Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oglądam w robocie na kaszaniastych głośnikach, ale chyba w ogóle nie ma dźwięków z gry więc pewnie i muzyka nie jest z gry. Poza tym jest jakaś taka.... ignowa :P Nie sądzę, żeby square miało aż tak zwalić to, co zawsze robili tak dobrze.

No ale...  chyba zdecydowanie będzie to dobry prezent na urodziny (FF XV na 30, przypadek?) :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wygląda naprawdę dobrze (...) może im się jednak uda stworzyć grę z dusza prawdziwego Finala.

 

Szanuję zdanie kolegi i rozumiem głód dobrego Finala.

Ale cholera... co to ma być?

Naprawdę wygląda to dobrze? Dobrze na nowego Finala?

Toż to slasherek z emo-gejo ekipą.

Świecące się rączki, znikające bronie. Teleporty.... i jeden wielki chaos podczas walk!

Mi to nie wygląda dobrze. Poza logotypem i możliwością ujeżdżania kurczaka nie widzę w tych zapowiedziach nic, co sugerowałoby powrót dobrego Finala.

Wygląda na to, że od części XIII skończyło się myślenie podczas walk. Ustawianie taktyki pod oponenta.

Ot, typowa sieczka z laserkami, rozbłyskami, wybuchami, teleportami dla mas... nie dla mnie póki co.

Wydaje mi się, że po premierze zdania będą bardzo podzielone.

Chciałbym bardzo dobrego Finala, ale już nie ma sensu oczekiwać wymagającej gry z taktycznym podejściem do rozkładania przeciwnika na czynniki pierwsze.

Square od zawsze rządziło wstawkami filmowymi w swoich FF. Nadeszły czasy, że mają możliwość zaprezentowania tego w trakcie całej rozgrywki.

Tylko szkoda, że widowiskowość (umowna) stała się priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ekipa mogłaby być mniej emo, jak zresztą większość dzisiejszych nastolatków. System walki z kolei dla mnie na plus, nigdy nie znosiłem turowych walk z przydługimi animacjami. Lubię slashery, więc jestem za.

Dodam jeszcze że kurczaki też mnie w tej grze wqurfiają. No ale jak znowu są to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Naprawdę wygląda to dobrze? Dobrze na nowego Finala?

Toż to slasherek z emo-gejo ekipą.

Świecące się rączki, znikające bronie. Teleporty.... i jeden wielki chaos podczas walk!

Mi to nie wygląda dobrze. Poza logotypem i możliwością ujeżdżania kurczaka nie widzę w tych zapowiedziach nic, co sugerowałoby powrót dobrego Finala.

Wygląda na to, że od części XIII skończyło się myślenie podczas walk. Ustawianie taktyki pod oponenta.

Ot, typowa sieczka z laserkami, rozbłyskami, wybuchami, teleportami dla mas... nie dla mnie póki co.

Wydaje mi się, że po premierze zdania będą bardzo podzielone.

Chciałbym bardzo dobrego Finala, ale już nie ma sensu oczekiwać wymagającej gry z taktycznym podejściem do rozkładania przeciwnika na czynniki pierwsze.

Square od zawsze rządziło wstawkami filmowymi w swoich FF. Nadeszły czasy, że mają możliwość zaprezentowania tego w trakcie całej rozgrywki.

Tylko szkoda, że widowiskowość (umowna) stała się priorytetem.

 

 

Jak na razie to nie ma ładniejszego jRPG'a no i jak wyjdzie raczej przez długi czas nie będzie.

Czary wyglądają świetnie,  "znikające bronie" chyba tylko w 12 były widoczne, w każdym innym Finalu postacie biegały bez ekwipunku, a podczas walki wyciągały je z dupy więc nie wiem co Ci nie pasuje skoro w innych jakoś to przebolałeś.

Co do slaszerka, ja uwielbiam serię Tales tam od zawsze była walka slaszerkowata i gra się w to świetnie, a dwa demka Finala ograłem i walka cholernie mi odpowiada, przejdź IRON Giant'a bez straty energii ( nie da rady naqrwiać bez ładu i składu) , a co do wymagającej gry, człowieku gdzie Ty w Finalu ( po za Tacticsem) miałeś jakieś taktyczne podejście????? Większej bzdury nie czytałem, Finale od zawsze były grami dla mas, a poziom trudności sprowadzał się do grindowania (nie umiałeś czegoś przejść wbij 5lv więcej i pójdzie jak z górki, jedynie przy 13 się wycwanili bo dali ogranicznik :P )  ale żeby pisać że seria FF jest taktyczna absolutnie się z tym nie zgadzam. ( Arc Twigliht of Spirits, Persony tam trzeba stosować taktykę,nawet taki Bloodborne jest bardziej taktyczny od Finali )

Co do widowiskowości, od czasów VII to ta seria zawsze wyznaczała jakiś poziom jak nie FMV to grafiką i tak samo będzie w przypadku tej części, sam dziadunio Ramuh robi niesamowite wrażenie.

Ekipa ujdzie jak dla mnie( zagraj sobie w Enchanted Arms jak masz coś do gejów tam dopiero znienawidzisz jedną postać) , nie ma skamlącej Yuny i innych dziwolągów, a że Japończycy mają taki styl, no trudno to w końcu jRPG ( w FF VII na Barreta nikt nie narzekał, ale jaki był ryk jak w Advent Children dali mu siatkowaną koszulkę :P ) wcześniej nie było możliwości zobaczenia w pełnej krasie postaci, bo pikselki to maskowały, np: postacie z FF V jak dodali wstawki do gry to same emo'ki łażą.

Zdania na bank będą podzielone jak przy każdej grze, dla mnie np: taki Wiesiek 3 to gra 8na10 za co większość by mnie zlinczowała, a Tales of Graces f uważam za najlepszą grę w jaką grałem na ps3.

To co pokazali do tej pory w Finalu napawa optymizmem że dostaniemy naprawdę dobry tytuł, wybitny to on jakiś nie będzie, ale uważam że zmażą plamę po całej trylogii XIII.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to mamy forum, żeby wyrażać swoje (odmienne) zdanie.

Ciebie jara animacja Ramuha, którą po zobaczeniu trzeci, czwarty raz będziesz chciał jak najszybciej skipować.

Ja jednak troszkę więcej wymagam od tego typu gier. I póki co - wszystko co widziałem w związku z XV bardziej mnie odrzuca niż przyciąga.

Poczekamy, zobaczymy. Oby była pozytywna niespodzianka.

Dobrze, że ten rok obfituje w masę innych, świetnych tytułów. Będzie w co grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będę jej skipował, niestety już tak mam. 

Parę "ciasteczek" w tym roku się zapowiada, chyba najbardziej czekam na Setsunę, bo na P5 nie ma chyba co liczyć w Europie w 2016, ale będzie w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te filmowe 24 fpsy (bo na 30 to nie wyglądało) - chyba że mi filmik tak przycinał podczas oglądania ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale coś mi przeszkadza w tym gameplayu - problem w tym że nie potrafię do końca stwierdzić co to jest. Czy fpsy, czy może animacje postaci czy jeszcze coś innego ale mam wrażenie że całość nie jest tak płynna jakbym tego chciał. Nawet FF13 normalnie chodziła pod tym względem mimo iż potrafiła czasem chrupnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark ja tam ostatnio sobie grałem w te pierwsze demko i jakoś to przyzwoicie chodziło, mimo że do ideału daleko, ale nie kuło to w oczy aż tak bardzo, co do tego filmiku to ja mam wrażenie że tło w oddali się kaszani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego by nie pokazali i tak już jestem kupiony, chciałbym żeby była masa znajdziek, bo zaglądanie w każdy kąt w takim środowisku to kupa radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zwykle pięknie to wygląda, oby tylko trzymało fabularnie poziom.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.

Fajnie, że starają się rozbudować trochę uniwersum.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie przedobrzyli, a wiadomo coś o drugim epizodzie anime?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w temacie za bardzo, bo mam zamiar oglądać całość tuż przed zagraniem w FFXV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ma być 6 epizodów, każdy chyba po ok 11min więc godzinka szybko pęknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to jest bez zarzutu, a wizualnie urywa dupę przy szyjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ten final wyjdzie z napisami pl. Ktoś coś wie?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×