

http://www.siliconera.com/2016/07/13/final-fantasy-xv-reversible-cover/

Fajnie, że dostaniemy logo na białym tle.

 

EDIT:

Teraz piszą, że:

Kolejna marketingowa wtopa. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy Gameplay :)

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Today Square Enix announced with a press release that in the first ten days in theaters, Final Fantasy XVs CGI movie Kingsglaive was watched by over 70,000 fans, and grossed over 100 million yen.

 

To be more precise, the number of spectators was 70,133, while the movie grossed 105, 611,860 yen, which equates to $994,584. While this isn’t certainly comparable to what big Hollywood flicks make in the US, it’s certainly an achievement considering that it was only available at 44 theaters nationwide.

 

According to the press release, feedback was very positive, topping the PIA first day satisfaction ranking, and gathering enthusiastic comments from viewers.

 

Kingsglaive-1-1.jpg

 

Kingsglaive-2-1.jpg

 

Kingsglaive-3-1.jpg

 

http://www.dualshockers.com/2016/07/20/70000-watch-kingsglaive-final-fantasy-xv-in-japan-grosses-over-100-million-yen-in-ten-days/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Square Enix podkreśla, że w trakcie przygody w FFXV pojawią się liczne możliwości wybrania kwestii dialogowych (najczęściej będziemy wybierać spośród 4 odpowiedzi, wskazywanych d-padem). Miejmy nadzieję, że decyzje tu podejmowane będą miały faktycznie przełożenie na rozgrywkę.

Firma zapewnia również, że w grze znajdują się liczne sklepy (również takie sprzedające wyłącznie broń) - każdy z trochę innym asortymentem. W barach serwujących jedzenie będzie można natomiast nie tylko się posilić, ale uzyskać informacje o okolicznych terenach oraz rozpocząć questy z kategoriiMobhunts. To zadania opcjonalna, w których trzeba będzie pokonać wskazanych wrogów (najczęściej silniejsze wersje zwykłych potworków).

W samochodzie Noctisa kończy się paliwo, które trzeba uzupełniać na stacjach benzynowych.

Nowe postacie, które widzicie na screenshotach to Iris, młodsza siostra Gladilousa oraz Ravus Nox Fleuret, brat Lunafreyi, który służy w imperium Niflheim.

W Stanach Zjednoczonych osoby, które złożą pre-ordery na Final Fantasy XV poprzez Square Enix Online Store wezmą udział w konkursie Carbuncle Surprise, w któym odbędzie się losowanie wielu nagród (m.in. samochodu Audi, figurek z bohaterami gry i customowych wersji konsol). Losowania będą się odbywać w każdy piątek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne, że dodają to tylko do amerykańskich preorderów w Gamestopie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gameplaye co są później na tym filmiku były już wcześniej? Jakoś niektórych w ogóle nie kojarzę.(Dobra to jeszcze było z ps3 :24_stuck_out_tongue: )

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już nie raz, ale tu wygląda że ktoś wie co robi.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądać na własną odpowiedzialność, są niby spoilery, ja sobie darowałem :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie oglądam. Preorder na Deluxe Edition z filmem złożony, więc pozostało tylko czekać na premierę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo Deluxe, tylko że martwi mnie że season passa wwalili, jesli się nie zwiodę na tym tytule to chyba będzie pierwszy jaki w życiu kupie.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×